1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Co nám peripsen slíbil a co nám dal.

Vlákno v 'Diskuze' založil klevik5 17. prosince 2016.

1. klevik5

klevik5 Registered

• Líbí Líbí x 9
    • Informativní Informativní x 7
    • Nesouhlasím Nesouhlasím x 1
    • WTF WTF x 1
  2. TheZoonder

TheZoonder Registered

Mě upřímně mrzí spíš Pripjať. Kdyby se to město postavilo někde celé dle té schematicy, tak to bude super. Jenže teď je náměstí z jedné strany ohraničené řekou a druhou stranou nějakou železnicí. Takže na nějaké větší město, byť celé umělé si asi můžem nechat zajít chuť :-(
    • Líbí Líbí x 2
  3. klevik5

klevik5 Registered

Ta ještě není dokončená.... přijde řada.
  4. peripsen

peripsen Registered

Na stavbě Černobylu stále pracuji i když ne už tak jako dřív, ale jako vem si, že jsem na to sám co takhle kdyby si se místo stěžování nabídl, že mi pomůžeš ? to by tě asi nenapadlo co.
    • Líbí Líbí x 1
  5. peripsen

peripsen Registered

železnice se bude předělávat aby seděla k náměstí já říkal potkanovi ať jí postaví později, ale on neposlouchal řeka se upraví také zatím je to jen začátek ;)
    • Souhlasím Souhlasím x 1
    • Informativní Informativní x 1
  6. peripsen

peripsen Registered

1. okolí elektrárny dodělám BUDOVY HOTOVY

2. tak hora půjde dolů o tom jsem přemýšlel už dávno HOTOVO

3. cesta skrz celý areál HOTOVO

4. plot ještě uvidím jak se mi bude chtít protože jak mám asi táhnout plot přes kopce kde je výškový rozdíl i 40 blocků ? HOTOVO
    Poslední úprava: 19. února 2017
    • Informativní Informativní x 3
    • Líbí Líbí x 1
    • Zábavné Zábavné x 1
  7. peripsen

peripsen Registered

takže hora je dole :cigar:
    • Líbí Líbí x 2
  8. Potkan8

Potkan8 Registered

Úprava železnice již dohodnuta, noproblemo :)
  9. peripsen

peripsen Registered

upřímně snažím se na dodělání Černobylu pracovat, ale už mi došel skoro všechen materiál a tak pokud by někdo daroval/prodal železné blocky tak bych byl moc vděčný :banghead:
    • Líbí Líbí x 1
  10. peripsen

peripsen Registered

tak všechny budovy okolo černobylu jsou hotové (až na jednu, která se mi nelíbila a nehodila se tam) a tak je na čase to propojit cestami a zde je můj návrh na cestu skrz černobyl. :stop: plán cest.png
    • Líbí Líbí x 3
    • Informativní Informativní x 2
  11. Kaktusek_CZ

Kaktusek_CZ Registered

Zdravím všechny,

Popravdě ,nevím, proč jsi vůbec todle téma, zakládal, asi se chceš nějak pomstít peripsenovi, protože jste se přeli o území, každopádně pokut vím, tak tys svoji stavbu neměl taky uplně špičkovou, a dokonce ti hrozila demolice tvého přístřešku či tvého sídla, mužeš to brát jak chceš.

Opravdu nechápu lidi, kteří vrtají do ostatních místo toho, aby jim pomohli, nebo tady doslova někoho bonzují jak někdo něco neudělal, jak někdo něco neudělá a podobné blbosti, opravdu takové lidi nechápu.
    Většina staveb stejnak na serveru nejsou dokončené a majitelé objektů kteří jsou afk, tak na ty se ani nepodíváš že?
    Opravdu kdybys radši místo takových zbytečných přispěvku, mu pomohl to by byla věc co!

Přešel bych rovnou k celému problému,spíš k tvému problému:
    --------------------------------------------------------------------------

1) Co chceš jako úkazat na první screenu?

Pokut to vidím jak to vidím,tak si naznačil území Vítkovic a Hromové Hory,chtěl by jsi snad naznačit jak se pohnula s projektem Hromová Hora a Vítkovice s porovnáním z Chernobylem?
    Pokut by jsi byl pozorný, tak jak si vyznačil 4 reaktor, ten tam měl být,ale pokut bys byl pozorný, tak je tam aktualně Vault 1,jestli jsem něco vědět víc o tomdle ,tak se mužeš podívat na foru.
    Cesta která tam měla vést ,tak nevede Proč? Dohodli jsme se s peripsenem,že by jsme vedli cestu jinudy, proto nechápu stále důvod.

