1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Co právě hrajete?

Vlákno v 'Mimo téma' založil Vergis 22. prosince 2013.

1. TheZoonder

TheZoonder Registered

Pořídili jsme s kámošem Battlefield Hardline.
    Jsme celkem velcí fanoušci série a řekli jsme si, že do toho půjdem.

Když přeskočím pár nedokonalostí jako je špatné vybalancování class, špatný balanc zbraní (m16, m416 a k10 jsou op), špatný balanc gadgetů, sem tam hráč buglý ve stromě, spawnovací systém, který občas hodí náhodné tři lidi za nepřátelskou linii, extrémně op littlebird a armored car, vcelku op brokovnice, blikajících textury, zabugovaný knife, bug s nekonečným množstvím granátů, rpg spam a žádný class limit.

Tak se jedná o skvělou, velmi příjemně hratelnou střílečku... Ve stylu payday 2.

• Zábavné Zábavné x 5
    • Informativní Informativní x 1
  2. yoh1len

yoh1len Registered

GTA5... optimalizaciu zvladli v pohode podľa mňa aj počas nahravania videií mi to fiči na stabilnych 60 FPS, 2x to padlo trošku, ale naozaj len 2x. Toho čoho som sa obaval najviac zvladli na vybornu takže spokojnosť. Je tam par grafickych glitchov, ale to sa v hrach najde stale.

• Líbí Líbí x 2
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  3. Monett

Monett Moderátorka

Tak já si pořídila Battlefield 4 premium :D Kdo mě chce do přátel, tak jsem pod nickem Monetkacz aby se to nepletlo :joyful: Tak si můžeme spolu i zahrát :cool:

Jinak zbožňuji Assassins všechny :shy:

• Líbí Líbí x 2
    • Zábavné Zábavné x 1
  4. tominosik

tominosik Moderátor

Tak jsem dohrál POKéMON Emerald a porazil Wallace těmito Pokémony:
    1. Azumarill lv51
    2. Manetric lv50
    3. Pelipper lv45
    4. Wailmer lv44
    5. Blaziken lv42
    6. Hariyama lv53

:couchpotato:

• Líbí Líbí x 4
    • Zábavné Zábavné x 1
  5. Illighair

Illighair Registered

Whooo, nejsem sám! A co Leaf Green? :p

6. tominosik

tominosik Moderátor

Zas takový pokefil nejsem, je to pro mě vesměs velice podobné. A tak jsem si stáhl Emerald a bylo.

7. PIKIBI 1

PIKIBI 1 Registered

1434124069_Игры-ведьмак-JustAnoR-Игровой-арт-1800723.jpeg
    tak nějak

• Líbí Líbí x 4
  8. burgva

burgva Registered

South Park: The stick of truth.. dlouho jsem se tak nenasmál jako u týhle hry. Naštěstí brzy má pokračování :)

9. Pompeius

Pompeius Ecthelion

Momentálně jsem závislý na tomto:
    Díky, @Rick

• Líbí Líbí x 2
    • Informativní Informativní x 2
    • Zábavné Zábavné x 1
  10. Vergis

Vergis Celebrita

Já zkouším betu Dirty Bomb a docela mě to chytlo. Míchají se tam nápady z několika různých stříleček a funguje to moc pěkně. Gameplay je založený na plnění úkolů (ochrana vozidla, pokládání bomb, přenášení věcí), z nich některé jsou vedlejší a jen lehce upravují mapu (zavření dveří, vysunutí mostu...).
    Je to F2P s tím, že vždy je pro hráče odemčeno jen několik postav a ty ostatní si může dokupovat za ingame peníze (Do základu medik a voják a k nim 2 nebo 3 náhodné classy, které se každý týden obměňují). Pro jednotlivé postavy v průběhu hry náhodně padají kartičky, které jim přidávají menší výhody a případně mění zbraně.
    Hrát se to podle mě dá v pohodě bez placení, peníze přibývají relativně rychle plněním úkolů.

