1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Hromová Hora / nové vedení

Vlákno v 'Schválené' založil Kaktusek_CZ 29. července 2016.

1. Kaktusek_CZ

Kaktusek_CZ Registered

Zdravím všechny!

Rozhodl jsem se tu v roce 2015 hrát,a podílet se na stavbě v Hromové Hoře,ale bohužel mě minecraft opustil,
    a tak jsem šel dál,nyní jsem se vrátil zpět,ale zjistil jsem že Hromová Hora,z krásného velko města se stala spustlá rujna serveru,až dnes jsem si zjistil že právě todle město,má nejvíc odpovědí "komentářů" berte to jak chcete,nyní jsem došel,a když jsem viděl to spustlé město,tak se mi chtělo břečet,ty časy když jsem pomáhal třeba na molu atd,na mostech a na projektu Hromová Hora,bohužel ty časy jsou pryč,ale naráz mě jeklo v palici,když jsem tu já,tak by hora mohla ještě žít,tak dnes píši tendle příspěvek,abych mohl dostat od moderátorů svolení na stavení města a povolení starosty města,
    Někdo navrhoval kdysi že by todle město,když ho nikdo nevyužívá mohlo by být Pripjat k černobylu,ale dnes jsme se domluvili s peripsen a myslíme si že todle město,si zaslouží něco víc,než být pripjatem černobylu,a právě naše síly a nápady nás dovedli až sem do Hromové hory,mám hromadů nápadů,jen čekáme na to až nám to povolíte právě vy moderátoři,tak prosím udělejte nám tu laskavost a povolte nám to díky!

Skusil bych trochu informovat o měste Hromová Hora.
    První téma na Hromovou horu: http://forum.majncraft.cz/threads/hromova-hora.8977/
    Banner města: http://www.needcoolshoes.com/banner?=palncfiE
    Poloha: Jihovýchodně od Spawnu, btw: kdo by nevěděl kde se takové město nachází :)

Občani a vedení města
    -------------------------

Občani
    ---------
    Volná místa,budeme rádi za jakéhokoliv člověka,nového do města.
    Comunista_CZ
    duvik
    OgbeniMio
    LlittleLlama
    (pokut budou mít zájem předchozí občané,tak oni také se zde počítají)

Vedení města
    -----------------

Primátor - Kaktusek_CZ
    Zástupce Primátora - peripsen
    Zástupce Primátora - Toonu4

Naše plány
    Styl staveb:
    -
    styl staveb by se nechal,takže moderní velkoměsto
    Máteriál:

z celké části

-vlna,sklo,stone,bricky (stone),a dekorační prostředky,(květináče květinky atd...)

Odkaz na plány města: https://postimg.org/image/dvj41iliv/

Vysvětlivky:

zelená barva: pobřeží
    žlutá barva: náměstí
    černá barva u toho písmeno D: obytná část,menší domy,ale také moderního stylu,
    Červená barva: Přírodní rerervace
    oranžová barva: případná kolejová doprava pozemní.
    modrá barva: budoucí cesta s vedením elektrického vedení do hromové hory (to se bude muset updatnout,ty dráty :)
    žlutá barva u modré : most

Je to celkem velká lokalita,kdyby byl problém schválit nějakou část území,tak se postaví první nějaká učást,a potom další :),
    Nakonec budu velice rád,když mi to povolíte,doufám že je tu vše důležité k tomu aby to šlo povolit
    BTW: Nové téma jsem založil proto,abych zbytečně nespamoval přispěvek Hromová Hora,a také by jsi toho nemuseli hned všichni všimnout,snad je to dobře postnuté,pokut ne,tak to přesunte prosím

Díky za reakci a za přečtení

Hezký den na majncraft.cz přeje Kaktusek_CZ

Poslední úprava: 16. srpna 2016
    • Líbí Líbí x 2
    • Souhlasím Souhlasím x 2
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  2. Comunista_CZ

