1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Iron Trapky na povrchu

Vlákno v 'Diskuze' založil _Eazy_ 22. října 2015.

1. _Eazy_

_Eazy_ Notorický spáč

Podle mých informací by měly být nadzemní iron trapky povoleny na foru. Takže já se ptám co je TOHLE dámy a pánové. Na foru jsem nikde vlákno o schválení nenašel a ke všemu to celé levituje na vodě. Prosím o vyjádření. Děkuji.

EDIT : A k té budově, která stojí na 4 pilířích 2x2 se raději nevyjadřuji.
    Poslední úprava: 22. října 2015
    • Souhlasím Souhlasím x 16
  2. $kill

$kill Registered

Já bych to vláskno spíše přejmenoval na "Wincheaterovy hnusné stavby".. To co tam mistr cheatersky program staví je naprostý humus a nepobíram jak to někdo mohl vůbec schválit. Jsem naprosto pro zbourání dokud to není ještě horší.

EDIT: Převážně bych rád viděl vyjádření těch 3 moderátorů kteří to schvalovali...
    • Souhlasím Souhlasím x 11
  3. Kempik

Kempik Registered

Za mě celé ty 2 témeř prázdné stavby jsou naprosto... mimo mísu! Jak k tomu přijde Luxor, něco co vypadá naprosto krasně, versus tyhle dvě ohavné stavby které (doprd*le) nemají ani využití. První věc na co si vzpomenu když se na to podívám je - omg warez... Jako sorry ale buď ať něco okolo dodělá, nebo já nevím, zlepší okolí, ale 2 budovy které jsou dá se říct na vodě ... pokud neberete 1 kostku okraj jako neplavajicí budovu.... Nějak nechapu jak se tohle mohlo schvalit vedle věci jako je Luxor..
    • Souhlasím Souhlasím x 8
  4. dwi

dwi God

Trapky na povrchu jsou zakázané. Pokud se nezahladí aby vypadaly a zapadaly do okolí, budou odstraněny.
    • Líbí Líbí x 4
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  5. RoyalDonut

RoyalDonut Moderátor

příklad jak stavět iron trapky zde vykopané v zemi /// a nebo zde také v zemi , žádná pak není vidět že tam vůbec je

žádnej hegeš na povrchu a všichni spokojeni

-si klidne nesouhalste, ale kdo se ma na ty obludnosti pak koukat
    Poslední úprava: 23. října 2015
    • Souhlasím Souhlasím x 4
    • Nesouhlasím Nesouhlasím x 2
    • Líbí Líbí x 1
  6. scor78

scor78 Registered

Ty domy nejsou nejhorší, ale celkově to místo vypadá strašně kvůli té placce ve vodě (to má být snad ostrov?) a těm kuřím nohám, na kterých stojí.
  7. forby

forby Registered

http://map.majncraft.cz/?worldname=novus&mapname=surface&zoom=8&x=-3518&y=64&z=-3839
    "příklad jak stavět iron trapky"

"-si klidne nesouhalste, ale kdo se ma na ty obludnosti pak koukat"
    Už vieš s čím nesúhlasím.
  8. Saferot

Saferot Registered

• Líbí Líbí x 2
    • Nesouhlasím Nesouhlasím x 2
  9. RoyalDonut

RoyalDonut Moderátor

• Líbí Líbí x 1
  10. 66Johny66Dark66

66Johny66Dark66 Registered

• Líbí Líbí x 4
  11. Vergis

Vergis Celebrita

@Saferot: Vyloženě ošklivé to není a bourat ti to nebudeme, ale je z toho na první pohled poznat, že je to iron trapka. Ta Johnyho je zamaskovaná trochu líp.

Poprosil bych všechny, kdo by se chystali další nadzemní trapku stavět, ať to oznámí předem na fóru, ne takhle zpětně. Je to koneckonců v pravidlech.
    • Souhlasím Souhlasím x 3
  12. funnel66

funnel66 Bagr

@Vergis: Taky je mezi těma trapkama rozdíl že ta u Saferota má o dvě patra nad povrchem víc... A navíc trapka v M&S na Eternii platila za nejhezčí a nejlépe designovanou "viditelnou" iron trapku.

Zároveň souhlasím s tím že @FrostbiteMan by mohl trochu zapracovat na vzhledu své trapky, která aktuálně vypadá hodně nevábně.
    • Souhlasím Souhlasím x 3
  13. _CJ_

_CJ_ while(true); ♾

Vzhledem k tomu ze to je jen jedna "vez" nebo jak to nazvat tak v tom clovek nehleda ten vzor 4 bunek u sebe. A abych pravdu rekl ani bych nerekl ze tohle je cast IGT :) Takze ano tento konkretni pripad je naprosto ok (to neznamena ze kdyz nekdo postavi neco "podobneho" tak to bude ok) + zapada to k projektu + je tam "interier" takze to neni nejaka holostavba jen aby to tam bylo.
  14. FrostbiteMan

FrostbiteMan Registered

Pracuju na tom už delší dobu, ale problém je v tom, že jsem na to sám (rozestavěli jsme to s JoshiBBem a jeho spoluhráčem), ale už brzo snad nebude lehké nepoznat, že tam něco je (bude to jen kopec, na kterém se budou nacházet Gotické budovy.
    Poslední úprava: 04. března 2016
    • Informativní Informativní x 2

Sdílej tuto stránku