1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

CNC - ukazatelé na Spawn

Vlákno v 'Metro a doprava' založil Termiter 28. února 2017.

1. Termiter

Termiter Modelátor

Zdar,
    před časem jsem zkusil označit cestu k Ostrovu rybářů v andesitovém kvadrantu kostěnými bloky, které jsou osazené na každé křižovatce směrem k Spawnu. Obrázek řekne vše:

Při běhu nebo jízdě koněm méně známou cestou se nemusíte zastavovat a sledovat cedulky. Obyvatelé si na testovací značení, podle mého průzkumu, docela zvykli a používají ho. Dokonce jsem zaznamenal, že se objevilo i ve vedlejším kvadrantu.

Označil jsem tedy většinu andesitové části CNC. Jen u některých vzdálených koutů jsem si nebyl jistý, která cesta na Spawn je ta kratší nebo používanější. Tam značení zatím chybí.

Pokud se toho chce někdo ujmout a vyznačit místní křižovatky kostěnými bloky, napište mi, stack každému věnuji.

Kostěné bloky se samozřejmě nemusí hodit do každého provedení CNC, je tedy na vás, pokud zvolíte jiný materiál.
    • Líbí Líbí x 3
    • Souhlasím Souhlasím x 1
    • Informativní Informativní x 1
  2. FighterCraft

FighterCraft Legion

Celé CNC by se mohlo označit, podobně jak je doprava ve Vesmíru. Na každé dopravní tepně by mohl být malinký info hologram, který by ukazoval jenom cestu na spawn, aby se v tom udržel systém.
  3. Termiter

Termiter Modelátor

Ony ty hologramy jsou takové trochu matoucí. Jsou vidět skrz stěny, podobně jako jména hráčů. Při četnosti křižovatek by nemuselo být jasné, kam co vede. Muselo by se to zkusit.

Sdílej tuto stránku