1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Informace Dechberoucí novinky z Vesmíru - Enethrel

Vlákno v 'Kvadrant ostatních' založil Mrquik 31. srpna 2013.

1. Mrquik

Mrquik Registered

POZOR!! --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- POZOR!!

Přináším čerstvé informace přímo od členů Rady Federace. V pátek 30.8.2013 v čase 2200 byla radary MSS na nepoužívané frekvenci zachycena velice znepokojivá zpráva. Odborníci Federace stále nedekódovali celé znění zprávy, jedno je ovšem jasné, přibližně 3000 kilobloků od MSS se zmaterializovalo doposud neznámé těleso.

UPDATE: Zprávy potvrdily, že ono "těleso" je doposud nespatřená vesmírná loď. Zástupci Star Wars universa reagovali vysláním nedávno dokončené lodi Arquitens na průzkum a my se nemůžeme dočkat na výsledky této odvážné mise.

Admirál hvězdné flotily NepsterCZ prohlásil, že s ohledem na momentální bojovou neschopnost jeho vlajkové lodi Battlestar BSG universum vyčká na další vývoj událostí. BloodyElle, prezidentka již neexistujících kolonií vyjádřila nesouhlas, okamžitě byla ovšem umlčena.

Star Trek universum vyjádřilo svou podporu při obraně Zeměkostky a nabídlo na pomoc 3 své bojeschopné lodě. Děkujeme velitelství hvězdné flotily za takto rychlou reakci.

Daedalus bohužel opět čelí epidemii replikátorů, takže s jeho pomocí počítat nemůžeme. Tímto posíláme sílu posádce Daedala a přejeme hodně štěstí.

UPDATE: Vědci Federace se domnívají, že této nové rase se podařilo něco, o co se v oblasti Hvězdného mostu snažíme již léta. Podařilo se jim uměle otevřít a stabilizovat černou díru. Vzhledem k obrovské materiální i energetické náročnosti takového aktu předpokládáme, že je tato rasa velice vyspělá.

UPDATE: Arquitens se právě vrátila ze své průzkumné mise a přinesla nové informace o cizí lodi v naší soustavě.

Snímek pořízený lodí Arquitens:

Lze vidět, že tato loď nevídaného designu nese obrovské, pravděpodobně plazmové dělo doplněné dvěma raketovými kazetami po stranách. Toto jsou zatím všechny známé informace. Budeme vás i nadále informovat.

UPDATE: Vědci Federace s pomocí agentů z "tajné" základny Project X konečně rozluštili zprávu přicházející z nově objevené vesmírné lodě na okraji uzémí SW universa. Pojďme si ji prohlédnout:

Zdravím Vás, ať už jste kdokoliv. Jmenuji se Neroxyl. Doma na Aeonu jsem byl Velmistrem achitektury. Spolu s hrstkou posledních odvážných přeživších našeho světa jsme se postavili našemu utlačovateli a krutovládci Primarchovi. Po staletích útlaků a utrpení jsme konečně zvítězili a Primarch byl na palubě své lodi Enethrel, pomocí které ukončil tolik životů popraven. Po jeho smrti ovšem v našem světě nezůstalo nic, k čemu bychom se mohli vrátit a proto jsme vložili všechno své úsilí a zdroje do nalezení nového domova. Nejvyspělejší vojenské plavidlo naší civilizace jsme přestavěli na archu a vydali se do neznáma. A tady jsme, žádáme mnoho a nabízíme málo, to vím, spoléháme ovšem na vaši dobročinnost a soucit. Rádi bychom pro sebe terraformovali vámi zatím neobjevenou část planety, rasa Ak'ar totiž k životu potřebuje hardenedclay povrch. Do ekosystému planety by nebylo nijak zasaženo a rádi bychom se s vámi na oplátku podělili o naše technologie a vědomosti. Doufám tedy ve vaši shovívavost a porozumění.
    S pozdravem kapitán lodi Enethrel Gma. Neroxyl.