2)

Na druhém screenu,vidím první screen z creativu, a pokut vím, tak když se zkouší, stavby postavit tak se přes schematiku nebo podobné věci zkouší, nebo také nenačisto, určitě jsi svůj domeček také tak dělal.
    Na druhém screenu to zkrátka peri nedodělal, no a co? Stalo se něco? Vybuchl černobyl či co? Muže to kdykoliv doupravit jak bude mít čas.

3)

Hm.... 3 screen ,ačkoliv nežiji na ukrajině,a nejsem ani její obyvatel, tak si myslím že kolem chernobylu, je obrovský lesnatý les, pokut se nemálím, klidně mě oprav kdyby tomu tak nebylo. A vadí tomu vůbec ten les? Já si myslím že naopak ne, protože to naopak zpřirodní což se tady snažíme na serveru všichni, a celkově to zrealizuje do realu to prostředí.

4)

Plot, to stejné jako u 2.jky co jsem psal, je tak špatné že to nedodělal, ale že to dodělá za jinší čas?
    Asi ti strašně vadí, když lidé nedodělají hned v termínu co nedodělali, co víš,třeba tam nechtěl dát plot protože byl but zničený,nebo tam prostě nebyl, je to jeho stavba a né tvoje proto si myslím že co si chtěl autor postavil tak si postavil, a nemělo by se mu do toho zaskakovat ,vám taky nikdo nezaskakuje do projektu, když není nějak proti pravidlum našeho serveru ne?

Na závěr bych chtěl dodat, že tvůj přispěvek je naprosto nevhodný, a dokazuje jenom to že nemáš co dělat, a akorát otravuješ jiné lidi kolem sebe, nevím kolik ti je let, nebo jak se chováš, ale takdle by ses chovat určitě neměl. Klidně mě mužeš vypsat že mě je vlastně jedno, protože s perim nemám nic společného ale mám to by ses mílil kdybys todle napsal! Za prvé je to náš materiální a pohodový partner za druhé je to člověk který je v radě TH, a nechci určitě aby jeho jméno bylo pošpiněno....!

Za mě je to vše,klidně za tento můžete reagovat,
    rád si přečtu reakce ostatních lidí.
    Protože s recenzích druhých víš co máš zlepšít a co ne!

Za Hromovou Horu
    Kaktusek_CZ

@Nojp máš tu práci.
    Poslední úprava moderátorem: 30. prosince 2016
    • Souhlasím Souhlasím x 4
    • Facepalm Facepalm x 3
    • Zábavné Zábavné x 2
  12. Tr0jaN_

Tr0jaN_ Registered

Keď som druhýkrát zbadal slovo "pokut", prestal som to čítať. Sorry :)
    Poslední úprava: 30. prosince 2016
    • Souhlasím x 13
    • Líbí x 3
    • Zábavné x 3
    • Facepalm x 1
    • Spamování/Trollení x 1
  13. peripsen

peripsen Registered

tak cesta je hotova + osvětlil jsem celý přední prostor Černobylu. Ještě nějak promyslet jak udělat ten plot a bude hotovo
    EDIT : klevik ještě něco si mám připsat co bych měl upravit ?
    Poslední úprava: 01. ledna 2017
    • Líbí Líbí x 1
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  14. marekvac

marekvac Registered

Jen tak ze srandy. Neměl by se nad 4.Reaktor postavit sarkofák? Kvůli úniku radiace :D
  15. klevik5

klevik5 Registered

@marekvac
    Peripsen již u původního projektu psal že chce reaktor ihned po výbuchu, tudíž bez sarkofáku.
    • Souhlasím Souhlasím x 2
  16. Termiter

Termiter Modelátor

To je sice pěkné, že chce mít reaktor bez sarkofágu, ale jak k tomu přijdeme my? Radioaktivní zamoření se stále rozšiřuje a trpí tím celá zeměkostka.

V souvislosti s tím připomínám, že v obchodě s rybami na Promenádě jsou k dostání nezamořené mořské ryby z chráněného biochovu. Obsahují jód, který vám pomůže se trochu s tím zamořením vypořádat.
    • Zábavné Zábavné x 16
    • Líbí Líbí x 4
    • Informativní Informativní x 2
  17. peripsen

peripsen Registered

Přistavěny "okrasné" koleje z Vítkovic do Černobylu.
    • Líbí Líbí x 2
  18. peripsen

peripsen Registered

Vysoké vedení do Vítkovic (na žádost fightera) také hotové takže už jen strážní budka na severu.
    • Líbí Líbí x 1
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  19. peripsen

peripsen Registered

i strážní budka je hotova a tím jsem dodělal vše co po mě klevik chtěl ještě by chtěl někdo abych tu něco dodělal nebo můžu černobyl prohlásit za naprosto dokončený ?
    • Líbí Líbí x 1
  20. Potkan8

Potkan8 Registered

Já osobně bych přidal Černobylu na detailech, přeci jen ta fasáda musí být pěkně oflákaná :-D

Sdílej tuto stránku