1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Jak moc mrtvo tu je?

Vlákno v 'Mimo téma' založil diahex 12. března 2018.

1. diahex

diahex Registered

Čus, hoši, kamarádi, nebo tak něco. Nemám teď moc čas na hraní, ale zajímalo by mě, jak moc mrtvo tu je? Právě teď jsou na serveru dva hráči, což není moc. Ale absolutně nevím, kolik lidí je tu ve špičkách. To by mne celkem zajímalo.
    Jo a nechystá se nějaká nová mapa, nebo tak něco? Bylo by to fajn. Tahle už tu je už celkem dlouho a pamatuju na to, že jsem měl problém najít neobydlenou zónu, když jsem tady v roce 2017 chvilku hrál, než mě to tak nějak přestalo bavit.
    Tak zase času na tři měsíce, nebo tak něco.
    Budu se těšit na vaše odpovědi a tak.
    PS: Omluvte ten polohulvátskej způsob psaní. Prosím.
    // Neberte tenhle příspěvek, prosím, jako návrh. To není jeho účel.

Poslední úprava: 12. března 2018
    • WTF x 3
    • Souhlasím x 2
    • Nesouhlasím x 2
    • Zábavné x 2
    • Facepalm x 2
    • Děkuji! x 1
  2.  
  3. tominosik

tominosik Moderátor

Ahoj.

Já ti odpovím bez hejtů, protože na své obvyklé poměry jsi tentokrát napsal docela normální zprávu.

Podobný topic, kde se řeší aktivita serveru, jsem tu už na fóru viděl. Sám už taky moc nehraju, ale vím, že už to prostě moc slavné není a asi už ani nebude.

Minecraft už asi tak obecně moc netáhne v podobě, jakou nabízíme my na Majncraftu. Buď je to otázka módů, kdy je Majncraft v očích letmých návštěvníků prakticky nezáživná Vanilla, nebo je to otázka marketingu, kdy nedokážeme nalákat nové hráče a udržet si je tu.

Asi i lidi, kteří to tu jánevímjakdlouho pět let vedli, holt už tu energii a nadšení nemají. Méně moderátorů online, méně eventů, akcí, soutěží, ...

Život jde prostě dál...

Poslední úprava: 17. března 2018
    • Souhlasím Souhlasím x 2
    • Líbí Líbí x 1
  4. diahex

diahex Registered

Tohle je sice hrozně úžasný, ale nijak mi to neodpovědělo na můj dotaz. Tohle jsou věci, který tam nějak vím. Myslel jsem, že by mi tu někdo bude schopnej říct nějaký přesnější číslo hráčů ve špičkách, ale to je jedno. Zas tak moc mě to nezajímá. Spíš by mě teď zajímalo, proč tu mám tolik těch prazvláštních reakcí. No, to je jedno.

• Souhlasím Souhlasím x 1
    • Facepalm Facepalm x 1
  5. KubaCraftovsky

KubaCraftovsky RIP IN PEACE

Nemám sice žádný statistiky, ale občas se to i ve všední dny vyšvihne na 15, o víkendech snad i nad 20. V chatu to celkem žije, člověk i semtam někoho potká přímo ve hře, takže celkem únosnej stav.

• Informativní Informativní x 1
  6. drasar007

drasar007 Registered

Ty prazvláštní reakce máš pravděpodobně za to, že většina lidí neomluvila tvůj, jak říkáš, ,,polohulvátský způsob psaní''. Tohle forum je totiž normálně vcelku přátelské, protože sem chodí lidé, kteří mají o server zájem a hlavně je to na něm baví. Tudíž nejsme zvyklí na takovýhle způsob vyjadřování. Když se tu někdo na něco chce zeptat, ptá se přátelsky, aby dostal i přátelskou odpověď. Pokud tedy nechce vyvolávat nějakou ,,agresivní'' konverzaci.

Číslo ve špičkách můžeš lehce vidět například na panelu v pravo vedle příspěvků na foru nebo na dynmapě. Pro usnadnění práce je to, jak už napsal KubaCraftovsky, okolo 15.

Nová mapa se zatím nechystá.

Děkujeme i za tvé úžasné příspěvky.

Snad ses dozvěděl odpovědi na všechny otázky, které jsi prozatím položil. Klidně mi napiš osobní zprávu, až tě napadnou další.

Hezký den :)

• Líbí Líbí x 2
  7. Tyrael888

Tyrael888 Registered

Presne čísla sa nedajú nijak zistiť niekedy su na serveri dvaja ľudia inokedy 20. Ale stejne neviem načo ti tie čísla budú.
    K tvojim ďalším dotazom. Plánuje sa rozšírenie mapy ale zrejme až s príchodom 1.13 čo môže eśte nejakú dobu trvať. Áno nájsť nejaké miesto na hranie môže byť oriešok ak chceś stavať niečo veľké ale po nejakej rozumnéj dohode zo susedmi sa dá ignorovať aj to pravidlo 150 blokov a ak si budu projekty tématický podobné daju sa aj spojiť.
    Komunita hráčov je veľmi fajn staći na server chodiť a zistíš že sa dá z každým dohodnúť a miesto na barak sa vždycky nájde.

8. diahex

diahex Registered

Účelem toho příspěvku(a ani mojí odpovědi) vůbec nebylo vyvolat nějakou agresivní konverzaci, Drasare. Za ten polohulvátskej styl psaní jsem se omluvil, protože i na mě působil vážně ošklivě a nepříjemně. Jen jsem zrovna v tu chvíli neměl nástroje na to, abych ten příspěvek mohl upravit. Jo a Tominosikovi ještě jednou děkuju za odpověď, je to od něj hezký. A to není myšlený nějak ironicky, i když to v tom kontextu tak vyznělo.

9. RoyalDonut

RoyalDonut Moderátor

@diahex asi takhle, dnes večer 22.3.2018 21:24

stažený soubor.png

• Líbí Líbí x 1
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  10. Tyrael888

Tyrael888 Registered

chvilu predtym boli demolacie opustenych stavieb a bolo 17 ludi o 22:20 ked som odchadzal tak 13
    na štvrtok nie zle :)

• Děkuji! Děkuji! x 1
    • Informativní Informativní x 1
  11. diahex

diahex Registered

Díky, hoši. Mám vás rád.

• Zábavné Zábavné x 2

Sdílej tuto stránku