1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Death Games

Vlákno v 'Stavby a projekty' založil Deamor 30. prosince 2016.

?

Přejete si Death Games na serveru?

1. Ano

Hlasy: 4
    80,0%
  2. Ne

Hlasy: 1
    20,0%
  1. Deamor

Deamor Registered

Zdravím, nedávno jsem si říkal, že by to chtělo na serveru trochu víc PvP akce a napětí, samozřejmě jen pro ty co o to stojí. Tehdy jsem si vzpomněl na jeden z výmyslů Etha a rád bych ho uplatnil na serveru.

Jedná se o velmi jednoduchý princip- každý minecraft den bude vylosováno jméno jednoho hráče (který se Death Games účastní), na kterého je vypsána odměna. Jeho jméno naleznete v budově, kterou v případě schválení postavím u portálu v Majnově. Pokud hráče zabijete, musí vám dát odměnu (na té bychom se dohodli po schválení) pokud zabije on vás, dáte odměnu vy jemu, v obou případech musíte jeho jméno vymazat z chestky (tlačítkem nad ní), pokud je v chestce vaše jméno, můžete ho také vymazat (další jméno se objeví následující den). Aby hráč věděl, že je napaden pod záštitou této hry, musí na sobě mít útočník speciální brnění (bude také v budově) a ubírat mu smí pouze oficiálními zbraněmi, na zabití máte čas do dalšího rána, kdy se vylosuje jméno nové. Tohle všechno se odehraje samozřejmě jen pokud je cíl online (nižší pravděpodobnost shody online hráčů se jménem by měla omezit krvavou lázeň).

Pravidla budou ještě v knížce, která bude v budově Death Games k dispozici, takhle by mohla budova vypadat:

Přiložené soubory:

• Líbí Líbí x 2
    • Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 1
  2. Webess

Webess Nightmare

Nápad super, len si neviem predstaviť organizáciu. Každý deň tam budeš chodiť dávať niekoho nového?
    • Líbí Líbí x 1
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  3. Deamor

Deamor Registered

To zajistí jednoduchý redstone.
  4. Webess

Webess Nightmare

Jo, takže asi myslíš herný deň.
  5. Plch

Plch Registered

Mně by zajímalo kolikrát bych se tam objevil já nebo klevik
    • Zábavné Zábavné x 1
  6. Deamor

Deamor Registered

Jj přesně "minecraft den"
  7. Webess

Webess Nightmare

Tak potom nie som proti, ak najprv nájdeš aspoň 10 hráčov. Ešte ma napadá jeden problém: ako chceš riešiť, keď niekto niekoho zabije, ale ten mu nepošle odmenu?
  8. Deamor

Deamor Registered

Ano, to je asi jediný problém, ale předpokládám, že aktivní hráči na serveru, na které je hra cílena jsou čestní.
    • Líbí Líbí x 2

Sdílej tuto stránku