1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Co právě hrajete?

Vlákno v 'Mimo téma' založil Vergis 22. prosince 2013.

1. Arothe

Arothe Registered

Grindcraft jsem hrál na webu Kongregate.com, zde je plná verze až po zabití draka ;) doporučuji na zabití času ;)

Odesláno z mého GT-S7560 pomocí Tapatalk

• Informativní Informativní x 2
  2. Lohakar

Lohakar MonsterFotr

Da se to nejak stahnout pro offline? Zabralo mi to cele odpoledne :dead: .
    Ta moje verze skoncila postavenim nether sleigh...

Poslední úprava: 10. listopadu 2015
  3. Standa Šimáček

Standa Šimáček Registered

Dunno, tak já si jedu furt to jedno DotA, Wow.. :D Zatím mě to vůbec neomrzelo, ale DotA se hoooooodně moc zhoršila od posledné verze na Enginu 1. :/

Přiložené soubory:

4. FreeZeee

FreeZeee Registered

Když nejsou ani peníze, ani HW na Fallout 4:

• Zábavné Zábavné x 2
  5. pivvvo

pivvvo Registered

Už mě to nebaví, ale zahodit to taky nedokážu...

Přiložené soubory:

• Líbí Líbí x 2
    • Zábavné Zábavné x 1
  6. Arothe

Arothe Registered

http://www.kongregate.com/games/jetspice/grindcraft?acomplete=grindc

zkus to tady ;)
    http://prntscr.com/9f01u4 //něco se asi změnilo u textur?
    dostal jsem se až k drakovi, žádný problém ;)
    P.S.: Pokud by tě to pustilo jenom k Nether sleigh, zkus se registrovat, já jsem na KG lognutý pořád, tak nevím, jestli to něco ovlivní.

7. alesekmoravec

alesekmoravec Registered

Koupil jsem si konecne Half-Life kolekci a Dark Souls toz az si koupim novy disk tak si zahraju :D

Poslano z parodie na smartphone od Samsungu

8. _CJ_

_CJ_ while(true); ♾

• Líbí Líbí x 2
  9. KiriBro0o

KiriBro0o Registered

Odporúčam Europu Universalis IV :) Príjemná hra na dlhé večery ;)

Odoslané z MediaPad T1 8.0 Pro pomocou Tapatalku

• Souhlasím Souhlasím x 2
  10. tominosik

tominosik Moderátor

AOE II HD Steam Edition

11. Arothe

Arothe Registered

Tak po delší době jsem se opět vrátil ke své oblíbené Lineage II.

• Líbí Líbí x 1
  12. Vergis

Vergis Celebrita

Pořídil jsem si Steam Controller, takže si na něj zvykám. V nedávné době jsem dohrál Tomb Raider (pokračování se blíží) a mám rozehráno několik her - Talos Principle, Murdered: Soul Suspect a Brothers: A Tale of Two Sons.

Controller je skvělý.

• Líbí Líbí x 2
  13. PIKIBI 1

PIKIBI 1 Registered

Talos Principle jsem si teď nedávno taky pořídil (doporučuju), kromě toho taky teď hodně hraju Besiege a taky mám MSG V: phantom pain, ale to mě zas tak nevzalo.

14. _CJ_

_CJ_ while(true); ♾

-.- Jak?! Jak to muzes hrat na kontroleru? Zkousel jsem to se svojim xboxackym 360 neco a proste mys+ klavesnice je asi tak bziliardkrat lepsi ... Ale chapu ze to chces co nejvic vyuzit kdyz sis to poridil no :)

Kazdopadne Rocket League je pro ovladac super (proto mam ten muj) a doporucuju :D

Ja si tedka poridil par her pres Vanoce. Aktualne znova testuju The Long Dark kam pridali par novych veci a zjistil sem ze se da chodit mezi tema lokacema :D (na to sem driv neprisel protoze sem jaksi umrel -.-)

Potom mam Telltaleovsky Back to the future coz neni uplne co sem cekal ale zatim se mi to celkem libi :) A v zaloze ceka Life is Strange :)

• Líbí Líbí x 1
  15. Vergis

Vergis Celebrita

Nechci znít jako fanboy, ale SC se s ostatními controllery vůbec nedá srovnávat. Na Talosu jsem se s ním učil, je to na to celkem ideální hra - nevyžaduje přehnanou přesnost a rychlé reakce. Souhlasím, že myš+klávesnice je na to lepší, ale ne o moc a i to je víceméně otázka zvyku, myš používám 1000x déle. Lidi jsou s tím už schopní obstojně hrát i CS:GO.

