1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Vesnice Galaktická Republika

Vlákno v 'Schválené' založil Harami_snake 29. června 2013.

1. Harami_snake

Harami_snake VIP

Tedy zakládám vlákno pro přestavbu neschválené kolonie duchů.
    Většinu domů jsem již strhl a vše z nich uložil do beden u portálu na tohle místo.

Staré vlákno je:
    http://forum.majncraft.cz/threads/jacksoners-oasis-oáza.5804/
    ( kdo nečetl doporučuji :bookworm: )
    Dynmapa:
    http://map.majncraft.cz/?worldname=...-10597.868063976026&y=64&z=-4023.189212503505
    (hrůza a děs :brb: )

Prakticky Domy mrtvých vesničanů ležely na jižní části pouště. Dům ve zasněženém biomu nalevo není ještě moc dlouho opuštěn, tak jsem ho zatím zanechal. Vesnice napravo patří také našim Vesničanům ale také není ještě mos dlouho opuštěna na to abych ji strhl a nějak zastavěl v jednotném stylu SW (Star-Wars)

Tedy pokud mi schválíte přestavbu Města duchů, postavím zde nejspíše jednu loď co by mohla dopravovat do sektoru SW jednou až dodělám Venator na kterém pracuji též. Kolonie mi spadla do klína a tak si myslím, že by bylo dobré si i občas odpočinout od vesmíru a chvíli dělat na Zeměkostce. Střídal bych to, protože ta tma ve Vesmíru mi leze chvílemi na mozek :D
    Mám mnoho zajímavých návrhů co zde postavit ale je to opravdu obrovská plocha, všude jsou tunely, podzemní farmy, skrýše a pasti.
    Proto jsem se rozhodl pro nejhorší možnou verzi (jen pro mne nejhorší) a ta zní!!!! Chvíle napětí... hmmm... Zastavím velký ostrov Domy a mrakodrapy stylu SW a CW (Star-Wars a Clone-Wars), nebudou to jen obyčejné domy, budou plně vybaveny a nebo udělány jako užitkové budovy, protože zde mám mnoho spawnerů a mám i mnoho zatím tajných nápadů. Bude to stát mnoho času, ale to mi nevadí.
    Pracuji na návrhu stroje AT-AT tak se zde brzy budete moci pokochat, postavím ho k ice farmě co patří k vesnici a která se nachází napravo ve sněžném biomu, farmu zakryji pomocí snow bloků tvarem klonové základny, takže zapadne též v okolí není žádná schválená stavba pouze Stonehenge označený na mapě.
    Snad se mi to povede, protože krajinu do původního stavu by dal jedině RB a toho bych nerad dosáhl.
    Práce s demolicí stále pokračují ale už i pomalu předělávám terén abych mohl stavět, poušť je samá díra a občas jsou zde vzduchové komory (viz mapa).
    Doufám, že rekonstrukce bude co nejdříve schválena. První začnu se stavbou mrakodrapů uvnitř ubytuji Vesničany (moby) a zbourám tak budovy na jihu až na místo s portálem to půjde dolů jako jedno z posledních míst. Omlouvám se za text a děkuji za trpělivost, přikládám screen z jedné mapy co se ke mě dostala a ze které si vezmu asi 3 budovy a postavím je zde. (budovy budou převážně z vlny, protože té mám nejvíce)[DOUBLEPOST=1372515260,1372514520][/DOUBLEPOST]Jak jsem to tak propočítával Vesnice to nebude, ale spíše umělé město. Nebude to nic 1:1, protože se to sem nevleze, ale pokusím se to zaplnit co nejvíce aby to vypadalo jako kus nějakého města ze SW či CW, Města nejsou moc známá a někdy pokrývají celou planetu, takže fantazie rozložení budov není omezena, kdo má nápad a udělá návrh budovy co by zapadla jak do nižších sfér tak i do vyšších, rád se s ním domluvím ;) .

Přiložené soubory:

• Líbí Líbí x 9
  2.  
  3. Pompeius

Pompeius Ecthelion

No, sousto je to velké. Byl bych rád, kdyby sis našel k tomu nějaké spolupracovníky.

4. Harami_snake

Harami_snake VIP

Tak byl jsem ujištěn že se mapa bude rozšiřovat a né přemazávat, takže do verze 1.7 mám času dost;)
    Ale jistě se někdo najde, ostrov je ve strašném stavu, zarovnám vše na úroveň moře, udělám tam kanály a výškové budovy a i něco pro zábavu i pro zisk obyvatel, Menší metro bych zde udělal, jen škoda že koleje nejdou pokládat na sklo, toho by šlo moc hezky využít, ale jen pro ty co mají optifine nebo nějaký textuze pack.
    Aspoň mám něco na dělání když mne bude štvát Venator, protože dělat neustále jen jednu věc není moc dobrý.

