1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Chaos Engine

Vlákno v 'Indie hry' založil dwi 23. srpna 2013.

1. dwi

dwi God

Tohle není tak úplně indie hra, ale rozhodně stojí za zmínku. Chaos Engine je hra která vyšla původně pro AMIGU a později byla portnutá pro PC. Ještě jako prcek jsem ji hrával na staré 486 s monochromatickým monitorem a dodneška na tu dobu vzpomínám. Co si pamatuji, tak hra byla dost hardcore a dohrát ji do konce nebylo jen tak. Když už se mi to po dloouhé době podařilo, málem jsem samou radostí vyskočil z okna.​
    Nyní přichází znovu mezi nás ve formě "restoration". Původní hra bude na Steamu k dispozici a bude mít 2 herní/vizuální módy. Enhanced a Classic mode. Hráči si tak budou moct zahrát originální verzi s originální bitmapovou grafikou případně vylepšenou "remasterovanou" verzi s pravděpodobně vylepšenou grafikou a lepším ovládáním (v originální verzi se dalo pohybovat pouze 8mi směry, Enhanced mod umožní pohyb 16ti směry).​
    Na tuhle hru mám parádní vzpomínky a myslím, že se mezi námi najde více pamětníků, kteří ocení možnost si znovu tuhle pecku zahrát :) Hra vyjde 29.8. a je možné si ji předobědnat s 10% slevou za 7.19€ na Steamu či na GetGames.
    A zde je drobná ingame ukázka:​
    • Líbí Líbí x 6
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  2. funnel66

funnel66 Bagr

Tak tuhle jsem měl jako malej zakázanou hrát :D
    Ale je super že jí zase oživili a vytáhli zpět do povědomí :)
  3. TheZoonder

TheZoonder Registered

Tato hra byla tuším v Angry video game nerd a také měl problém ji dohrát. Kladně ji však nehodnotil...
    • Souhlasím Souhlasím x 1
    • Zábavné Zábavné x 1
  4. Bedrych

Bedrych Klingon

Tato hra bývala ve svých letech na vrcholu TOP nejlepších her, dočkala se mnoha předělávek na všemožné platformy a konzole. Tuším, že jsem si jí podruhé pořídil s rozmachem 32. Bitových CD konzolí (Amiga CD 32 v roce 1995-6). Hra ve dvou byla dokonalá :D.
    • Souhlasím Souhlasím x 1
    • Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 1

Sdílej tuto stránku