1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Informace Chování se lidí k sobě...

Vlákno v 'Diskuze' založil klevik5 12. března 2016.

?

Líbí se vám toto chování ?

Anketa uzavřena 12. dubna 2016.
  1. Ano

Hlasy: 3
    27,3%
  2. Ne

Hlasy: 8
    72,7%
  1. klevik5

klevik5 Registered

Nevím jestli si toho někdo všiml, ale čím dál víc si všímám že komunita serveru Majncraft.cz je rozdělena do několika skupin (nic divného to bylo, je a bude.) Ale zaráží mne jak se tyto skupiny až nenávidí a vedou mezi sebou takové malé spory (viz. ban Lišky.) Toto chování je hnusné prostě, když někoho nemáte rádi tak se s ním nebavte, nenarážejte na něho a nepomlouvejte. Jednoduše, když ho nemáte rádi, ignorujte ho.

Tímto nenarážím na žádnou skupinu/jednotlivce. Nelíbí se mi toto chování a chtělo by to trochu zlepšit.
    • Informativní Informativní x 2
  2. blurcak

blurcak Old Defiler

Jooo je to katastrofa, hlavne kdyz pak snazivci nabehnou a facepalmujou kdejaky prizpevek. To pak situaci pekne uklidni.
    Nevim jak tu hrajes dlouho, ale tyhle žabomyší války tu byly jsou a budou. Nebo se nudis a potrebujes zakladat dalsi HateFree vlakno?
    • Souhlasím Souhlasím x 3
  3. scor78

scor78 Registered

Oproti jiným serverům je Majn zlatej. Pokud se někomu zdá, že ne, tak ať si skusí zajít na jiné servery a chvíli tam pobude. A vsadím boty, že bude rychle utíkat zpět na Majn.

Osobně když si chci v klidu zahrát bez otravování dětiček a pubošů, tak jedině jdu na Majncraft. Není lepší server na odpočinkové, klidné hraní.
    • Souhlasím Souhlasím x 2
    • Líbí Líbí x 1
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  4. klevik5

klevik5 Registered

Asi jsi to moc dobře nepřečetl.
    Takže ještě jednou tímto příspěvkem na nikoho NENARÁŽÍM ani NEHATUJU.
    • Zábavné Zábavné x 1
    • WTF WTF x 1
  5. Arothe

Arothe Registered

Ale tak taky to neplatí o všech :D mám pocit, že tyto "servery ze kterých se utíká" jsou jenom po česku a slovensku. Já osobně už nějaký čas hraji na mezinárodním serveru, 200+ hráčů online a nikdy jsem nezažil nějaký větší spor, lidi se vždy snaží pomoci a jsou přátelští ;) V případě těch českých serverů s tebou souhlasím ;)
    Poslední úprava moderátorem: 13. března 2016
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  6. scor78

scor78 Registered

To je všude stejné. Lidé jsou stejní, akorát mluví jiným jazykem. Jistě, že každý známe i jiné servery "ze kterých se neutíká", ale moc jich není (jsou i v cz/sk).
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  7. Vergis

Vergis Celebrita

Skupinky a spory mezi hráči tu byly vždycky, to patří ke každé komunitě. Některé skupiny se časem rozpadnou nebo ustoupí do pozadí, spory vychladnou.
    Tahle nálada v komunitě se sice dá ovlivnit (celkové pojetí, pravidla, přístup moderátorů...), ale jen omezeně. Hlavní je to, jaké komunita přitahuje lidi. A i když se nám to občas nemusí líbit, tyhle uzavřené skupinky (kliky), často tvoří páteř komunity a obsahují její nejaktivnější členy.

Prostě je to normální a my jsme na tom pořád celkem dobře. Obvykle se to postupně uklidní samo a život jde dál. :)

Zdroj: Přesně o tomhle jsem psal ve své diplomce. :D
    • Líbí Líbí x 8
    • Souhlasím Souhlasím x 1
    • Zábavné Zábavné x 1

Sdílej tuto stránku