1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Guild Wars 2

Vlákno v 'Mimo téma' založil Tarasicodissa 16. února 2014.

1. Tarasicodissa

Tarasicodissa Fyzikátor

//Info: Proběhlo kompletní přepsání původního postu, aby odrážel aktuální skutečnosti (ke dni 16.2. 2014).

Všichni členové Majncraft komunity jsou srdečně zváni, aby se připojili k působení ostatních ve hře Guild Wars 2 na herním serveru Aurora Glade. Aktuálně jsem aktivní já (Tarasicodissa - ve hře pod stejným nickem), @Sognus a @xefa. Mnoho dalších hráčů z Majncraftu má v tomto přenádherném světě svůj účet, ale momentálně se tam neobjevují tak často (rejnock, Yubeh, Budik97, Illighair, Amunak a další).
    Rádi vám pomůžeme plnit PvE úkoly včetně všech dungeonů, příležitostně se účastníme WvW a pokud bude zájem, mohli bychom vyzkoušet i PvP. Máte-li tedy zájem se přidat k ostatním hráčům Majncraftu a plnit obtížné mise, procházet nebezpečné dungeony nebo jen obíhat championy, world bosse a farmit drahé suroviny, přidejte si mě ve hře do kontaktů a napište mi PM (nebo do chatu, pokud budu online).

Proběhl pokus, organizovaný mnou a Sognusem, aby hráči Majncraftu byli sdruženi v naší vlastní guildě, ovšem neboť jsou guild mise v GW2 zamýšleny spíše pro větší skupinu lidí (a hlavně aktivních), z tohoto pokusu po nějaké době sešlo a všichni členové mají volnost k tomu, aby se připojili do guild podle jejich chuti (avšak nadále spolu více či méně intenzivně spolupracujeme :)). Mně a Sognuse nyní najdete v české guildě Sophycz, je tam výtečná komunita a pokud chcete hrát aktivně s námi, mohu vám ji vřele doporučit. Jinak v podstatě na guildě nezáleží, stačí si nás přidat do kontaktů a když budeme online, jen napište a můžeme společně něco podniknout.

Poslední úprava: 16. února 2014
    • Líbí Líbí x 2
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  2.  
  3. Illighair

Illighair Registered

Jdu se tam na vás podívat !

• Líbí Líbí x 1
  4. Rendios

Rendios Registered

Ufff... GW som nezapol už nejakú tu dobu... možno tiež prídem, ak sa mi to niekedy bude chcieť zasa stiahnuť :p

5. Plch

Plch Registered

Dobrý večer, mám problém co je ten seriový kod v registraci ? Já hlava děravá stará na to nemužu přijít :)

6. Tarasicodissa

Tarasicodissa Fyzikátor

Pokud si chceš vyzkoušet hru zadarmo, na registrační stránce klikni na "Looking for Guild Wars 2 Free Edition? Click Here". To nabízí možnost vytvoření free účtu bez nutnosti zadání sériového kódu. Plná verze hry ovšem vyžaduje koupi a v takovém případě ihned dostaneš (jednak se to objeví na obrazovce, dále to bude součástí mailu potvrzujícího koupi) unikátní sériový kód, který je možné zadat, aby se tím aktivovala plná verze účtu. Pokud máš krabicovou verzi hry, sériový kód by měl být součástí balení.

Sdílej tuto stránku