1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Dotaz Funkční sorting machine

Vlákno v 'Diskuze' založil kurek007 25. dubna 2016.

1. kurek007

kurek007 Registered

Čau, mám dotaz na odborníky na RS obvody.
    Měl jsem v plánu postavit si jednoduchou třídičku (sorting machine). Na creativu fungovala bez problémů, ale při stavbě na serveru nejde. Prý je to otázka dalšího výkon-šetřícího-pluginu, co zpomaluje hoppery.
    Tak jsem si udělal záložní variantu s pomocí vláčků, ale ta je děsně pomalá a taky dost nespolehlivá.
    Tudíž můj dotaz zní - uměl by mi někdo poradit/pomoct postavit třídičku, která by na Ete fungovala (na jakým principu bude šlapat, je mi celkem jedno, hlavně aby byla funkční a spolehlivá) ;)
    Díky.
  2. Termiter

Termiter Modelátor

Minulý týden jsem na tohle narazil při třídění pečených kuřat a peří. Hopper každý druhý předmět poslal dál, místo aby ho dal dolů.

Řešením bylo zpomalení vstupního proudu předmětů. Stačí předřadit kapátko s obvodem na automatické vyhazování a oba opakovače nastavit na delší prodlevu.

Třídička pak fungovala. Sice pomaleji, ale fungovala.
  3. Potkan8

Potkan8 Registered

Jojo, to mám v plánu udělat i já
    ale upřímně je to už druhý komplexnější RS obvod, kde mi tento fakt opravdu moc nepomáhá :/
  4. kurek007

kurek007 Registered

Díky. Pokud bys byl někdy ve hře, ozvi se mi, měl bych ještě nějaký dotazy k třídičce (respektive sběru materiálu). Ale to by chtělo vidět asi v reálu.

Sdílej tuto stránku