1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Sídlo Granite Falls

Vlákno v 'Stavby a projekty' založil BERKY89 05. ledna 2016.

1. BERKY89

BERKY89 Registered

Zdravím :) Chcel by som Vám predstaviť naše nové sídlo na serveri Novus. Niektorí z Vás už poznajú alebo si pamätajú aj náš ostrov Trollhattan na serveri Eternia. Tentokrát sme sa ja a @RomanRoga33 rozhodli postaviť niečo v horách. Zo začiatku sme mali veľa problémov a najmä ja s mojím domom. Nakoniec sa nám podarilo postaviť malé sídlo Granite Falls.

Súradnice:
    X: -637
    Y: 88
    Z: 1900

Dynmapa

Vlajka:

Túto vlajku sme zvolili preto, lebo sa nachádzame v horách odkiaľ je naozaj pekný výhľad na východ a západ slnka. Bohužiaľ doteraz nevieme, ktorý z nich na vlajke je :p

Pripojili sme sa už aj na CNC:

Romanov dom:

Môj dom:

A prečo sme dali nášmu sídlu názov Granite Falls?

U nás nájdete naozaj veľa granitu. Využili sme ho na stavbu farmy, chodníkov a už spomínaný Romanov dom. V budúcnosti by sme chceli postaviť väčší zverimax (pozri obrázky nižšie) a nejaké obranné veže, ktoré tiež budú mať základný materiál granite.

Ďalej by som vám chcel predstaviť ešte náš Skeleton Spawner, z ktorého postupne bude mobtrapka pre verejnosť. Vedie k nemu cesta cez CNC a nie je to ani ďaleko. Portál k spawneru sa nachádza napravo od nášho. Ďalej postupujte dole do podzemia a vodným výťahom sa dostanete priamo k nemu. Naľavo si môžete odložiť veci do chestky. Pre aktivovanie spawneru vypnite svetlo v miestnosti páčkou naľavo. Pri odchode svetlo opäť zapnite.

Súradnice:
    X: -502
    Y: 75
    Z: 1961

Dynmapa

A to je zatiaľ všetko. Nové informácie a fotky stavieb sem budem stále pridávať :)
    • Líbí Líbí x 5

Sdílej tuto stránku