SC má několik zásadních výhod. Hlavní je nastavitelnost - množství věcí, co jde přesně nastavit, je šílené, a nastavení jdou sdílet a stahovat od ostatních. Navíc díky tomu jdou hrát i hry, které vůbec controller nepodporují (třeba Dungeon Defenders 2, které má mapování asi na 15 tlačítek, se dá hrát naprosto bez problémů). U FPS her je ale největší výhoda gyroskop a ty dotykové plochy. Pravý touchpad mám nastavený na režim trackballu (haptická odezva simuluje otáčející se kuličku), díky čemuž se můžu rychle a relativně přesně otáčet. A na přesné míření je tu ten gyroskop, který se aktivuje, když například napůl zmáčknu spoušť (záleží na hře) - normálně jemně hýbu celým ovladačem a tím domířím. S trochou cviku je to hodně přirozené a nevyžaduje to žádné přemýšlení.

Nejde to úplně popsat a chce to čas - při prvním hraní je to strašný nezvyk. Ten Tomb Raider jsem s tím dohrál celý a jediný problém mi dělalo rychlé kvedlání páčkou při QTE, bylo to nějak divně nastavené. V boji jsem bez problémů trefoval headshoty.

Pokud máte ohledně něj nějaké dotazy, klidně pište.

• Informativní Informativní x 2
  16. scor78

scor78 Registered

Jednu lamkovou otázku bych měl - jde to používat i s hrami, které nejsou na Steamu? (např. staré hry nebo např. MC)

edit: a ještě jednu ohledně bytelnosti

17. Vergis

Vergis Celebrita

Pokud jdou přidat jako non-steam hry, aby se na nich ukazoval overlay, tak jde. Kvůli tomu stahování nastavení musí být na steamu spuštěný big picture mód, aby plně fungoval. Bez něj myslím jen simuluje myš.

MC mi na tom šel hrát bez problémů, ale zůstanu u klávesnice - v MP potřebuju psát do chatu, což je na ovladači pomalé (ale taky ne tak strašně, mají docela vymakanou dotykovou klávesnici). Singl bych s tím klidně hrál, po troše nastavování.

S bytelností a celkovým provedením nemám nejmenší problém. Srovnal bych ho s klasickým XBox 360 ovladačem, akorát má místy lesklé plochy, takže šmouhy. S tím se ale taky dá něco dělat. Nějaký ten skin si taky časem pořídím nebo dokonce navrhnu, jsou super. Jinak velikostí je taky podobný jako 360, možná o něco málo větší, což mým tlapám vyhovuje.

• Děkuji! Děkuji! x 1
    • Informativní Informativní x 1
  18. 66Johny66Dark66

66Johny66Dark66 Registered

Že existuje tento steam controller mi nejak ušlo a som síce zástancom klávesnice čo sa týka hrania hier preto napríklad PS3 zapadá už pár rokov prachom na poličke pod televízorom. Ale nedávno som hral nejaké závody u kamaráta na PS4 a keď si človek na to zvykne je to na ovládanie auta lepšie ako klávesnicou ak nieste závodný maník a nechcete kupovať volant. A dnes aj tie hry sú mnohé prerábky z konzol ako napríklad MAD MAX ktorého momentálne drtím a ovládanie je stále také upravené z konzol (napríklad automatické mierenie) a tak by som asi vedel využiť aj ten SC, ale za 55€ si viem kúpiť aj užitočnejšie veci.

19. sladislav

sladislav Registered

Po delší době jsem vlezl na The Crew a co to nevidím! Přidali picture mód, který umžňuje dělat epic fotky! Něco podobného má Forza Horizon 2. Všechny fotky jsou screenshoty z mého počítače.

2016-01-22_00001.jpg 2016-01-22_00002.jpg 2016-01-22_00003.jpg 2016-01-22_00009.jpg 2016-01-22_00011.jpg 2016-01-22_00015.jpg 2016-01-22_00018.jpg 2016-01-22_00047.jpg 2016-01-22_00055.jpg 2016-01-22_00007.jpg

• Líbí Líbí x 2
  20. petr2015

petr2015 Registered

Já hraju Minecraft, W
    orld of tanks a Jazz Jackrabit2.

• Souhlasím Souhlasím x 1
    • Informativní Informativní x 1

Sdílej tuto stránku