1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Colonial Movers

Vlákno v 'Battlestar Galactica kvadrant' založil Zefram_Cochrane 17. února 2013.

1. RoyalDonut

RoyalDonut Moderátor

Nepe takže chceš mít mezi battlestar a basestar prázdno ? a všechno nacpaný na pravoboku od battlestar ?
  2. NepsterCZ

NepsterCZ Moderátor

No tak je to logické. Battlestar se snaží krýt flotilu a zároveň by byla jakákoliv loď mezi Battlestar a Basestar přímo v palebném poli.
  3. Vergis

Vergis Celebrita

Mezi Battlestar a Basestar bych nacpal roje Viperů a Raiderů - a hned tam nebude prázdno. :)
    • Souhlasím Souhlasím x 2
  4. _CJ_

_CJ_ while(true); ♾

Ale tak klido tam muze zustat i nejaka normalni lod - jakoze Basestar tam prave skocila a hned pali :) Idealne kdyby se povedlo zachytit treba vybuch nejake lodi :) na ty roje viperu a raideru se uz tesim :) udelejte i v launch tubes nake ktere jakoze rzovna startuji ;)
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  5. NepsterCZ

NepsterCZ Moderátor

No pokud uděláme už nějakou masivní bitku tak Mercury ponese asi 200 strojů a Valkyrie kolem 40ti. Takže bitka vskutku epická :D
  6. RoyalDonut

RoyalDonut Moderátor

Sexy nahoď už plošinku ať může Zefram stavět :)
  7. Zefram_Cochrane

Zefram_Cochrane VIP

Měl to být první přírůstek do flotily, ale skoro to vypadá, že než mi to schválíte, tak bude flotila hotová :( Udělal jsem obrázek s dalšími návrhy na umístění, můžete komentovat. Stavba se protáhne, protože už stavím i další věci jinde.
    Clipboard01.png
  8. RoyalDonut

RoyalDonut Moderátor

Nemohu se rozhodnout kterou polohu ,dal bych vsechny.
    • Souhlasím Souhlasím x 2
    • Zábavné Zábavné x 2
  9. Zefram_Cochrane

Zefram_Cochrane VIP

TooSexyForCS & NepsterCZ

Už je tomu celý měsíc, co jsem představoval Colonial Mover. A doteď mi nebyla dána možnost stavět. Beru to jako jasný signál od vedení projektu Battlestar a projekt ruším.
  10. _CJ_

_CJ_ while(true); ♾

Zefram_Cochrane neprijatelne! Ktere chces misto? :) z tech tri...prej si muze vybrat :) Klido vsechny tri muzou byt :D vysku dohodnem na miste....mam na to udelene pravomoce
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  11. dwi

dwi God

@Zefram_CochranePry to mas jiz davno schvalene, tak co blbnes?
  12. RoyalDonut

RoyalDonut Moderátor

• Děkuji! Děkuji! x 1
  13. Zefram_Cochrane

Zefram_Cochrane VIP

Hodně lidí se asi diví, tak se to pokusím vysvětlit. Tohle měla být první loď vedle Battlestar. Od té doby se objevilo několik dalších, všechny už dávno dostaly umístění, plošinku a port. Já pořád čekal. Obrázek na zakreslení pozice jsem musel ukradnout z jiného threadu, dával jsem na fórum už několik jeho verzí. Pořád jsem čekal. Zkrátka tenhle projekt byl aktuální před měsícem a teď už vyšuměl. Pro mě je nepředstavitelné, abych v takových podmínkách přispíval do něčího projektu.

CJ a Royale, díky. Je vidět, že když se chce, tak to jde. Minecraft ale nabízí nekonečné možnosti a budu teď dělat něco jiného.

Loď je tedy volná - kdo by chtěl stavět Colonial Mover, můžu mu dát připravené samotné kontejnery (ať už z toho pak vyjde nebo ne).
  14. NepsterCZ

NepsterCZ Moderátor

Zefram_Cochrane Ach jo...