11. alesekmoravec

alesekmoravec Registered

Já jsem propadl CS:GO aneb tutoriál jak se naučit ruské, polské a arabské nadávky rychle a snadno. No a pak ještě Blackhole (a s českým dabingem to nehraji, ten anglický je ale výborný!).

Mimochodem, Blackhole opravdu doporučuji, pokud máte rádi těžké hry- tahle hra je fakt těžká, většina lidí říká že je horší jak Dark Souls.

Trailery pro ukázání "hardcorovosti":

Poslední úprava: 05. srpna 2015
  12. Bugaboo_cz

Bugaboo_cz Registered

• Líbí Líbí x 1
  13. sladislav

sladislav Registered

Za pár šupů (asi 400kč) jsem zakoupil hru The Crew. Co to je? Závodní arkádová hra po celém USA. Fakt celém. A s veeelkým multiplayerem. Dá se říci, že to jsou také větší Burnouty. Přikládám pár screenů pro ukázku.
    2015-07-22_00004.jpg
    • Velikost mapy (NY>LA asi hodina real time)
    2015-07-23_00010.jpg
    • Široké možnosti tuningu...
    2015-07-23_00026.jpg
    • Pimpkára

• Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 1
  14. Tutifus

Tutifus Vault Dweller

Právě jsem dohrál Life is Strange epizodu 5 a tak šíleně emociálně ... v *****... jsem ze hry už fakt dlouho nebyl. Nebudu spoilerovat, ale pokud máte rádi Telltale hry, adventury a příběhově zaměřené hry, vřele doporučuju (vím, že už jsem tu po asi první epce psal, ale to už je fakt dlouho)... Tolik emocí ve mě nevyvolal ani The Walking Dead, a to jsem myslel, že po finále první hry mě už nic tak nedostane...

Nedávno vyšla verze 1.0 hry Prison Architect, neznamená to ukončení vývoje, nové věci budou pořád přidávat, nicméně už teď je hra dost komplexní a přidává zajímavou možnost zkusit si utéct z vlastního vězení (nebo z kteréhokoliv jiného najitého na steam workshopu).

Musím také doporučit hru Big Pharma. Jedná se o tycoon, kde stavíte výrobní linky kdy pomocí měnění koncentrace a mixováním různých ingrediencí vyrábíte širokou škálu různých léků. Je to super odreagovačka a je vcelku sranda, když vyrobíte lék, který léčí rakovinu ale má nežádoucí efekt, že je zároveň rakovinotvorný. xD

No a kdo je do algoritmů, logických funkcí a jednoduchého programování, tak může zkusit Human Resource Machine ve které máte za úkol vždy za pomocí různých funkcí složit algoritmus podle určitého pravidla. Například pro každou hodnotu v inboxu vložit do outboxu danou hodnotu a všechny dané hodnoty až do nuly. Nebo z těch pokročilejších třeba v každém řetězci v inboxu zakončeného nulou poslat pouze nejnižší hodnotu do outboxu. Nedoporučuju lidem, kteří mají problém přemýšlet u her.

edit: @Pompeius kdybys někdy v Agar.io viděl hrát někoho s nickem "Catch 'Em All" tak to budu s největší pravděpodobností já xD

//Pompejus: Neco takovyho jsem nedavno sezral. :D Byvam Sanik.

edit2: @Pompeius Sanik bývá každej druhej xD

Poslední úprava: 20. října 2015
    • Líbí Líbí x 2
  15. Vergis

Vergis Celebrita

Big Pharma je fajn, ale po pár hodinách už nemá co nabídnout. Nevyužitý potenciál.

Já neodolal a koupil Vermintide. Konečně pořádná hra z fantasy Warhammeru. Kdyby něco takového vydali z W40k, vůbec bych se nezlobil. Hra je zatím v betě, kde jsou hratelné jen 3 mapy z 15, v sobotu vychází plná verze.
    Je to taková kopie Left 4 Dead s propracovanějším bojem zblízka a chytřejšími nepřáteli. Obtížnost je už na normal brutální, všem doporučuju.

