1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Crash testy

Vlákno v 'Space Engineers' založil Welfare93 26. října 2013.

1. Welfare93

Welfare93 Modder/Mod

Testy jsem prováděl pomocí dvou lodí + sešrotování lodí mezi stěnami.

Testovací loď AX-01
    Malá loď připomínající raketku. Vzhled u ní není důležitý, pouze rychlost. Uvnitř lodi se nachází 2 velké reaktory, několik gyroskopů a pro pohyb vpřed je jedna velká tryska a 12 malých (nepočítám srovnávací trysky do stran).
    [​IMG][​IMG]

Crash testy s lodí AX-01
    Zkoumání schopností lodi proniknout do hlubších vrstev bloků, poškozování okolních bloků a různých vlastností pancíře oproti "indoor" bloku.
    Výsledek:
    Testy úspěšné. Prokázal se rozdíl mezi kvalitou pancíře a vnitřních bloků a zároveň se ukázal rozsah poškození po nárazu malé lodě ve vysoké rychlosti.
    Negativní je pouze zjištění současné maximální rychlosti 104m/s. Doufám, že v dalších fázích hry bude toto odstraněno.
    Loď narazila rychlostí 104m/s do slabého pancíře (silnější zatím není). Pancíř byl o rozměrech 7x7x16. Poškození šlo do hloubky 2 bloků. Loď byla nárazem v této rychlosti téměř celá zničená. (zůstalo pár zadních motorů, možná i něco víc, ale zbytky rychle odletěli do stran)
    Loď narazila rychlostí 104m/s do indoor bloků (slabé bloky určené pro tvoření chodeb). Celek byl o rozměrech 7x7x16. Poškození šlo do hloubky 7 bloků. Loď byla nárazem v této rychlosti téměř celá zničená. (zůstalo několik částí)

Testovací loď AX-02
    Velká loď s klínovým předkem. Pro pohyb vpřed slouží 4 velké trysky napojené na 2 velké reaktory.
    [​IMG] [​IMG]

Crash testy s lodí AX-02
    Testování klínových nárazů. Schopnost lodi "proříznout se" pancířem a indoor blokem.
    Výsledek:
    Test neúspěšný, šikmé bloky v současné verzi hry nemají velký vliv na náraz na hranu.
    Loď narazila rychlostí 104m/s do indoor bloků. Celek byl o rozměrech 7x7x16. Poškození šlo do hloubky 12 bloků. Zůstala zadní část lodi.
    Loď narazila rychlostí 104m/s do slabého pancíře. Pancíř byl o rozměrech 7x7x16. Poškození šlo do hloubky 6 bloků. Zůstala zadní část lodi.
    Loď narazila rychlostí 40m/s do zdi tvořené indoor bloky (tloušťka dva bloky). Tento test měl prazvláštní výsledek, posuďte sami.
    [​IMG] [​IMG]

Šrotování lodí
    Dvě rovné desky a mezi nimi 2 malé lodě. Co se stane? :D
    [​IMG] [​IMG]
    Tenhle test se moc nepovedl, deska s motory urvala druhou desku a odletěla do dále :D
    [​IMG] [​IMG]
    Po zesílení pevné desky se už neutrhla, nastalo zničení malých lodí i desek :D
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

Poslední úprava: 26. října 2013
    • Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 6
    • Líbí Líbí x 2
    • Informativní Informativní x 1
  2.  
  3. papiCZ

papiCZ Registered

Osobně doufám, že se ještě fyzika vylepší, jelikož i ten lehký pancíř mi přijde jako celkem tvrdý. Například jsem si dělal takovou rekonstrukci traileru a tou červenou lodí jsem se pokusil přepůlit modrou v tom krčku. Podle mě by se měla rozlomit jak perník, vzhledem k tomu, že jsem se jí pokusil rozlomit v tak kritickém místě, ale bohužel se tak nestalo.

• Souhlasím Souhlasím x 1
  4. PIKIBI 1

PIKIBI 1 Registered

Tady jsem našel zajímavé video, které s destrukcí lodí docela souvisí:

5. bigfootcz

bigfootcz Registered

• Líbí Líbí x 1

Sdílej tuto stránku