1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Vesnice Jantar

Vlákno v 'Stavby a projekty' založil Arkarianasa 14. září 2014.

?

Jste pro úplné předání vesnice?

1. Ano

100,0%
  2. Ne

Hlasy: 0
    0,0%
  3. Jsem pro předělání vesnice, ale majitel ať zůstane stejný.

Hlasy: 0
    0,0%
  1. Arkarianasa

Arkarianasa Registered

Chtěla bych převzít vesnici Jantar a spolupracovat s majitelem vedlejší vesnice Galaxionem (Ztroskotaná budoucnost). Za poslední rok se s touto vesnicí nic nestalo. Ale abych tuto vesnici mohla převzít, potřebuji souhlas a pomoc s vyklizením uzamčených předmětů. (truhly, dveře, atd.)

Edit: http://map.majncraft.cz/?worldname=world&mapname=surface&zoom=7&x=5374&y=64&z=-10567 (ať se ví, kde to je) rikuhahl
    Poslední úprava moderátorem: 15. září 2014
    • Líbí Líbí x 2
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  2. _Galaxion_

_Galaxion_ Registered

Moderátoři, prosím ozvěte se. ;-) Tahle vesnice si zaslouží dokončit a být i aktivní! :)
  3. rikuhahl

rikuhahl Fanatický dříč

Souhlasím s předáním Jantaru do nových zodpovědných rukou. S vesnicí se opravdu dlouho nehnulo a chtělo by to jí dostavět. Jen doufám, že neplánuješ nějakou zbytečnou demolici, stavby které již existují se mi líbí a byla by škoda je nějak přestavovat (hlavně hradby jsou pěkné a dokonce průchozí), možná jen ta pole s obilím a dřevofarmy nejsou kdovíjak reprezentativní.

Poprosím tě ale, ať ještě počkáš na vyjádření dalších (alespoň 2) moderátorů, ať je formálně vše správně. S otevřením truhel a jinýho harampádí se na mě klidně obrať ve hře ;)

PS. Do prvního příspěvku jsem ti přidal odkaz na dynmapu, ať je vše pěkné přehledné.
    • Děkuji! Děkuji! x 2
  4. Arkarianasa

Arkarianasa Registered

Uvažovala jsem, že založím novou vesnici, ale Jantar se mi zalíbil. Chci se zeptat, šlo by tuto vesnici přejmenovat? Jméno už mám vymyšlené, je to město z knihy hraničářův učeň: Arulen či Araulen. Není to zase tak velká změna a vím, že někteří nebudou souhlasit. Plánuji postavit i hranicarskou chatu v blízkém lesíku. Chci se zeptat, kdo tuto výbornou dvanactidilnou sérii četl?
    • Nesouhlasím Nesouhlasím x 1
  5. _Galaxion_

_Galaxion_ Registered

Promiň, ale opravdu nesouhlasím. Jantar je podle mě výborné jméno, a nemělo by se měnit. Nový majitel by neměl měnit všechno, měl by pouze vylepšit a udělat vesnici aktivnější. Se souhlasem moderátorů si s budovami dělej, co chceš, ale moc tě prosím, jméno Jantar je skvělé, a výjimečné. Nepřejmenovávej ho. :)
  6. Arkarianasa

Arkarianasa Registered

Asi raději založím novou vesnici, vždyť ty jsi taky založil novou.
  7. _Galaxion_

_Galaxion_ Registered

Počkej, takže se vzdáváš zpravování jantaru?
  8. Arkarianasa

Arkarianasa Registered

Víš, já se rozhodovala zda založit novou vesnici nebo využít Jantar. Jantaru se nikdo ujmout nechce, zůstal by netknutý další roky. A teď jde o to co je lepší. U Jantaru už mám základ postavený, ale pokud by jsem se měla hádat se sousedem o každé změně (jedná se pouze o název) vyplatí se mi radši postavit další vesnici. Nebo proč si vlastně ty zakládal další vesnici velice podobnou Jantaru? Odpovím za tebe, měl si již vymyšlené jméno, plány které se odlišovali, byť jen v miniaturních detailech, atd. Prostě si usoudil, že založení další vesnice je lepší než převzení již postavené.

