1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Dotaz Doprava vo vesmíre

Vlákno v 'Indie hry' založil Superbee29 10. února 2013.

1. Superbee29

Superbee29 Registered

Ako sa vlastne hráči (majiteľ, poprípade nejakí pomocníci) dostanú na nejakú loď, ktorá ešte nie je hotová alebo ešte vôbec nezačali so stavbou. Proste vtedy, keď tam ešte nie je port.
  2. Brokarek

Brokarek Registered

Nejspíše prostě musí letět ''pěšky''
  3. NepsterCZ

NepsterCZ Moderátor

Doprava ve vesmíru je zatím komplikovaná. S vesmírem jsem počítal jako místem pro větší projekty takže přepravu na malé osobní lodičky jsem ještě nevymyslel. Pokud se ale začne nějakej vetší projekt tak bude přístupnej z hangáru hlavní stanice.
  4. Vergis

Vergis Celebrita

V každém sektoru by se měla udělat ještě jedna přestupní stanice v jeho stavebním stylu, ze které by se dalo dostat na menší lodě. To by podle mě bylo nejlepší.
    • Souhlasím Souhlasím x 4
  5. NepsterCZ

NepsterCZ Moderátor

No takovej byl můj původní plán. Ale třeba takové Star Wars universum nezná teleport. Takže by se akorát udělal obří hangár a k malé osobní lodi by musel vést raketoplán "jéééj"
  6. Premysl

Premysl Registered

Už jsem jednou měl nápad, který by značně podpořil vesmírný turismus:
    Bohužel nevím, jak by se to líbilo vám a obávám se, že se to zavrhne.
    • Souhlasím Souhlasím x 2
  7. utheraptor

utheraptor Midnight Wanderer

To není pravda, je tam jedna rasa mnichů, co se umí přesouvat hyperprostorem instantně. Popsáno to bylo myslím někde v Thravnově trilogii.

To by se mi líbilo, zvlášť ty kešky někde na asteroidu. :)
    • Souhlasím Souhlasím x 1
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  8. NepsterCZ

NepsterCZ Moderátor

Ano a teleporty jako takové vyvinulo dokonce Infinite Empire. To nic nemění na tom že normálně lodě v SW universu teleporty nemají.
  9. Vergis

Vergis Celebrita

Ostatně nemají je ani v BSG (FTL je úplně něco jiného), prostě se postaví dopravní prostředek, stejně jako tam.
  10. dendy

dendy Registered

nejaky cas som nehral uz (malo casu :-(( ... prechadzam teraz forum, pozeram vsetky novinky co tu mate a len tak kukam... vesmir, porty, megaprojekt battlestar - uff respekt :)

teraz k teme... este som neskusal pozriet do vesmiru (urcite v najblizsej dobesi cas najdem) ale pride mi logicke ze vo vesmire by malo byt vypnute "padanie" (ak je tak pardon :)) ... tym padom doprava kamkolvek by nebola problem aj "peso" - len by to dlho tralo no :)

vesmir s "padanim" je imho nelogicky :)

len moj nazor, neukamenujte ma
  11. _CJ_

_CJ_ while(true); ♾

Tak to neni volny vesmir :) berme to tak ze to je obezna draha a ty si pritahovan tou planetou pod tebou :) kdyz spadnes tak "uhoris v atmosfere" :D (jasne spadnes do voidu ale tak vsechno neni dokonale) navic na lodich by zase umela gravitace byla zejo :) - stav ted: letani tam je za kejticky jidla - dokud mas kejticek dost muzes letat ala creative a pak kdyz si moc hladovy tak spadnes dolu :) myslim ze to je slusny kompromis :)
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  12. Premysl

Premysl Registered

Hlavně že už jídlo neubývá co půl sekundy, byl to poměrně masakr :D
  13. dendy

dendy Registered

aha to znie super :) a nezalezi na tom co jem, len musim mat plny indikator, alebo zalezi na type jedla ?

musim si cez tyzden najst cas a prevetrat novinky na serveri :)

ale s tym padanim by to tiez mohlo byt teda tak ze by bolo vyrazne spomalene - ved tak je to aj s realnou gravitaciou na orbite :))

no nic uz nejdem kecat a vymyslat, na to ze som sa tu za poslednehopol roka nahlasil 2x nemam narok haha :)
    • Zábavné Zábavné x 1

Sdílej tuto stránku