1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Gunpoint

Vlákno v 'Indie hry' založil FroyosCZ 13. července 2013.

1. FroyosCZ

FroyosCZ Registered

Ahoj lidi, včera jsem narazil na super indii hru jmenuje se Gunpoint.
    Prcně jsem si říkal co je to za blbost tak jsem si to stáhl a moc šance jsem tomu nedal,opak byl pravdou a celé jsem to vyhrál :D.Abych nebyl za zloděje rozhodl jsem ,že si tuhle hru zakoupím na plaftformě Steam.
    Je to stealthová puzzle hra kde prostě musíte ukrást data které hlídají různí fízlové kamery senzory zvuku atp.Hra začína být zajímavou tím aby jste se dostali k datům tak mát jakýsi mód ve hře který vám ukáže celou síť zapojení dveří světel a vy můžete ty věci přepínat např. vypínač co rozsvicuje světlo můžete zapojit tak aby vám otevřel dveře.
    Hodnocení 10/10 chybí mi tam coop
    • Líbí Líbí x 1
  2. Amunak

Amunak Worldedit Trollmasta

Hru můžu jedině doporučit. Kdyby někoho zajímalo let's play (bez spoilerů!), tak tady je od mého oblíbeného youtubera:
    • Líbí Líbí x 1
  3. Pulec

Pulec Administrátor

Za to +
    Autorovi se každej peníz hodí.

Vyzkoušel jsem demo a chytlo mě to. Originální, pěkný a promakaný. Prý je to krátké, ale až to bude pod 5 eur tak beru.
  4. Amunak

Amunak Worldedit Trollmasta

Je to relativně krátké, ale je zábava to hrát znova, vymýšlet nová řešení, zkusit to udělat co nejrychleji anebo splnit všechny vedlejší cíle, aniž by vás někdo detekoval...

Má to i mapo editor (bohužel obsahující několik bugů), takže je potenciál i tam.
  5. FroyosCZ

FroyosCZ Registered

Sdílej tuto stránku