1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Colonial One

Vlákno v 'Battlestar Galactica kvadrant' založil RoyalDonut 17. února 2013.

1. RoyalDonut

RoyalDonut Moderátor

Jupíííí, první 100% dokončená stavba ve vesmíru. Dobrá práce Zeframe_Cochrane na interiéru + kešce a dobrá práce na exteriéru :happy:
    • Líbí Líbí x 4
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  2. RoyalDonut

RoyalDonut Moderátor

SEXY jak hraje 23:35 :) dobře ty

- edit: mohlo tam být trochu exteriéru :)
    • Souhlasím Souhlasím x 2
    • Líbí Líbí x 1
  3. Hegemon90

Hegemon90 Šmajdalf

Ani nevíš, jak dlouho sem to stříhal :D Camtasia - Nicht Mehr! Kravina blbá ani neví, kde jakej zvuk je nebo neni :D
  4. Vergis

Vergis Celebrita

Pořád se mi to, že jste tu kešku takhle nahráli, moc nelíbí, mluvili jste o tom se Zeframem?
    • Souhlasím Souhlasím x 7
  5. Yubeh

Yubeh VIP

Bolo by korektne v popisu uvadzat povodneho autora lode (schematiky), hlavne ak sa z toho robi propagacny material pre server.
  6. Zefram_Cochrane

Zefram_Cochrane VIP

Mě už v souvislosti s Battlestar asi nic nepřekvapí. Mělo to být pojaté spíš naopak - ukázat loď a kešku nechat být. Místo toho z lodi tam není skoro nic a akorát jste zprznili kešku. Buďte rádi, že je Royal tak hodnej, já bych vás to nechal sestříhat jenom na tu závěrečnou scénu s klavírem.
    • Souhlasím Souhlasím x 7
  7. Vergis

Vergis Celebrita

Už jsme jednoho člověka, co natáčel kešky, nechali to video stáhnout - pokud ti to vadí a nesouhlasils předem, podle mě je to nepřijatelné a mělo by jít pryč.
    Klidně to mohli prostě projít s rozsvícenými světly, bylo by to po všech stránkách lepší.
  8. Huee

Huee Registered

Hlavně jste to sice práskli sem na fórum aj na hlavní stránku, ale nějak jste k tomu zapomněli napsat, že je to spoiler ke kešce. V popisku na YT je to platný jak mrtvýmu zimník když se to embedduje na jiný stránky.
    • Souhlasím Souhlasím x 4
  9. RoyalDonut

RoyalDonut Moderátor

jako ta keška natočená je fail no :banghead: jako celkem to video :D je jen jak někdo dělá kešku , mělo to být spíš jako exkurze interier + exterier , Hegemon90 sestříháš to bez keš ? vlítni tam začátek nech se sexym jak nahodí pár informací a pak to prolez skrz na skrz
    • Souhlasím Souhlasím x 3
  10. Zefram_Cochrane

Zefram_Cochrane VIP

Předem nebylo domlouvané nic, takže jsem nic nenavrhoval ani nezakazoval. Snad si to nevezmete špatně, já si cením, že jste tam chtěli natáčet, ale kdybych to viděl před zveřejněním, tak zelenou bych tomu nedal.
    • Souhlasím Souhlasím x 4
  11. RoyalDonut

RoyalDonut Moderátor

já stejně tak
  12. Zefram_Cochrane

Zefram_Cochrane VIP

Hmm. Asi už mě budete mít za gaunera, ale je vyplé PVP, tak co :D Prosím tedy o stažení.
  13. Hegemon90

Hegemon90 Šmajdalf

Smáznuto. Okey, se Sexym to přetočíme.[DOUBLEPOST=1364142349,1364141291][/DOUBLEPOST]
    Video jsem stáhl, ale zrovna teda tohle bylo napsaný přímo jako první věta popisku...

EDIT: Špatně jsem pochopil větu, promiňte mi to
    • Líbí Líbí x 2
    • Děkuji! Děkuji! x 1
    • WTF WTF x 1
  14. Huee

Huee Registered

Tak já nevím, ale asi by ses měl vrátit do první třídy. Někomu tam řekni, ať tě naučí číst, pak se vrať sem a přečti si ještě jednou, co sem napsal.
    • Souhlasím Souhlasím x 3
    • Zábavné Zábavné x 2
  15. TooSexyForCS

TooSexyForCS Oddělení likvidace turbodemence

Omlouvám se, netušil jsem, že to udělá tolik zlé krve. Nápad s cashkou byl můj a Hegemona za to nemusíte kopat. Video přetočíme, ža bude čas, nepříjemností je mi líto.

TooIdiotForMineCashing
    • Děkuji! Děkuji! x 3
  16. Bedrych

Bedrych Klingon

Sice je tato "loďka" trochu menší, ale přesto se na obrázcích z Vesmíru dá na co koukat:

239.jpg 240.jpg
    • Líbí Líbí x 4
    • Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 1

Sdílej tuto stránku