UPDATE: Tyto nedávné zprávy uklidnily a zároveň šokovaly veškeré obyvatelstvo Zeměkostky. Nová rasa?! U nás ?! Všichni jsou šokováni a netrpělivě čekají vyjádření konzilia Modů a nejvyšší zemské kancléřky Dwinky. Pustíme Ak'ary do našeho světa? Co víc, pustíme je do našich srdcí?
    • Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 15
    • Líbí Líbí x 4
    • Zábavné Zábavné x 4
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  2. Harami_snake

Harami_snake VIP

Hezky napsané;) , ale nějak mi uniká pár detailů projektu,:bookworm: (nejen jméno lodi), nějak se mi nezdá opomenutí klasického způsobu schvalování projektu ve Vesmíru...:shifty: Když sem se ptal lidí co jsou ve vesmíru ( i samotného vládce Vesmíru Nepstera:angelic: ), nikdo netušil co, proč a jak... :joyful: vypadá to zajímavě, ať to ale nedopadne tak, že si každej začne jen tak stavět po tomhle co chce...
    Nooo, ale asi i tak ti budu fandit ve tvém vesmírném úsilí ze sektoru SW, pokud to tam patří, nemá cenu aby se to rušilo nebo ničilo... když už to tam je a vypadá to dobře...:)

...jinak, když ti normálně někdo píše msg nebo v trade nebo jinde, bylo by dobré někdy odepsat:shifty: , nevím proč skoro nereaguješ:facepalm: , nebo některé ignoruješ:mad: , zajímalo by mne co děláš když nečteš odpovědi na své nabídky. Dnes (včera spíš) mi to přišlo úsměvné, psalo ti asi 5 lidí a ty jsi neodepsal ani jednomu, nebo já tě sháněl přes msg kvuli něčemu a ty sis v klidu lítal po dynce a nereagoval, zkrátka víc komunikuj prosím. . .;)
    • Souhlasím Souhlasím x 3
    • Líbí Líbí x 1
  3. alesekmoravec

alesekmoravec Registered

Jako dočetl jsem to a jsem... šokován. To je bráno jako jen tak? :D Nebo se to myslí vážně? :D

Obyvatelé zeměkostky po dnešní ranní diskuzi předkládají tyto návrhy:

1. Uvařit je do guláše.

2. Pomocí magických rituálů Bratrstva Konce oživit monoska a říci že se jedná o mimozemšťana jejich rasy jenž se dostal do styku s naší atmosférou.

3. Dát unban Thasovi který sestrojí a odpálí na jejich lodi bombu.

4. Pustit na ně Saugeho, oni se leknou a utečou.
    • Líbí Líbí x 4
    • Zábavné Zábavné x 2
  4. fieryx

fieryx Registered

Lidi, mějte city! Lego city! Myslím že by bylo lepší jím říct že už je Biome s hardened clay a až vylezou, rozebrat jejich loď.
    • Zábavné Zábavné x 2
    • Líbí Líbí x 1
  5. dwi

dwi God

Nejvyšší zemská kancléřka dwinka je indisponována a proto moje božská maličkost v zastoupení indisponované vládkyně dává jasný souhlas ke vpuštění oněch emzáků do našeho kousku galaxie. Pojďme z této situace vytěžit co to jde!
    • Zábavné Zábavné x 1
  6. alesekmoravec

alesekmoravec Registered

Pustíme je, dají nám plány a věci a my je sežerem. Co ty na to? :D
  7. dwi

dwi God

Jak psal Mrquik, pustíme je do našeho světa, do našich srdcí a možná i žaludků... :D
    • Zábavné Zábavné x 4
  8. Harami_snake

Harami_snake VIP

Takže to do SW sektoru patří nebo ne?
  9. alesekmoravec

alesekmoravec Registered

Hlavně nesmíme být až moc hodní jinak nám napochodují další a další emzáci a v nejhorším případě se rozhoří válka.
  10. Mrquik

Mrquik Registered

Tímhle "příběhem" jsem chtěl klasický zbůsob schvalování projektu ve Vesmíru trochu spestřit a ututlat skutečnost, že jsem projekt umístil do špatného sektoru(je to prakticky hranice mezi SW sektorm a Ostaními, ptoto si myslím, že by mi to mohly být prominuto :) ) Uvědomuju si, že některé důležité informace nejsou úplně jasné. A proto: Loď se jmenuje Enethrel, je to návrh hráče Noroxyl z Planetminecraft. Loď bude převážně z tmavě sedé vlny a skla. Interiér bude kompletně můj vlastní. Domlouval jsem se s Nepsterem a po tom co mě seřval, že jsem loď špatně umístil mi dal zelenou.

