1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Co tedy s budovou D&S?

Vlákno v 'Stavby a projekty' založil Illighair 15. ledna 2014.

Stav vlákna:
Vlákno je uzamčeno pro další příspěvky.
  1. Illighair

Illighair Registered

Vždy ožehavé téma, které teď opět nabralo na aktuálnosti. D&S spadla pod správu Illicorpu a tím tedy i (problémová) budova za Pískovnou. V nedávné době jsem vedl konverzace především se @_CJ_ a @Bedrych . Ovšem, jak jsem vyrozuměl, špatně jsem pochopil a bylo mi doporučeno vše dořešit tady. Budiž :)

Jak asi víte, budova D&S nebyla nikdy přímo schválená budova a byla tedy jen trpěna. S @Haneses jsme se rozhodli pro její kompletní demolici a celkovou přestavbu ovšem jak jsme byli upozorněni, tak se také stalo. Problémy tu jsou. Kdokoliv by si nemyslet, že za okny, kde byla na oko vidět cukrová třtina budou desítky, ne-li až stovky různých beden a zamčených dveří, rozpracovaná keška, farma na lektavary a další překvapení. Nemluvě o tom, že vše bylo v polorozestaveném, nebo spíše tedy v polorozborceném stavu. Já se nebojím toto napravit, zbourat a zalepit a upravit terén tak, aby to vypadalo k světu.

Pak je tu ale otázka: jelikož jsem pochybil a začal stavět dříve, než bylo oficiálně povoleno, budu mít povolení rozestavěnou novou budovu D&S dostavět? Nebo tedy zbourat, zalepit kompletně vše a postavit farmu někde jinde?

Technicky vzato, jsem pro obě varianty. Pokud moderátoři rozhodnou zbourat a postavit jinde, dobře, beru, udělám. Pokud ale ve mě vložíte důvěru a necháte mě původní budouvu zbourat a Hanesem rozestavěnou budou dostavit, měli byste asi slyšet náš plán.

http://map.majncraft.cz/?worldname=...x=79.00239020259997&y=64&z=-308.6689025829247

Tak teď vypadá a ve finále už bude vypadat venkovní část nových farem. Vše ostatní by mělo zůstat stejným stylem uvnitř, opět vestavěné do skály. Uvnitř budou prostě farmy na cukr, vajíčka, mléko, obilí a dýně, rozhodně nic obrovského, neboť to prostě není potřeba. Jelikož už jsou prostory "relativně" vykopány od starých farem, my zajistíme jen jejich rovnoměrné dovykopání, obestavění zdí a dostavby farem výše zmíněných. Na venek budek koukat jenom to, už teď kouká, + nějaká menší "zahrádka" s cestou na tu, co vede Ke Kusburgu a 3V.

Prosím tedy především moderátory, aby vyjádřili svůj názor a finálně se shodli, jak tedy tuto situaci řešit, ať už je tedy tento problém zažehnán.

Děkuji, Krawa :)
    • Líbí Líbí x 1
  2. _CJ_

_CJ_ while(true); ♾

S bedrychem sme se celkem shodli na tom, ze pokud prestavba tak by bylo dobre predem vedet jak to bude nakonec vypadat (aspon z vnejsku, pri prestavbe piskovny sme si taky vsechno postavili nanecisto) Jiz ted jste provedli nejake rozsireni oproti puvodni zastavbe, coz nehodnotim kladne (paprika musel nekolikrat zmensovat "fabriku" aby mu proslo, ze tam zustane stat).

Co se nam rozhodne nelibi je, ze by tam byly farmy, protoze kazdy kdo by prisel tezit pisek na piskovnu by vam farmy aktivoval (v pripadne nakych automatu a poloautomatu = surky zadarmo) Uz ted ma Illicorp dominantni pozici na trhu a kdo koliv dalsi by mel tezkou pozici se mu rovnat, natoz kdyby jste vlastnili takto zvyhodnene farmy.

Takze budovy/sklady/kancelare nevadi, pokud to bude vhodne ke stylu piskovny a bude to tam zapadat. (soucasna cervena stavba se slaby na strese fakt nezapada...) Farmy ne. (Sice muzes namitnou ze budou male, ale pak se zvetsi a pak jeste trochu a byly by s tim problemy ;))
    • Souhlasím Souhlasím x 2
  3. Bedrych

Bedrych Klingon

V podstatě napíšu to samé co _CJ_...

1) Předem zde popsat/ukázat vzhled budovy. Přeci jen je to "exkluzivní" místo a mělo by nějak ladit. Nejradši bych byl pro podobu stávajícího nádraží, či sloupořadí Pískovny, ale to není podmínka.
    2) Automaty v budově/pod ní: Celý prostor Pískovny má sloužit veřejnosti, nelíbili by se mi tam jakékoli automatické farmy na cokoli. To by bylo využívání veřejného prostoru, který je centrem světa pro soukromé účely = od toho tu Pískovna není.
    V neposlední řadě jde o FPS. Všichni vědí jak se snažíme o co nejplynulejší Pískovnu a takovéto automaty drasticky snižují plynulost (testoval jsem něco podobného s TooSexyForCS a FPS šlo po zapnutí ze 190 na 36...).

Takže souhlas za mě bude po schválené ukázce vzhledu a při dodržení podmínky o automatech/farmách.

Ps.: Pokud chcete vést nějakou přístupovou cestu, tak se musíme dohodnout také. Jde o citlivé místo a cesty tam byli výrazně redukovány. Neměl bych problém zavést přístup třeba pod zemí přímo do prostor Promenády/Aukce/Úschovny (po nalezení vhodného místa).
  4. TheZoonder

TheZoonder Registered

Tomu bych se možná snažil vyvarovat. Když z těhto prostor povede soukromá/uzavřená cesta, tak to jen naláká lidi a budou se tam chtít mrknout za každou cenu. Já bych k tomu nědělal cestu žádnou nebo částečně polorozbořenou, která by se napojila k té od Kusburgu.
    • Líbí Líbí x 4
    • Nesouhlasím Nesouhlasím x 3
  5. _CJ_

_CJ_ while(true); ♾

Vyreseno s Illem na IRC. D&S u piskovny se zrusi uplne a on si postavi farmy atd nekde jinde. Nemel by to s nama lehke (predelavani navrhu aby se to tam hodilo atd) tak to vzal tou jednodusi cestou. Diky za rychle vyreseni @Krawaku :)
    • Líbí Líbí x 3
  6. Bedrych

Bedrych Klingon

OK tedy.
    V tom případě rád pomůžu se stěhováním a "zalepením" pozůstalosti :cool:.
    • Líbí Líbí x 1
Stav vlákna:
Vlákno je uzamčeno pro další příspěvky.

Sdílej tuto stránku