1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Centrum výkupu

Vlákno v 'Stavby a projekty' založil utheraptor 31. května 2012.

1. utheraptor

utheraptor Midnight Wanderer

Včera odpoledne jsem s Bedrychem a za pomoci některých dalších vykopal a postavil nové centrum pro výkupy všeho druhu. Má tři patra a vstoupit se do něj dá ze spodních dvou pater Promenády a z druhého patra Burzy. Jeho vznik byl iniciován diskuzí, zda může Edmondd před svým obchodem s enchanty poněkud nelogicky vykupovat písek. Nakonec, aby bylo vše fér. bylo tedy rozhodnuto, že se postaví další prostor, pro toto určený. Jeho kopání nám zabralo něco přes hodinu (nebo se mi to možná jenom tak zdálo), což je celkem krátká doba. Po svém dokončení bylo Centrum svěřeno pod správcostí mě a hráče MCFreddie777.
    V podstatě jde o protiklad Burzy, a to včetně vzhledu (dvanáct řádků po osmi stojanech každý). Pravidla jsem po dlouhém rozmýšlení stanovil pro začátek podobná jako u protějšku Centra.
    -Centrum je (jak jinak) ZADARMO, tak si ho važte.
    -Každý si může založit výkupů kolik chce, ale v každém řádku jen jeden.
    -Pokud si zde založíte očividně nesmyslný výkup (64 diamantů za 1Ł), nebo pokud bude Váš výkup se špatným množstvím zboží, nebo pokud bude umístěn ve špatné řádce, budete nejprve upozorněni a poté bude výkup bez máhrady odstraněn.
    -Ve spodních dvou patrech jsou již označené řádky s tím, co se zde má vykupovat
    -V horním patře jsou řádky nepopsány, a slouží pro výkupy něčeho, co se nevykupuje zas až tak často. V nich může káždý vykupovat co chce, ale až po domluvě se mnou a ve stejném řádku stejné množství a typ zboží.

Pokud se tento systém ukáže jako nefunkční, bude nahrazen nějakým jiným.
    Doufáme, že se Vám bude nové centrum líbit, a že ho shledáte užitečným.

PS: Snažte se vymyslet nějaký vhodný název, mě zatím napadla jen "Šmelírna" :D

EDIT: Přidány screeny:
    2012-05-31_08.26.12.png 2012-05-31_08.26.24.png 2012-05-31_08.26.37.png 2012-05-31_08.26.46.png
    • Líbí Líbí x 7
  2. dwi

dwi God

• Líbí Líbí x 1
  3. utheraptor

Neboj, nezapomínáme... Tohle je spíš pro náhlejší projekt, než pro dlouhodobé vykupování.
  4. StavitelSveta

StavitelSveta Registered

Ještě by to chtělo centrum nákupu a výkupu, čili autodoplňující obchůdky, abych nemusel lítat z Burzy na Výkup. Popřemýšlím nad názvem, snad něco vymyslím :D
  5. Bedrych

Bedrych Klingon

Pro pár vybraných lidí toto bude jistě fungovat. Neočekávám žádnou masivní invazi 90% hráčů :D.
    Osobně tomu už říkám "Výkupna". Uvidíme co se chytne...
  6. Vergis

Vergis Celebrita

Dobrá práce - podle mě z toho budou těžit hlavně tři skupiny hráčů - velkoobchodníci, kteří se prodejem na burze dlouhodobě živí, kterým se tím usnadní práce s doplňováním, majitelé megaprojektů, kteří mají vysokou spotřebu nějakého materiálu, a lidé, kteří mají nějaký jednorázový přebytek, kvůli kterému nechtějí zakládat shop na burze (plus nováčci, pro ty platí to samé).
    Systém je podle mě vyřešený dobře, akorát bude zas vyžadovat pravidelnou kontrolu, jako všechno.
  7. Bedrych

Bedrych Klingon

Ano ta pravidelná kontrola je vysoce nutná, aby projekt zdázně "žil".
    Proto jsem nakonec přistoupil ke jmenování dvou správců + nabídka aktivní pomoci z mé strany (to co již dělám na Promenádě či Burze).
    • Líbí Líbí x 2
  8. Yubeh

Yubeh VIP

Napad je to dobry, ale ta poloha nie je zrovna idealna. Dnes som asi pol hodinu behal po burze/promenade a ten vchod som si vobec nevsimol, docital som sa o tom az tu na fore. Mozno by pomohli aspon nejake cedulky.
    • Líbí Líbí x 3
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  9. utheraptor

Dobrý nápad, přidám je.
  10. utheraptor

S LArS0Nem jsme zjistili, ze MCFreddie777 vykradl SKARIJJův obchod na Promenádě. Tímto ho tedy zbavuji správcovství Výkupny jakožto nezodpovědného a nedůvěryhodného člověka.
    • Líbí Líbí x 3
  11. Akord

Akord The Lost One

Probehla velka renovace Vykupny vedena mnou za materialni podpory Utheraptora.

V prvnim patre pribyly orientacni bloky pro urceni co se kde vykupuje. V poslednim patre se take uvolnilo 6 prazdnych rad, do ktere muzete davat svoje chestshopy, pokud vykupujete material, ktery se ve Vykupne nenaleza.

Seznam toho, co se aktualne vykupuje:​
    snow
    egg
    sugar cane
    pumpkin
    wheat
    gs
    emerald
    diamond
    sulphur
    redstone
    rotten flesh
    gold
    iron
    coal
    sand
    sandstone
    glass
    lapis
    blaze rod
    brick
    nether brick
    nether fence
    netherrack
    gravel
    dirt
    stone
    cobble
    stone brick
    6 volnych radek​
    • Užitečné Užitečné x 3
    • Děkuji! Děkuji! x 2
    • Líbí Líbí x 1
  12. utheraptor

Děkuji moc Akordovi, já si na to v záplavu práce prostě nemohl najít čas :)
  13. kraljeliman

kraljeliman Registered

Kde lze najít výkupnu nyní, když byla promenáda přestavěna?
  14. Arkarianasa

Arkarianasa Registered

V edmondove panství

Sdílej tuto stránku