Za neaktivitu se omlouvám běžně mi nikdo soukromé zprávy nepíše a tak jsem je asi přehlídl v chatu nebo jsem zrovna nebyl u počítače. Zrovna včera jsem asi 2 a půl hodiny psal tenhle článek (musel jsem nastudovat Vesmír a navíc píšu rychle asi jako střihoruký Edward :D )

Jinak jak se zachováte k této nové rase je jen na vás a ukážete tím jací doopravdy jste (že například každého při prvním potkání sníte :D ) Po novém updatu a případném rozšíření mapy zřejmě postavím v canyon biomu nějaké záchranné pody aby tím doplnil svůj příběh a podle reakcí veřejnosti budou buďto plné cenností a nových přátel a nebo mrtvol a zbytků po nájezdu lidožravého aleskamoravce. :D

Doufám tedy, že ke mě budete shovívaví a vzhledem k tomu, že Enethrel je dost daleko od SW flotily mě nenecháte mého miláška zbořit. ;D
    • Zábavné Zábavné x 4
    • Líbí Líbí x 1
    • Informativní Informativní x 1
  11. Harami_snake

Harami_snake VIP

Nepster má moc loď vymazat, tak snad by ji mohl i posunout a bylo by vše jak má být,...;) tedy až na postup při schvalování ale pokud to Nep schválil, je vše ok.:)
  12. alesekmoravec

alesekmoravec Registered

Postav k tomu kuchyni, Stanylis navrhl si je udělat se speciální chilly směsí. :D
    • Zábavné Zábavné x 1
  13. bigfootcz

bigfootcz Registered

Myslím, že to neprojde :troll: Není to Battlestar universum, není to Star Trek universum, ani to není Star Wars universum a ani to není Stargate universum. Ostatní "menší" světy tu mají pramalé zastoupení a ještě menší respekt.

Tak, a teď ty facepalmy.
  14. dwi

dwi God

bigfootcz: ten kvadrant s Daidalosem (?) neni SG zaměřený, to je ta čtvrka pro všechno ostatní :)
    • Souhlasím Souhlasím x 2
  15. PIKIBI 1

PIKIBI 1 Registered

Dal bych ti "nesouhlasím", ale nemám na to náladu a tak ti vysvětlím, jak se věci mají.

Jenom chci říct, že 1/4 vesmíru je určená právě na ty "menší" světy, včetně lodí které nejsou z žádného světa. Je sice pravda, že ve star wars sektoru to nemá co dělat, ale co už:banghead:
    NepsterCZ už to schválil.
  16. bigfootcz

bigfootcz Registered

Tak asi zrovna nemá svý dny. Naposledy, když jsem se v ingame chatu byť jen zmínil o tom, že bych postavil z něčeho jinýho, než ze zmíněných profláklých scifi světů, tak jsem dostal takovou sodu, že mě úplně přešla chuť vůbec něco na serveru dělat. Od té doby jsem sem zatím ani nepáchl.
  17. _CJ_

_CJ_ while(true); ♾

A kdo ti to psal? Nester je velitel vesmiru a vi na co je sektor "ostatni". ;) Jinak esi chces stavet nakou spesl lod tak ja su pro.... Nemusi se to nikde tlacit na ostatni lode mista je hafo...
    • Líbí Líbí x 1
  18. NepsterCZ

NepsterCZ Moderátor

Jak se psalo už vesmír se dělí na 4 části, Star Wars, Star Trek, BSG a Ostatní. Pokud ti někdo dával "sodu" za to že si chtěl postavit něco jiného než z "profláknutých" scifi světů tak to byl nevzdělanec. Do sekce Ostatní se může dávat jakákoliv vesmírná stavba, ať se jedná o loď z scifi které nemají vlastní sektor (jako třeba Stargate) nebo prostě stanice vlastního designu (Zeframova stanice)

Jinak je to samozřejmě povoleno, nebudu Mrquikovi dělat nějaké problémy jen pro to že krapet porušil normální postupy schvalování, je to dlouholetý hráč a není potřeba tady rozmazávat jednu chybičku.
  19. dwi

dwi God

To mě mrzí. Ten jeden sektor je vyhrazenej pro všechno co se nevešlo do těch ostatních tří. Takže vesmírné plechovky od piva, obři Bender spaceship, prostě cokoliv :) (ofc v odpovídající kvalitě ostatních věcí ve vesmíru) Od toho tam ta čtvrtka je :)
    • Zábavné Zábavné x 1
  20. RoyalDonut

RoyalDonut Moderátor

@Mrquik bude nějaké pokračování tohohle projektu ?

Sdílej tuto stránku