Comunista_CZ Registered

Nechci nic namítat ale zvážil bych dodělat tu cestu jak někdo měl původně v plánu .. pokud se dobře podíváš je tam rozestavený most.. aspoň by si nemusel zbytečně kopat.. jen v rezervaci by si trošku zakopal do země a měl by si hotovo ..)
    • Informativní Informativní x 1
  3. RoyalDonut

RoyalDonut Moderátor

Já jsem pro, jen to dělej postupně, dokonči jednu věc a jdi na další, aby tam nebylo 5 staveb rozestavěnejch nedodělanejch a zas půl roku opuštěný.
    • Souhlasím Souhlasím x 3
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  4. spuntiky

spuntiky Ta špuntíková

Souhlasím s Donutem.
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  5. Jmeno8

Jmeno8 Moderátor

opet bych se vyjimecne taky pripojil se svym souhlasem, zaclo to pekne, nejhorsi to neni, a je skoda aby to takhle zustalo.
    • Děkuji! Děkuji! x 2
  6. rikuhahl

rikuhahl Fanatický dříč

Taky souhlasím, pěkně postupně a bude to v cajku. Nejlépe, když nás budeš sem do vlákna občas informovat, co se děje a staví, ať je vidět, že Hromová hora není mrtvá ;)
    • Souhlasím Souhlasím x 3
    • Líbí Líbí x 1
  7. Kaktusek_CZ

Kaktusek_CZ Registered

Zdravím

Děkuji předem moc za schválení,peripsen já a comunista (zatím) další staré občany vrele uvitame v našem městu,zakladam soukromou místnost pro obyvatele,aby jsme se mohli domluvit.
    btw všechny plány tu budou nebojte :) co nevidět.
  8. peripsen

peripsen Registered

tak a začalo se stavět první co jsem postavil je takový velice jednoduchý stánek podle původního návrhu od hawkyho 2016-07-30_22.00.15.png těchto stánku bude na "pobřeží" víc ;)
    • Líbí Líbí x 3
  9. Comunista_CZ

Comunista_CZ Registered

Poslušně hlásím že jsem začal stavit mrakodrap Google tu jsou nějaké fotky http://imgur.com/a/rZv0B na dynce to zatím nevypadá ale za chvíli to začne dostávat tvary v případě že by někdo chtěl patro/svůj kancl/ jen přispět zkuste mi napsat na fórum nebo ingame hlavní materiál clay,quartz vlna a sklo (vše barevné) a nějaký tem Stone(slaby) a aktuálně nebudu využívat jako světlo beacony ale pouze glowstony (kvůli své ceně..) protože sehnat 146 beaconu není nc jednoduché když nemáte milion CR

ještě bych chtěl velice poděkovat @duvik který mme přispěl svým skladištěm claye a dalších materiálů
    • Líbí Líbí x 2
  10. peripsen

peripsen Registered

zdravím včera jsme já a duvik (já víc:headphone:)dodělali podzemní garáže pod největším mrakodrapem v Hromové hoře ano jsou dost malé, ale nic lepšího se tu asi postavi nedalo :D 2016-08-02_21.44.26.png PS dnes jsem předělal osvětlení
    • Líbí Líbí x 2
  11. Alanys

Alanys Registered

Ahoj,
    Podľa fotiek to bude pekná stavba. Ale asi mrakodrapom, by som to nenazýval. Ak si prirovnáš výšku postavy s budovou, tak by som to prirovnal k paneláku. V každom prípade Ti držím palce .
  12. Kaktusek_CZ

Kaktusek_CZ Registered

Ahoj,jelikos jsme velkomesto,a na namesti jsou hen mrakodrapy,tak tam budou hen budocy urcene k tomu,obrazky jsou vzdy pouze orientace pro stavbe v praxi muze byt vec vetsi vi mensi v tomto pripade bude vetsi aby souladil ze zbytkem :)
    • Líbí Líbí x 1
  13. Kaktusek_CZ