• Líbí Líbí x 1
  16. Vergis

Vergis Celebrita

Znovu k Vermintide, musím se s někým podělit - předevčírem jim nešly servery, a když problém odstranili, jako omluvu uvolnili čtvrtou mapu, Mágovu věž. Je to jedna z nejzajímavějších map, co jsem za hodně dlouhou dobu v kterékoli hře viděl.
    Jedna místnost vypadá jak obraz od M. C. Eschera - někde je tam místo podlahy strop, ze kterého nahoru visí lustry, jinde se skáče po policích s knihami vyčnívajících ze stěny.
    Ještě zajímavější je ale další místnost, která se mění podle toho, za kterou postavu hrajete - witchhunter vidí uprostřed hořící hranici, elf vidí paseku v lese, trpaslík vidí sklepení s hromadami zlata, mág zas hořící město. Nepamatuju jinou hru, která by něco podobného dělala, a přijde mi to strašně zajímavé.

Jinak už jsem se ve hře trochu zorientoval a rozhodně ji můžu doporučit. Boj zblízka je strašně uspokující, ať už skaveny bodáte do krku kordem, rozsekáváte je sekerou nebo je hromadně odhazujete obřím kladivem. Všechny postavy jsou navíc dělané tak, že změnou zbraně si je můžete hodně uzpůsobit své představě - trpaslík může například blokovat vepředu štítem, zatímco ostatní mu útočí přes hlavu, nebo může zezadu odstřelovat puškou - podle toho, co vás baví.

• Líbí Líbí x 1
  17. _CJ_

_CJ_ while(true); ♾

Koupil sem Human Resource Machine.... absolutni bomba... jakoze programator sem cekal ze to nebude uplne hard.. no ze zacatku to slo s prstem v nose a jelikoz se povazuju za pokrocileho tak sem si dal cil plnit vsechny side questy na speed a size tech instrukci :) Pro lidi co maji radi hlavolamy a nikdy nic neprogramovali (krome pracky a mikrovlnky :-P ) urcite doporucuju :)

Euro truck simulator 2 + scandinavia a going east -> pohodove odpocinkove... s multakem se da jet s ostatnima lidma co to maji nakou trasu.. jelikoz multak je alfa tak po ceste jde zazit mnoho srandy s lagujicima nakladakama a neuplnou synchronizaci :D (aneb nakladaky skacou sem a tam a obcas se srazite)

Rocket League - > prvne se mi to nelibilo ze to je jakejsi fotbal s auticky.... no pak sem si to poridil a je to celkem zabava :) chce to byt sikovny a mit postreh a pak se to da hrat pekne (a hlane nebyt uplny kokot a solista co nehraje teamove)

• Líbí Líbí x 1
  18. Pompeius

Pompeius Ecthelion

19. rejnock

rejnock zlá paryba

Protože toho mám před koncem roku v práci strašně moc a dělávám nejake chujoviny i po večerech, tak nemám čas hraní věnovat to co bych chtěl. Ale občas si teď po večerech zapnu na hoďku Supreme Ruler Ultimate :) Výhoda je že to člově v připadě nutnosti pauzne. Ale jinak kdo má rád HC komplexní strategie, tak můžu doporučit. Je paráda neřešit jenom vyvoj a výrobu nejrůznějších reálných vojenských jednotek ale zajistit plnou logistiku včetně dopravy zabere kus času. Ono ne v každé hře může Česká republika bojovat po boku švédu a japonska s ruským medvědem. Jinak L-159 jde docela dobře v době války na export i když moc nevydrží :) Jinak rusko je logistická noční můra :)

Poslední úprava: 26. října 2015
    • Líbí Líbí x 3
  20. Vergis

Vergis Celebrita

http://www.onemorelevel.com/game/grindcraft
    Narazil jsem na tohle - je to idle clicker na motivy Minecraftu - stejně jako ve hře craftíte předměty od prvního pokáceného stromu až po diamanty, potom ale pokračujete budováním říše s vesničany.
    Na rozdíl od většiny klikaček má konec a je možné ji celkem rychle dohrát, což je u mě plus. Je možné, že ji autor časem bude rozšiřovat, protože zatím končí podmaněním Netheru.
    Zkuste to. :)

• Líbí Líbí x 5

Sdílej tuto stránku