1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Český překlad Xenfora

Vlákno v 'Informace' založil Vergis 23. září 2012.

1. funnel66

funnel66 Bagr

Je to ta vyskakovací hláška(vlevo dole) pokud někdo napíše do tebou sledovaného vlákna.

• Informativní Informativní x 1
  2. dwi

dwi God

To je oznameni o tom, ze v tematu se objevilo neco noveho. Je to prvni upozorneni a nasledujici upozorneni na dalsi a dalsi prispevky v tom tematu se jiz upozorneni neposila. Proto je tam upozorneni na prvni novou vec a poznamka, ze tam nemusi byt ta jedna nova vec, ale klidne i dalsi...

• Informativní Informativní x 1
  3. _CJ_

_CJ_ while(true); ♾

Prelozil sem to takto
    Kód:
    {name} přidal příspěvek do vlákna {title}. Nových příspěvků může být ve vlákně více.
    To je takove neutralni a nespecifikuje to kdy... mam to upravit aby bylo jasne ze tam muzou byt i dalsi prispevky pozdeji? :D

• Souhlasím Souhlasím x 1
  4. utheraptor

utheraptor Midnight Wanderer

Prostě někdo přispěje do vlákna, které sleduješ a vyskočí Ti na to upozornění vpravo nahoře (červené číslo). Tam je napsána již zmíněná hláška. Ohledně toho, jak přesně se to stackuje si nejsem jistý, ale domnívám se, že to vyskočí při prvním příspšvku, který jsi ještě nestihl přečíst, s tím, že ty zmiňované "more post after this" jsou ty, co se objeví po něm.

EDIT: Ninja'd... Ale pořád to je pravda. :D

5. Huee

Huee Registered

• Děkuji! Děkuji! x 1
  6. BoBoCZE

BoBoCZE Registered

Našel jsem další nepřeloženou část. Vyskytne se při napsání jakéhokoliv jména na fóru když napíši do 'hledat'.

Poslední úprava: 05. října 2013
    • Líbí Líbí x 3
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  7. SheepooX

SheepooX Registered

Another thing to translate:
    Screenshot_1.png

• Děkuji! Děkuji! x 2
    • Líbí Líbí x 1
  8. _CJ_

_CJ_ while(true); ♾

Diky! K tomu jsem se taky poradne nedostal... Ale @dwi nedekuju, protoze mi prelozil jen tu cast z obrazku a to co se pak posle mailem ne! :D Tytyty! :) Sem to hledal a ono to nikde nebylo :D

Prosel jsem teda dvakrat reset hesla vcetne mailu a melo by to byt vsechno cesky.... Jeste musim prolezt registraci ;)

9. Fifinas

Fifinas Registered

Nevím, jestli bylo nahlášeno, nebo to je tak schválně. Je to při opuštění konverzace.

• Líbí Líbí x 1
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  10. PremyslOre

PremyslOre Moderátor

• Líbí Líbí x 1
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  11. _CJ_

_CJ_ while(true); ♾

Tak dopřekládal sem věci v editoru textu...a to krome jmen barev u te barevne palety (bo to jsou pojmenovani barev, ze bych nekoho nakopal) a pak jsem vynechal jmena specialnich znaku (to mozna casem dodelam ale je to mraky a je to nevyuzivane).

// @PremyslOre me to nic neukazuje pri novem prispevku... potreboval bych aspon text co tam je (fotit to nemusis ;))[DOUBLEPOST=1380727324,1380724070][/DOUBLEPOST]Přeložil jsem registraci účtu. Snad sem nikde nic nevynechal... urcite existuje nejakej nestandrdni zpusob jak se registrovat a najit tam dalsi hlasky o kterych ani nemam paru :)

• Líbí Líbí x 1
  12. BoBoCZE

BoBoCZE Registered

Tak jsem našel další nepřeloženou část. Tato hláška se objeví když klinete na profil např.: @czp

Poslední úprava: 05. října 2013
    • Líbí Líbí x 3
    • Zábavné Zábavné x 1
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  13. BoBoCZE

BoBoCZE Registered

Další nepřeložená část. Všiml jsem si, že teď @_CJ_ nemá čas na překládaní, tak kdyžtak řekni abych si dal chvilku 'pohov'. :) Tato hláška se objeví při mazání topicu:

• Líbí Líbí x 3
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  14. _CJ_

_CJ_ while(true); ♾

Ne ze nemam cas...ve stredu sem si to prohlidl a pak zapomel ze sem to neprelozil :D

• Zábavné Zábavné x 1
  15. Huee

Huee Registered

Když si najedu na svůj nick v horní liště, tak v tom okně co vyskočí vpravo dole je "Ignore Nodes" a "Ignored Threads"... Po rozkliknutí v Ignored Threads je "You don't have any ignored threads" a v Ignore Nodes nalevo v panelu jsou opět nepřeložený Nodes i Threads...

• Líbí Líbí x 1
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  16. utheraptor

utheraptor Midnight Wanderer

Když kliknete na ten rámeček, kam se píše vyhledávání na fórum, vyjede vám rozšířené hledání. V něm jsou dvě nepřeložené možnosti: "Search this thread only" a "Search this forum only".

• Líbí Líbí x 1
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  17. _CJ_

_CJ_ while(true); ♾

To jsou nejake novinky :) asi naky novy plugin (dwi to asi nevydrzel a musel zacit ignorovat vlakna kuli nekterym jedincum :D) Diky :) Bohuzel nevim jesli jsem prelozil to utherovo se spravnym kontextem, tak me kdyztak tu opravte :)

• Zábavné Zábavné x 2
  18. Huee

Huee Registered

Místo "hledat v této sekci" by imho spíš mělo být "hledat pouze v této sekci". Jinak to vypadá, že to do vyhledání přidá tuhle sekci, ne že to vyhledávání omezí právě jen na ni.
    EDIT: další věc, v upozorněních, když jste přidali komentář ke statusu osoby A a osoba B ten status potom taky okomentuje, zobrazí se "B also commented on A's status."
    EDIT2: a ten nápis "Ignorovaná vlákna" je oproti ostatním nějak větší...

Poslední úprava: 13. prosince 2013
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  19. Nojp

Nojp Moderátor

---
    ---
    ---
    ---
    ---

More to come!

• Líbí Líbí x 2
    • Zábavné Zábavné x 2
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  20. _CJ_

_CJ_ while(true); ♾

Jo tak to nevim proc :( bylo to vetsi uz predtim....zkusim s tim neco provest ;)

Zbytek snad prelozen, diky :) Ty rozdily jsou zpusobene tema mobilnima aplikacema takze tam je deset prekladu na stejnou vec jen pod hlavickou tapatalku a este neceho :-/ To uplne posledni sem neobjevil bohuzel.

Sdílej tuto stránku