5. SKARIJJ

SKARIJJ коммунистом!

Já jsem pro. Ale někoho si najjdi.

• Souhlasím Souhlasím x 2
  6. Harami_snake

Harami_snake VIP

tak mám bráchu InfinityBoost a bývalého starostu JacksonCZ, oba zde ještě mají domky a když jim napíšu nějak mi pomůžou;)

• Líbí Líbí x 2
  7. _CJ_

_CJ_ while(true); ♾

sousto velke, kdyz to budete delat pekne jedno po druhem a nerozdelate vsechno najednou tak by to mohlo byt fajn. :) taky pro

• Souhlasím Souhlasím x 2
  8. Harami_snake

Harami_snake VIP

Myslím, že je tedy schváleno a že je na čase vlákno přesunout do schválené;) :joyful:

Jinak stavby jsem si tak trochu rozvrhl a nachystal.:smug:
    město bude obrovské, bude tam dost vysokých budov i nízkých, které budou k mání jak za příznivé tak i za kapsyrvoucí ceny :smuggrin: .
    Předběžné úplatky či dary na stavby přijímám a zapisuji, nic nezůstane nepovšimnuto, ve městě bude místo pro obchody, i pro veřejné trapky, menší gold farma i iron farmy, protože zde budou i obchody s vesničany, tak proč to více nevyužít pro všeobecný zisk města i všech :D
    Mrakodrapy budou velice časté budovy, takže se na mnoho z vás dostane, výhled z nich bude stát za to, hlavně v noci. Ve měsťě bude i umělé osvětlení a mnohé vychytávky, jen skákat dolů bych nedoporučoval:dead: :D[DOUBLEPOST=1372629960,1372622728][/DOUBLEPOST]Jinak jak sleduji jiné vlákno o rozšiřování mapy, mým směrem se zaručeně nic konat nebude, takže počítám, že kolonisti z řad nováčků na serveru se tudy nepohrnou a tak nebude problém zabrat i něco dál případnými dostavbami budov. Jinak jsem opopmněl říci, že na ostrově mám nalezeny všechny druhy spawnerů a tak se je budu snažit zakombinovat do provozu města. Tak aby obyvatelé, kdyby jim například praskl prut, nemuseli někde po ulicích lovit pavouky a jen si zajeli k trapce pro nový string a nebo kdyby si chtěli zazápasit s pár zombíky:DZkrátka všechno co půjde zkusím sem dát (ano i o herny v podzemí se pokusím:D )

Nebude to sice hned, ale jednou, až to bude stát, tak sem budete doufám že rádi jezdit na odpočinek od svých projektů a nebo jen tak na návštěvy či na nákupy nebo jen pro výdělek z farem co zde budou.

PS.: Dary ukládejte do beden vedle beden u portálu označujte je svým jménem a pište je na mne, děkuji.

• Líbí Líbí x 1
  9. Harami_snake

Harami_snake VIP

Budova 3[DOUBLEPOST=1373318170,1373284185][/DOUBLEPOST]Takže, práce na přestavbě probýhají báječně:) .
    Obyvatelé okolo přibývají a tak i narůstá počet lidí co se zastaví, viz fotky.:shy:
    Takže nejspíše levá část ostrova bude obytná a pravá část průmyslová.
    Děkuji módce spuntiky za ochotu:) , když mé vesničany popadla chuť hrat maškarní :grumpy: , ale i děkuji tem co mi nabídli něco ke stavbě.
    Co více říct, je to těžká práce, sím jsem byl zabit mnohokrát, kdybych to měl sečíst nevěděl bych.
    Ale asi 20 pádů z výšky:blackeye: , 5 odbouchnutí creeperem:mad: , 3 odhozy golemem:facepalm: , 2 zastřelení Módem:cat: , 1 zastřelení skeletonem:shifty: , jedno ukradení hlavy endermanem:bag: ... no +/- nějak tak.:angelic:
    Děkuji všem co si přišli pro zážitek či pro nějakou tu práci;)

Přiložené soubory:

10. MedvedPoo

MedvedPoo VIP

Jsem pro.

