1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Hřbitov zbloudilých duší

Vlákno v 'Schválené' založil rikuhahl 16. října 2014.

1. rikuhahl

rikuhahl Fanatický dříč

U předkládaného projektu si jsem vědom citlivosti zpracovávané problematiky, přesto si myslím, že by to mohlo stát za to.

Rád bych postavil hřbitov zabanovaných hráčů. Vím, že o takové hráče tu nikdo nestojí, ale toto místo by mohlo sloužit jako memento a snad by mohlo i pár hráčů donutit k sebereflexi a odvrácení jejich zatracení. Každopádně by se mělo jednat o zajímavý turistický bod v oblasti (CzM stavím opodál). Vše by se nalézalo zde: http://map.majncraft.cz/?worldname=world&mapname=surface&zoom=8&x=3966&y=64&z=-10240

Z hráčů, kteří by zde odpočívali, bych si v žádném případě nedělal legraci. Hroby by měly jednoduchý, přesto variabilní styl = kámen/clay/quartz... a na takovém náhrobku bych umístil 2 cedulky s textem, např. "BestGrieferCZ +29.2. 2012 Bral jsem vše z té lepší strany". K hrobu patří i kytička, "svíčka", záhonek atp. Hřbitov rozdělím chronologicky na sektory za každý rok, které budou odlišeny materiálem a rozděleny živým plotem. Mezi hroby by vedly cestičky a vše by bylo logicky uspořádané.

Postavím i pár hrobek, podle terénu a zásluh hráče (takový Thashis si nějakou zaslouží, za to, co na serveru vytvořil). Zde vám dávám šanci si přivydělat. Pokud máte nápad na malou, ale pěknou hrobku, tak svoje návrhy publikujte v tomto vlákně (nejlépe foto z creativu = vaší práci, ne nějaký stažený obrázek z netu), pokud bude vybrána, tak za nápad dostanete 1000Ł na ruku. Navíc vás bude hřát pocit, že významný hříšník má už klid v duši, a to díky vám ;) Pár technických připomínek: rozměry max. 10x10, výška max. 5, a používejte materiály vhodné pro takovou stavbu, pokud možno bez křiklavých barev apod.

Čas od času dochází i k "zmrtvýchvstání" (odbanování) hráče, v tom případě provedu aktualizaci a odstraním příslušnou cedulku, hrob však bude mít takový hráč plně připraven k dalšímu použití ;)

Na závěr připomínám, že nebudu v žádném případě tolerovat projevy vandalismu a neúcty k těm, kteří zde odpočívají. Takové chování může v krajním případě vést až k zisku vlastního hrobu.

Edit: Přidávám ještě jednu soutěž, v jedné velké hrobce budu "pohřbívat do truhel", tak mě napadlo upravit inventář truhly do podoby člověka, zvládli byste udělat něco takového? Odměna by byla opět 1000Ł za použitý návrh. Přikládám i svůj neumělý návrh pro představu.
    2014-10-25_11.35.40.png

Poslední úprava: 25. října 2014
    • Líbí x 16
    • Souhlasím x 4
    • Kreativní příspěvek x 4
    • Nesouhlasím x 1
    • Zábavné x 1
  2.  
  3. Plenca

Plenca Registered

Jak nádherný nápad. :D Jistě to bude obrovský hřbitov, když si vzpomenu, kolik hráčů bylo zabanováno od dodby, kdy jsem začal hrát.
    Nicméně, mě tvůj návrh zaujal. Tudíž jsem se hned vrhl vytvořit nějakou malinkou hrobku. Nevím, zda ti tam bude zapadat, je ovlivněna severským stylem města WH. Za chvíli nebudu umět stavět nic jiného. :D Koukni na to a kdyby se hodilo, tak mi napiš. Jinak případnou odměnu si nech. :) Budeš potřebovat dost zdrojů na takový projekt. :)
    2014-10-16_18.24.16.png 2014-10-16_18.24.22.png 2014-10-16_18.24.27.png 2014-10-16_18.24.41.jpg

