1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Entity303 warezsmrdi.cz

Vlákno v 'Popelnice' založil Freesasad147 05. listopadu 2016.

Stav vlákna:
Vlákno je uzamčeno pro další příspěvky.
  1. Freesasad147

Freesasad147 Registered

Dúfam že sa mi nestane to čo každému kto písal na minecraft fórum to čo ja.
    Prejdeme k veci
    Ide o hackerskú skupinu menom Entity303
    Ťažko sa mi to hovorí ale stretol som sa z ním. Išiel som dnes na server basicladnd s kamošom sme si na parcele stavali ked v tom prišiel na server hráč menom Entity303 v tom okamihu som sa zlakol ako nič hned som písal adminovi a pár minut sme sa hádali. Hráč Entity303 mi poslal žiadost o teleport, prijal som ju a v tom okamihu tam bol presne taký istí skin Entity303 aký je všade a každý kto ho videl. Neváhal som a začal som panikáriť no v tom mi dal knihu z odkazom www.google.com neklikal som na to lebo som vedel že je to hacker. Po pár minútach hádania sa z adminmy mi hráč Entity303 poslal žiadosť o teleport prijal som ju dal mi knihu tentokrát sa volala script a ked som ju otvoril pravým tlačítkom myši viskošil mi tam text v čínštine. Nerozumel som tomu ani hovno tak som mu napísal ,, čo to je nerozumiem po čínsky"" dal som tu knihu teda kamošovi a adminovy admin si to pozrel nič nepovedal a odišiel. S kamošom sme začali byť nespokojní. Po pár minútach mi hráč Entity303 poslal žiadosť o teleport. Zistili sme že je to američan a začal som sa ho po anglicky pítat ahoj kde si stiahol ten skin? A on odpovedal stručne a krátko. Nikde je to môj skin :D. V tom som sa zľakol. Neveril som tomu. Z kamošom sme sa ho začali pýtať viacej zistili sme že je to celkom fajn chlapík a ešte nám písal že nech sa ho nebojíme že nám nehackne komp. Tak sme si odfúkli a začali sme ho brať ako kamoša. A bol to hacker dal nám command blocky ktoré na servery sa nedajú spawnut atd . Potom som sa rozhodoll na ten link kliknút ale problém bol v tom že som nebol správca parcely a tak som nemohol na ten odkaz kliknúť . Dal som to kamošovi no on to nechcel a tak sme pokračovali s komunikovaním z hráčom Entity303 admini si ho prezerali a neverili nám ani slovo. No bohužial som musel íst ale ešte som trochu ostal. Napísal som mu že zajtra večer pretože u nás je večer a u nich je deň. Tak povedal ok a odpojil sa . Potom neskôr po hádani s Adminmy išiel som na svoju parcelu a klikol som na ten link a zrazu mi crashol minecraft.

Na druhý deň ráno som išiel na server ten istý (warezsmrdi.cz)
    Na moje prekvapenie tam bol hráč Entity303 pozdravil som ho a spokojne sme spolu komunikovali
    Zrazu sa pripojil hráč ktorý má nick ako youtuber AzzyTheMLGPro bol to moj kamoš ktorí si naschval premenoval nick. Potom sme normálne komunikovali anglicky dal nám command blocky. O pár minút sa pripojil moj další kamarát. Zoznámili sme ho z entity303 atď. Potom prišiel admin a povedali sme mu pár vecí o Entity303 a že nám dal command blocky. Potom sa hráč entity303 odpojil. Admin prišiel a dali sme mu pár veci čo nam dal. Potom povedal že mu máme dať všetky veci čo nám dal Entity303. My sme ho teda poslúchly potom nám povedal že sú to zakázané veci. A odpojil sa. Potom som sa následne odpojil ja. Potom neskôr som sa chcel pripojiť zase ale nepodarilo sa mi to. Mal som v poriadku Wi-fi ale nefungovalo sa na ten server pripojit tuna máte fotky z ním.

Môj nick v minecrafte je TheNinjaPro

Přiložené soubory:

Poslední úprava moderátorem: 05. listopadu 2016
    • Zábavné x 2
    • WTF x 2
    • Spamování/Trollení x 2
    • Facepalm x 1
    • Turbodemence - Naprosto nevhodný příspěvek x 1
  2. Freesasad147

Freesasad147 Registered

A nerobím si srandu netrollím fakt ked mi neveríte podte na server warezsmrdi tam by mal byť
    Poslední úprava moderátorem: 05. listopadu 2016
    • Souhlasím Souhlasím x 1
    • Zábavné Zábavné x 1
Stav vlákna:
Vlákno je uzamčeno pro další příspěvky.

Sdílej tuto stránku