• Děkuji! Děkuji! x 1
  11. Harami_snake

Harami_snake VIP

Takže přidávám další fotky všech co mne navštívili, pomohli s něčím nebo něco donesli;)
    Děkuji za zájem veřejnosti:) a za neutuchající stuhlost všech majitelů budov v okolí:brb: , nádhera.:smuggrin:

Přiložené soubory:

• Líbí Líbí x 2
  12. LaKiller

LaKiller Registered

Kde jsem já? :mad:

• Zábavné Zábavné x 1
  13. Harami_snake

Harami_snake VIP

Asi tě mám na 2.Pc:p ,až ho zapnu nahodím tě s dalšíma :D[DOUBLEPOST=1374797272,1374761808][/DOUBLEPOST]Dnešní posun z prázné díry k začátku farmy pro město je docela chvalitebný:cool:
    Není tam toho ani tak moc a spawnuje to docela dobře již teď co až tam toho bude víc :rolleyes: :D
    Děkuji všem co se dnes podíleli na pracích ve městě.
    ( R.I.P CZNooberCZ a enemycz, oba nešťastně zahynuli:dead: vlastní rukou nebo nohou nebo za pomocí ghasta či jinou příčinou:facepalm: )
    Jinak kdo přijde na návštěvu:) neskačte na dno a neplavte dolů za světlem:facepalm: , ale koukněte se kde tam jsou servisní dveře, děkuji:shame:

Přiložené soubory:

14. alesekmoravec

alesekmoravec Registered

Udělej nakonec památník obětem přestavby města. :D

15. Harami_snake

Harami_snake VIP

No, každej druhej co přišel umřel:( Buď se netrefil do louže vody :joyful: a nebo ho dostala explodující postel v netheru:facepalm: , nebo enderman dychtící po jeho hlavě:bag: či rozzuřený golem a dnes již i Pigmen, je to tu nebezpečné, ale jednou, až bude první část města bude se zde dát i bydlet;)

16. alesekmoravec

alesekmoravec Registered

Tak to rovnou raději hřbitov. :D

17. Harami_snake

Harami_snake VIP

Teď se dlouho moc nedělo, chodím na brigády tak u MC spím :D .
    Portály fungují, Zombíci chodí na léčení:nurse: , vedou se dohady jestli je spuntiky skarijj a nebo je tomu jinak:joyful: , no...
    ...občas mne fascinuje jak jsou ti minizombíci rychlí... i psům utekli :facepalm: a dostali mne :meh: , ...
    ...ani ne za dva týdny bych rád začal dostavbu 3. mrakodrapu, tak asi zas najmu pár lidí nebo vemu dobrovolníky;)

Přiložené soubory:

18. utheraptor

utheraptor Midnight Wanderer

Není, Skariho jsem viděl a se špuntíkem mluvil, stejná osoba rozhodně nejsou. :D Jinak oceňuju, že se někdo ujímá starších vesnic, takových iniciativ je přesně třeba. :)

• Souhlasím Souhlasím x 1
    • Informativní Informativní x 1
  19. Harami_snake

Harami_snake VIP

Takže je konečněvíkend a konečně nemusím do práce :D ... se stavbou mírně hýbu, Vesničani dále chodí na léčení:nurse: a za nima spousta bývalých prátel:grumpy: na návštěvy:meh: . Má skromná goldfarma už pomalu začíná zažívat návaly turistůz Netheru:eek: :eek: :eek: , ale je to jen jednou, dvakrát za den,... jinak jezdí slabší a chudší turisti:joyful:
    Já osobně proti Amorovi nic nemám, ale myslím si, že to někdy už přehání:facepalm: , tolik šípů... a stále nic :( ( :joyful: )
    Dále děkuji za návštěvy a za obchody;)
    PS.: kdo má zájem o koupi zlata, CDček, gunpoweru atd, stále na skladě mám nějaké:)

Přiložené soubory:

• Zábavné Zábavné x 1
  20. Harami_snake

Harami_snake VIP

Tak další dny uplynuly, další návštěvy prošly a ta nová zjištění hmmmm :joyful: .
    Nakonec mne Spuntiky nechtěla zabít... jen jí selhala zbraň... 2x :joyful:
    Hmmmmm, někdo usne na zahradě s IPodem na břiše a má tam malej flek, ale proti Nepovi s jeho iTv je nic :hilarious: .
    Atd atd, jinak děkuji za návštěvy...
    Ale to hlavní proč píšu je, že se pustím do největší stavby, kterou bude Centrální budova velká asi 210x100bloku. Úplně na hoře bude hangár a po stranách okna a v nižších patrech zvažuji nějaké Spawnovací plošiny mezi patry které budou Tvořit centrum města, zatím zarovnávám terén ale obal budovy spotřebuje 250.000bloků šedé vlny :rolleyes: ... skoro nic :D
    Takže kdo se chce přidat může přijít, beacony na urychlení mám, nástroje pro nemajetné dělníky poskytuji a majetným dám i na opravy, když budou chtít;)[DOUBLEPOST=1376159964,1376128431][/DOUBLEPOST]:)

Přiložené soubory:

21. enemycz

enemycz Registered

Dovolil bych si přidat pár screenů.
    btw. Vážně jsem nevěděl že když v netheru lehnu do postele tak buchne.

Přiložené soubory:

• Zábavné Zábavné x 2

Sdílej tuto stránku