• Líbí Líbí x 8
  4. _CJ_

_CJ_ while(true); ♾

Pro. Zaroven bych chtel rezervovat nake misto pro vetsi hrobku/kryptu (co nake mauzoleum? nebo co se to takle dava u tech poradnych hrobek) a to pro Pány ze Sibire (mysleno ten muj zamek/hrad :D) ...nebude to tedy realne pro zbanovane ale spis okrasa. Pokud by to rikuhahl schvalil, tak bych byl rad aby to melo jak nadzemni cast (ozdobna zajimava) tak podzemni kryptu kde budou samotne sarkofagy a tak. Sam to stavet nechci, ale dle zpracovani nabizim odmenu 10-30k liber popripade naky diablok :) Navrhy, ktere by nebyly vybrany jako vitezne mohou poslouzit pro jine velmoze a sem ochotny u kvalitnich navrhu zaplatit nejakou cenu utechy 1-5 tisic :) (Zalezi tedy na hlavne na slovu rikuhhla :) )

PS - pokud sem budete davat fotky tak v defaultnim TP diky

• Zábavné Zábavné x 2
    • Líbí Líbí x 1
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  5. scor78

scor78 Registered

Při čtení tohoto nápadu se mi před očima vybavila ta zeď, kde jsou vedle sebe naskládány urny za skleněnými okénky. Nejvíce podobný urně je v MC asi květináč. (<--- berte to pouze jako nápad, né návrh stavby. díky)

• Líbí Líbí x 5
  6. Angel

Angel Entita (WAM)

Nápad zajímavý, nicméně pokud chceš dělat hrob každému permanentně zabanovanému hráči, tak to hodně štěstí :)
    Dle http://server.majncraft.cz/banlist/ jich je momentálně 463.

To už bude slušný megahřbitov. Držím palce :)

• Zábavné Zábavné x 3
    • Informativní Informativní x 1
  7. Vergis

Vergis Celebrita

Podobný nápad už tu párkrát byl, jeden malý je u pískovny a další u gulagu - můžeš se inspirovat.
    Pokud se to udělá pořádně, bude to stát za to; těším se.

8. _Galaxion_

_Galaxion_ Registered

No, asi to bude největší hřbitov na serveru.. No proč ale ne? Už se těším, až se tam podívám..
    Jediné, v co doufám je, že tam nikdy nedostanu svůj vlastní hrobeček... :hungover:

• Souhlasím Souhlasím x 2
  9. Petrsup

Petrsup Orel

Jelikož se považuji za nejproradnějšího hráče, který na serveru kdy hrál, (způsobil jsem dřevěnou krizi a na jejím konci skvěle vydělal + mnoho dalšího), a tento projekt se mi moc líbí, chtěl bych ti na projekt věnovat symbolických 3000Ł výměnou za menší památník věnovaný mým zlým činům. Neměl by to být přímo hrob, jelikož jsem oficiálně již delší dobu pohřben v Hrobce Králů. (Jelikož každý z vás doufám dobře ví, že ve skutečnosti jsem naopak nejlepší hráč, který na serveru kdy hrál, jedná se hlavně o sponzoring :D )
    Co ty na to Riku?

