1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Craftuj.cz

Vlákno v 'Popelnice' založil TheDarkLeader_CZ 23. března 2014.

Stav vlákna:
Vlákno je uzamčeno pro další příspěvky.
  1. TheDarkLeader_CZ

TheDarkLeader_CZ Registered

NE, není to reklama na tenhle ******* server. Na tomto postu ukážu jak tam jsou ,,Inteligentní"
    Potkal jsem tam i zabanovaného hráče odsud,z majnu nebo to byl zloděj nicků.(Ale záhadně mi zmizla fotka.) Tak se koukejte co jsem chytil v mých prvních i posledních asi třech minutách hraní na serveru. E: I vy můžete přispívat! :D E2: Mám tu fotku :D :D : [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    • Zábavné Zábavné x 5
    • Facepalm Facepalm x 4
    • WTF WTF x 1
  2. Fisa1

Fisa1 Moderátor

:D pokud jsi byl vulgarni, nebo spamoval, tak se nediv :D nemaji gulag .) a k druhemu screenu, ono to bude tim ze majn je hlavne build, a Craftuj je pvp - factions..... treti vec je ze je to warez server
    • Líbí Líbí x 2
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  3. aXxelus

aXxelus Registered

Je ti jasné, že se jedná o PVP server, kde je samozřejmě grief povolen... Pomlouvat server, o kterým nic nevíš je celkem smutný.

4. FreeZeee

FreeZeee Registered

Já na nějakej takovejhle žumpa server ze zvědavosti přišel (Buď craftuj a nebo českej křupan) a ani jsem se nepřihlásil protože někdo ovládnul muj nick :D
    • Zábavné Zábavné x 3
  5. aXxelus

aXxelus Registered

Taky se mi to už kolikrát stalo, warezáci hold toužej po skinech ..
    • Souhlasím Souhlasím x 5
    • Zábavné Zábavné x 1
  6. FighterCraft

FighterCraft Dysfunctional

Vše na tom serveru by se dalo tolerovat i to že většina těch hráčů je předávkováno tabletkami jménem "turbodemence," ale že tam jsou převážně warezáci to fakticky ne... (sám sem na tom serveru asi týden hrál ale opravdu to se nedalo :D )
    • Zábavné Zábavné x 2
  7. Vergis

Vergis Celebrita

Zamykám a mažu - ne, že by to vlákno bylo vyloženě proti pravidlům, ale myslím si, že těžko přinese něco pozitivního.
    Všichni víme, jak to na tom serveru vypadá, a pomlouvání je snad pod naši úroveň. Navíc není třeba jim tady dělat publicitu (ať už pozitivní, nebo negativní).

Kdyby někdo vyloženě chtěl o tomhle serveru diskutovat, napište mi PM, můžu to odemknout.
    • Souhlasím Souhlasím x 4
    • Děkuji! Děkuji! x 1
Stav vlákna:
Vlákno je uzamčeno pro další příspěvky.

Sdílej tuto stránku