1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Diskuze

Vlákno v 'Binding of Isaac' založil Vergis 14. listopadu 2011.

1. Vergis

Vergis Celebrita

Tato hra mě naprosto dostala a asi jsem na ní závislý - a vím, že další lidé to tu mají stejně.
    Podělte se o své zážitky, jak daleko jste se dostali, kolikrát jste ji dohráli, jaká je vaše oblíbená postava...

/Doufám, že nezasahuju do něčeho chystaného - koukám, že tahle sekce není na fóru vidět.

2.  
  3. Pulec

Pulec Administrátor

4. Handynew

Handynew Registered

Moja najobľubenejšia postava je Isaac. Mám odomknutých ostatních okrem toho démona a Judáša, ale Isaac je taký univerzál, ktorý mi vyhovuje. Zatiaľ som zabil srdce len jeden krát a kde som sa najviac dostal bola katedrála, ale tam som skoro hneď aj zomrel :-D Moc mi to ešte nejde, hrám to len občasne, ale po tom čo som sa dozvedel celý príbeh tej hry, tak ma tá hra strašne chytila, tak ju teraz hrám popri Technicrafte. :)

5. Vergis

Vergis Celebrita

Já momentálně v Rebirthu pracuju na posledním achievementu před Platinum Godem - sestavit meat boye. Oproti původnímu Isaacovi je tady strašně moc věcí, které se můžou pokazit, takže na něm dělám už skoro dva týdny. Náhodný generátor mi zatím nepřál.

V prvním Isaacovi jsem dokončil Platinum Goda asi týden před vydáním Rebirthu, byl jsem na sebe opravdu pyšný - a tady toho člověk musí udělat několikrát víc.

6. Handynew

Handynew Registered

Ja achievementy nejako moc nerobím, hlavne sa zameriavam na progress hry, ale ako čítam ten achievement "Platinum God" alebo "The Real Platinum God" tak to je dosť hardcore :D

7. Vergis

Vergis Celebrita

Mám to. Pyromaniac, Epic Fetus, Sharp Plug, Monster Manual. Minimálně 20 hodin práce jen na tenhle jeden achievement.
    Teď nastane ta těžší část. :)

• Líbí Líbí x 1

Sdílej tuto stránku