Kaktusek_CZ Registered

oznamuji že zítra se vracím ze 7 denní dovolené,a už zítra zde budou plány pro obytnou zónu styl staveb a plány veřejných objektu to bude třeba kavárna,oblečení nebo taky možná jediný mcdonald,zítra ještě postnu do inzerce kdo by měl zájem o tyto obchody a začít zde sirit economyku

hezké hraní přeje kaktus :)
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  14. duvik

duvik Registered

Jsem rád, že by se toho někdo ujal. Já moc času na hraní minecraftu nemám, takže zodpovědonost města nechci nést. (Hlavně ho po někom převzít)

Ale nějak jste mě zapomněli zapsat do členů města hoši :)
    Já v Hromové hoře bydlím od jejího založení (ne nějak extra aktivně) ale v prvním příspěvku tak nějak chybím...

Komunistovi jsem otevřel pův. městské sklady na stavbu mrakodrapů, ostatní se ozvěte :)

PS: teď jedu na týden na dovolenou.
    • Souhlasím Souhlasím x 2
  15. Kaktusek_CZ

Kaktusek_CZ Registered

hoj,

promiň,ze jsem na tebe zapomněl,i když bych strašně chtěl,tak te muzu přidat az ve 2 hodiny v tuto dobu sevprávě vracíme z dovolené,a problém jevten ze když pisi na mobilu tak mi to často vypadne tobpsani takže vlastně to muzu začít psát znovu.

Napsáno na mé Nokii lumia 630 dual sim
    Poslední úprava: 06. srpna 2016
    • Líbí Líbí x 2
  16. Kaktusek_CZ

Kaktusek_CZ Registered

Zdravím,

1 den

Tak sem hodím nějaké informace ohledně hromové hory ;)

No tak začneme :)

1. Google Mrakodrap - uzemí náměstí

Snímek obrazovky (166).png
    Snímek obrazovky (169).png
    Snímek obrazovky (170).png
    Snímek obrazovky (171).png

Tak zde se už pokročilo,a základy se zdají být hotové,až na nějaké upravy (viz přispěvek comunista)
    BTW: Myslím si že se máte na co těšit! ;)
    2. Stánky na naměstí - (postavil peripsen z velké části)

Snímek obrazovky (172).png
    Snímek obrazovky (173).png

Stánky také už jsou zcela hotové,a čekají na zákazníky :).

3. Tunel - směr - obytná zona
    Snímek obrazovky (174).png Snímek obrazovky (175).png

Tunel prozatím je hotový,ale je v rozestavěném stavu,další plány z tunelem zatím nemáme.

4. Obytná zona - načrty a začátek

Snímek obrazovky (180).png Snímek obrazovky (181).png Snímek obrazovky (182).png Snímek obrazovky (183).png
    4,1

Zde jsou úkoly,co se bude muset udělat pro to ,aby obytná zona byla hotová :)

Snímek obrazovky (184).png Snímek obrazovky (185).png Snímek obrazovky (186).png Snímek obrazovky (189).png

BTW: jejich docela dost,ale chceme dokázat že máme opravdu hodně nápadů,a nechceme po měsíci s městem přestat pracovat

5. Úprava chodníků

Snímek obrazovky (190).png

6. Takový dodatek :D

Snímek obrazovky (192).png

Myslím si že se máte ještě na co těšit! ;)

Zítra by tu měli přistat ještě návrhy jak by měli vypadat ulice,a podobně,
    za všechny občany města Hromová hora přeje Kaktusek_CZ
    Hezké odpoledne na hraní minecraftu a přijemné prožittí zbytku prázdnin

Kaktusek_CZ
    Poslední úprava: 07. srpna 2016
    • Líbí Líbí x 1
  17. Kaktusek_CZ

Kaktusek_CZ Registered

Zdravím všechny,

Ano vím,že jsem nedával trochu info,ale zase,nebylosem co dávat :)
    Ale ted se snad už mužu pochlubit,skoro spíš na 98% procentní dodělanou obytnou zonu,vyroustou tu pozemky,jako mcdonald,oblečení či restaurace u pláží :),cestou jsem se inspirovali od peripsena,pravda ty sea lanterny,byly trochu háček,ale našli se :)
    Nebudu to protahovat a koukni na obrázky,
    BTW: kdyby někdo,chtěl vždy si tu muže po domluvě,pozemek najít,a obsadit si ho,a taky nové obyvatele rádi uvidíme :)

