1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Dotaz Chunk loader

Vlákno v 'Diskuze' založil Grejt_cz 12. dubna 2017.

?

Co si o tom myslíte?

1. je to bug (takže NE)

12,5%
  2. neni to bug, ale lagovalo by to server (takže NE)

50,0%
  3. není to bug, ale použil bych to jen na bezredstonové stavby (takže ANO)

12,5%
  4. klidně bych to použil všude (takže ANO)

25,0%
  1. Grejt_cz

Grejt_cz Registered

Jen tak mě napadá, co byste mi provedli, kdybych použil chunk loader (já bych ho neklasifikoval jako bug) na nějakou iron trapku (bez běžícího redstonu). Mimochodem při restartu severu by se oblast pravděpodobně odnačetla a zůstala by odnačtená.
    vysvětlení, jak chunkloader funguje zde.
    Poslední úprava: 13. dubna 2017
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  2. dwi

dwi God

Pravidlo o zákazu AFKování v trapkách za účelem zisku je zde z nějakého důvodu. Jakmile se začnou objevovat tyhle chunk loadery (pokud budou fuknční), tak se zakážou v rámci pravidel.
    • Souhlasím Souhlasím x 3
    • Líbí Líbí x 1
  3. Grejt_cz

Grejt_cz Registered

Pomocí mechanismu zmíněného v tom videu by bylo možné "natáhnou" načtené chunky kousek dál z něčí základny. Takže v případě, že by měl nějakou farmu, která by z jeho základny načtená nebyla, mohl by ji takto načíst. Avšak při odchodu ze základny by se odnačetla. Smělo by se to? (stačí mi ano/ne)
    • Zábavné Zábavné x 1
  4. Termiter

Termiter Modelátor

Tohle je přístup drbání se pravou rukou za levým uchem. Spíš bych to viděl jako otázku na @dwi, jak je to s vytížením serveru, a zdali by nebylo možné rozšířit počet aktivních chunků kolem hráčů, třeba jen na zkoušku. Přeci jen nás tu nehraje tolik jako dříve.
    Taky by se mi líbilo, že bych nemusel postávat ve farmě na stromy, protože jsem ji postavil za vesnicí a ne ve vesnici. :c)
    • Líbí Líbí x 1
  5. TheZoonder

TheZoonder Registered

Mě by osobně zajímalo, co máš jako v plánu s ironem, že ho tak strašně potřebuješ.

Iron nástroje předpokládám nepoužíváš, tísíce kilometrů kolejí nestavíš, pod beacony ti stačí bedna a pokud s tím chceš dláždit chodníky, jak to někteří předchůdci tady na serveru již udělali, tak to prosím neopakuj, vypadají příšerně.

Neočekával jsem, že se dostaneme do situace, kdy stát v irontrapce se leckterým bude zdát příliš namáhající.
    • Souhlasím Souhlasím x 2
  6. Termiter

Termiter Modelátor

Každý má jiné potřeby. I kdyby s tím chtěl dláždit, tak to je jeho věc. Já například dávám pod obilné farmy násypky a používám je i pro přesun všeho materiálu, protože vozíky jsou v některých situacích nespolehlivé a navíc dělají hluk. Tolik železa bych nikdy nevykopal a postávat u trapky je pěkná nuda. Ještě štěstí, že železo občas někdo prodává. :)
    • Souhlasím Souhlasím x 2
    • Líbí Líbí x 1

Sdílej tuto stránku