Tak za

A, Mapku jsi si "musel" ukradnout protože si si jí ukradl než jsem ti jí stihl poslat.

B, Ostatní dostali umístění protože pro to něco dělali. Ty jsi tu jen stál a čekal až se všechno udělá za tebe. Kupříkladu MrNOIP mi napsal PM s umístěním, výškou stavby a jeslti mu to schválim. Upozornil jsem ho že nemám čas dělat všem plošinky protože je to pro mě práce na hodinu a víc. Noip pochopil řekl mi že to bude Tu a Tu výška XX takže postavení bude nahoře a já mu řekl že není problém ať si postaví plošinku a začne.

Jestli tu budeš argumentovat tím že si dodal 3 lokace tak to si nech. Už dávno jsem ti řikál že nemám problém ani s jednou tak ať si vybereš.

C, RoyalDonut stavěl Colonial One podle schematicu. Na Astral Queen jsem tu schematic dodal taky, to samé Huee s C9 a to samé MrNOIP s Monarchem. Jediné co jsi dodal ty bylo tohle :

Ten předchozí model neberu protože to byl 1/5tinovje model.

Takže si prosím nestěžuj že na tebe pečeme nebo tak nějak když ty jsi taky nic nedělal. Stačilo přijít a napsat mi na IRC a mohlo to být vyřízeno během 10ti minut.

EDIT : Jestli se nepletu tak si do teď makal na Colonial One takže nevím co víříš vodu že tě ignorujeme když si teprv teď dokončil jinej projekt.
  15. Zefram_Cochrane

Zefram_Cochrane VIP

To snad nemyslíš vážně. Takhle "vést" projekt.

Když ti připadalo, že jsem toho nedodal dost, stačilo říct. Ostatní, kteří staví podle schematicy, nepotřebovali ani ten screen, který teď kritizuješ. Na IRC nechodím a PM neposílám, vždyť žádosti se řeší na fóru. Na Colonial One jsem začal dělat až později, kvůli tomu, že jsem nemohl začít na tomhle.
  16. NepsterCZ

NepsterCZ Moderátor

Co tím myslíš "vést" projekt ?. Já "vedu" Battlestar. Ostatní jsou jako parcely ve městě. A od ostatních nepotřebuju screeny protože vím že to dělají z schematiky tudíž to bude přesné a hezké. Jediné co můžou podělat je barva. A to jsem si už ujistil z jakého materiálu to bude. Sám jsem psal že teď (3 tejdny) nemám prostě čas. "Na IRC nechodím a PM neposílám" evidentně si ani neměl zájem to stavět už. Jinak by jsi místo toho svého ukřivděného postu napsal něco jako "Hele nějak se tu na mě pozapomělo. Můžete mi už přidělit místo prosím ?".
  17. Zefram_Cochrane

Zefram_Cochrane VIP

Další diskuse už postrádá smysl, takže v ní nebudu pokračovat. Kdo to tady čte, tak je mi líto, ale reality show končí. Přeberte si to nějak z dostupných informací.

Vlákno zamykám.
  18. RoyalDonut

RoyalDonut Moderátor

Odemkl jsem toto vlákno , protože jsem se rozhodl to postavit, mám schéma od NepsterCZ není dokonalé takže několik úprav bude.

misto tady @NepsterCZ

• Líbí Líbí x 3
  19. NepsterCZ

NepsterCZ Moderátor

jj, to by asi šlo.
  20. RoyalDonut

RoyalDonut Moderátor

barevne bych se ridil tohohle

přední kontejnery barevně: červená vlna, cyan vlna, hnědá vlna

zadní kontejery barevně: žlutá vlna, cyan vlna, a nvm nějaká špinavá bílá , šedou ne tu už budu mít na plášti, možná nějakej ten clay jakože bílej on je lehce hnědej
    • Líbí Líbí x 2

Sdílej tuto stránku