Starosta Hromové Hory

Snímek obrazovky (223).png
    Snímek obrazovky (222).png

Snímek obrazovky (221).png
    Snímek obrazovky (220).png
    Snímek obrazovky (219).png
    Snímek obrazovky (217).png
    Snímek obrazovky (216).png
    Snímek obrazovky (215).png
    Snímek obrazovky (218).png
    Snímek obrazovky (214).png
    Snímek obrazovky (223).png Snímek obrazovky (222).png Snímek obrazovky (221).png Snímek obrazovky (220).png Snímek obrazovky (219).png Snímek obrazovky (217).png Snímek obrazovky (216).png Snímek obrazovky (215).png Snímek obrazovky (218).png Snímek obrazovky (214).png
    • Líbí Líbí x 1
  18. Toonu

Toonu Registered

Status update
    22.08.2016

Vítejte u nejnovějších zpráv z našeho nově se rozvíjejícího města! Za poslední dobu se stalo mnoho nových věcí, mezi něž patří zorganizování dlouhodobějších i krátkých plánů do budoucna. Za poslední týden jsme v naší interní stránce města vydali asi 5 verzí územního plánu a udělali obrovskou práci na této stránce. Nyní jsme konečně promazali zastaralé věci a plně se věnujeme novým!

Největší změny v organizaci města, patří tedy nový a organizovaný systém schvalování a navrhování věcí, který jsem navrhl. Dále také byl dokončen katastr pozemků pro lepší orientaci vedení města zabraňující stavbě nemovitostí na špatných místech.

Avšak největší viditelnou změnou ve městě je pravděpodobně dokončení obytné zóny, která je pro Vás přichystaná! Již nyní můžete objednávat pozemky, které Vám budou následně přiděleny! Pozemky jsou samozřejmě zadarmo, ale doporučuje se alespoň vypomáhat při stavebních pracích ve městě. Mezi nejdůležitější změnou se však řadí dokončení zhruba 4 starých projektů, jako dokončení propojení řek, náměstí a dalších. Město prošlo velkým úklidem a je nyní mnohem hezčí pro náhodné cestovatele.

Ve městě právě začaly dokončovací práce na dalších starém nedodělaném projektu, nábřeží řeky a byl položen základní kámen pro městské služby, které budou součástí naší nabídky pro obyvatele města. Ale teď už vás nebudu zdržovat od vaší důležité práce a přináším pár fotek ze stavby!

Do budoucna plánujeme dodělat původní projekty, městské služby a poté zkrášlit město dalšími stavbami! Například plánujeme vyhlídkové lety nad TH s použitím elytra launcherů a také jednoho dalekonosného launcheru s dosahem až k sousedním městům.

Také je v procesu řešení spolupráce s městem Bourgneuf, naším nejbližším sousedem. ;)

A abych nezapomněl, do města jsem se opět přidal já, Toonu... :pompus:

Přijďte se někdy podívat a něco si u nás i postavit!

Ave!
    Starosta města, Toonu​
    Poslední úprava: 22. srpna 2016
    • Líbí Líbí x 2
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  19. peripsen

peripsen Registered

"pár" fotek z dodělávání nábřeží : hotová restaurace (hospoda :D) 2016-08-22_10.21.35.png 2016-08-22_13.56.12.png 2016-08-22_13.56.18.png 2016-08-22_16.20.49.png 2016-08-22_16.20.52.png 2016-08-22_16.20.45.png
    • Líbí Líbí x 4
  20. HAwky

HAwky Bacon devourer

Jééé, vy jste udělali i Luigiho Pizzu na nábřeží! :D (nebo jak jsem to tehdy pojmenoval)

Musím říct, že vám to jde hezky. ;)

P.S.
    • Zábavné Zábavné x 3

Sdílej tuto stránku