Ale upozorňuji, že se pořád rozhoduji.
  9. _Galaxion_

_Galaxion_ Registered

Za mě neodpovídej. To o založení Ztroskotané Budoucnosti je jiný příběh. Z počátku jsem si prostě vymyslel historii o spadnutí nějaký rakety z budoucnosti na nějakej ostrov. Věděl jsem, že to bude nějaká osada. Ale teď jsem netušil, na jakej ostrov ji umístit. Nejdřív jsem hledal v jihozápadním oceánu. Až pak jsem našel vyhovující ostrov. Ale byl na něm barák. Sem si usmyslel že to zkusím na fóru. Jantaru jsem si tehdy ani nevšiml.
    Do tohoto ti nemám co mluvit. Hádat jsem se s tebou nechtěl, jen jsem chtěl, aby styl a jméno Jantaru zůstalo zachovalý. Já alespoň doufám, že to tvé město bude někde na severu a budeš ochotna se s ním do SOOF připojit. (Všichni kromě Rikuhahla nevíte o co jde, ale zatím vás to nemusí zajímat. ;) )
  10. Arkarianasa

Arkarianasa Registered

Ještě se rozhodnu, záleží hodně na názoru Moderátorů (kteří toto vlákno úspěšně ignorují, tím nikoho neurážím já si počkám a děkuji rihukahlovi za názor ;)).
  11. uccik

uccik MajnMod

Nikdo tě neignoruje, vlákno bylo založené včera, tak nečekej, že se sem hned každý pohrne ti to schválit.

Osobně nejsem pro. Vaše dohady tady mě opravdu nepřesvědčili. Srovnejte si to in-game a pak něco pište.
    Také bych rád u toho převzetí viděl jestli hodláš dodržet styl města,či ho nějak ve větším měřítku předělávat. Kdo ti bude pomáhat? Celé město na jednu osobu mi přijde opravdu zbytečné.
    • Souhlasím Souhlasím x 2
  12. Arkarianasa

Arkarianasa Registered

Styl chci zachovat jen pár staveb se mi nezdá pěkných, ty trochu upravím (z dynmapy jdou vidět jsou obalené listim). Příležitostně mi bude pomáhat Olympia_Cz a _lampa_. Ale myslím, že to zvládnu sama. Je to poměrně malá vesnička. Doopravdy neplánuji zničit všechny stavby a postavit nové. To už bych mohla založit novou vesnici... A pokud ti přijde zbytečné celé městečko na 1 osobu tak celé městečko na nikoho je ještě zbytečnější.
    A to s těmi moderátory byla jen legrace, doufám, že jste to pochopili :D
    • Líbí Líbí x 1
  13. _Galaxion_

_Galaxion_ Registered

To nejsou domy, ale jakési stáje a noclehárna.. :D
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  14. Arkarianasa

Arkarianasa Registered

Vypadají ošklivě, to jsou jediné budovy, které chci předělat.
  15. Arkarianasa

Arkarianasa Registered

Chtěla bych se zeptat, jestli tedy mohu pokračovat ve stavbě Jantaru.... Ještě jednou se omlouvám za naši konverzaci s galaxionem. Neplánuji žádnou velkou přeměnu. Jen vytvoření zastávky a stavbu dalších domků.
    • Líbí Líbí x 1
  16. MWilliam

MWilliam Moderátor

Rik souhlasil. Tim je to pro me vyrizene. Verim, ze puvodni majitele uz dlouho nehraji a dlouhodobe nereaguji na zadosti o prevzeti. Pokud jde o dostaveni projektu a nikoli demolici, muzes se do toho pustit.
    • Děkuji! Děkuji! x 1

Sdílej tuto stránku