• Zábavné Zábavné x 3
    • Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 1
  10. rikuhahl

rikuhahl Fanatický dříč

Jelikož se mi množí žádosti o vlastní hrobky, památníky, patníky apod., tak vyslyším tyto prosby a hřbitov bude mít "tolerantní sekci" (pracovní název) pro lidi, kteří tu stále vesele hrají a jejich zločiny zatím nestačí na ban. Tito jedinci dobře vědí, že po smrti není rozdílu, protože prach jsi a v prach se obrátíš, je jedno zda jsi padouch, nebo hrdina, všichni jsme jedna rodina ;)

Takže @_CJ_ a @Petrsup2 budete mít svoje "objekty" vedle sebe, ale poprosím vás o trpělivost, nejdřív se ponořím do vod kriminálnických, některé duše už skoro 3 roky hledají klid. Až se práce trochu rozjedou a budu mít přibližné rozdělení zón, tak přijde doba i na vás. Pokud ještě někdo touží po svém "něčem" na hřbitově, tak ať mě kontaktuje tady, nebo ve hře. Ale s realizací počkejte pár týdnů prosím. ;)

• Líbí Líbí x 5
    • Zábavné Zábavné x 2
  11. Petrsup

Petrsup Orel

Taky jsem navrhl hrobku, a myslím, že není potřeba mi za ni platit, i pokud ji použiješ ;)
    Je to poměrně strohý a nenáročný návrh určený pro důstojné pohřbívání zločinců.

Přiložené soubory:

• Líbí Líbí x 6
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  12. Zhyrz

Zhyrz

Nápad je to skvělý, ale chybí tomu vrchol. Stovky pecí.
    Dalo by se to dělat v krátkých intervalech, třeba za deset minut. Takové celé haly, které by byly ve stálém provozu. To by se moc ušetřilo. Takový názor by měl pan Kopfrkingl.

• Zábavné Zábavné x 3
    • Líbí Líbí x 2
  13. KubaCraftovsky

KubaCraftovsky RIP IN PEACE

Pomalu mi docházej peníze, takže přicházím s nadějí, že se něco bude líbit :)

edit
    rikuhahl: Jako vždy jsi nezklamal, až se potkáme ve hře, tak tě čeká pěkná sumička ;) klidně tvoř dál.

Poslední úprava moderátorem: 17. října 2014
    • Líbí Líbí x 3
    • Zábavné Zábavné x 1
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  14. Mortimer_Mort

Mortimer_Mort Registered

Dovolil jsem si takové malé, staré mauzoleum, třeba někam do rohu...

EDIT: Jako nemyslete si, že mě ten projekt nějak zaujal, nebo co. :)
    Co takhle přidat nějakou sochu spravedlnosti?
    Dále myslím, že budeš potřebovat dělat nějaké "normované" hroby pro běžné hříšníky. Přidal jsem několik 4x3. :)

Přiložené soubory:

• Líbí Líbí x 8
    • Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 3
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  15. Pompeius

Pompeius Ecthelion

Tak jsem si taky postavil hrobku. :3

• Líbí Líbí x 3
    • Zábavné Zábavné x 1
    • Informativní Informativní x 1
    • Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 1
  16. Kempik

Kempik Registered

Jestli se plánuji nějaké hroby či hrobky pro hráče kteří ještě hrají ale mají své černé tečky myslím že bych si též měl jednu postavit pokud by se našlo místečko :-D

• Souhlasím Souhlasím x 2
  17. Mortimer_Mort

Mortimer_Mort Registered

To skoro vypadá, že na hřbitově bude rušněji, než v leckterém městě. :D

• Zábavné Zábavné x 6
    • Souhlasím Souhlasím x 3
  18. Potkan8

Potkan8 Registered

Ahoj,
    tu jsou moje první dva nápady na pohřbívání v truhlách :)

Gold a RS mají naznačovat cennosti uložené spolu s obětí. Skeleton hlava je až od 1.8, jestli to chceš už v 1.7 můžeš použít wither skeleton.

E/ Nevím, jestli jde nějak získat cobweb, proto jsem raději použil stringy.

Přiložené soubory:

19. KubaCraftovsky

KubaCraftovsky RIP IN PEACE

Pár hříšných mrtvol ve spoileru :)
    Kostra

Muž 1

Muž 2

Žena 1

Žena 2

Barvy oblečení se dají snadno měnit :)

Poslední úprava: 25. října 2014
    • Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 3