1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Destiny

Vlákno v 'Kvadrant ostatních' založil pragos 14. září 2017.

1. pragos

pragos Moderátor

Zakládám nové vlákno, hlavně proto, že celou loď budu stavět od začátku (to málo co máme ve vesmíru, vůbec nesedí na model, na kterém pracuji) a hned s tím přichází další novinka. Jelikož jsem velký fanda Stargate, tak celou loď budu stavět na vzdálenějších souřadnicích, hlavně kvůli budoucím plánům vystavět něco jako "Stargate sektor", kam bych rád časem přistavěl další lodě napříč všemi třemi Stargate serialy.

Základní model jsem převzal od @ENgateman a začal jej detailovat. Model je dlouhý skoro přesně 850 bloků, na šířku má 600 bloků a na výšku pouhých 130 bloků. Hlavní stavební materiál je gray wool, potom hojně používám brown, black a gray terracottu a pak se objevuje gray concrete.

Momentálně mám hotovou prosklenou kopuli, čumák, poté celé motory (které dostaly facelift v podobě sea lanternů, za původní redstone lampy), pyramidu jsem dostal hotovou, trubky v zadní části jsou také nadetailované, připravený design patternu (který bude po celé lodi, doufejme @FighterCraft). Díky velké pomoci mistra @funnel66 máme i základní design chodeb.

Takzvaný Shuttle (člun) dostal taktéž facelift, za šedou vlnu jsem dal šedý beton. Jeden člun bude stát na Majnway, kde bude sloužit hlavně jako port na Destiny. Další bude zaparkovaný přímo na lodi (v doku hned pod prosklenou vyhlídkou) a třetí poletí vedle lodi.

• Líbí Líbí x 7
    • Souhlasím Souhlasím x 4
    • Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 1

Sdílej tuto stránku