1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Bugy na serveri od 1.9

Vlákno v 'Diskuze' založil Webess 03. června 2016.

1. Webess

Webess Nightmare

@dwi

Ak nájdete nejaký bug tak ho prosím nahláste sem.

Obchody
    - nestackujú itemy (tu to je divný problém, niekedy sa to stackuje a niekedy nie):
    • tipped arrow (tie s efektami z elixírov)
    • elytra (krídla)
    • možno ďalšie neskúšal som všetko
    - v obchodoch, ktoré predávajú potiony sa všetky potiony zmenili na Uncraftable Potion
    - nefunguje výkupňa

Nether
    - v pekle sa nespawnujú Zombie pigmani (ak hej tak v strašne malom množstve)
    - v pekle sa spawnujú overworld mobovia a všade sa spawnujú Wither skeletoni
    Poslední úprava: 03. června 2016
    • Informativní Informativní x 6
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  2. Webess

Webess Nightmare

Ľad, ktorý vytvára enchant Frost Walker sa vôbec nerozpúšťa (nerozpadá). Ak je viac takých pri sebe, tak stačí zničiť jeden a na vodu sa premenia všetky.
    • Informativní Informativní x 1
  3. forby

forby Registered

Zamknuté železné dvere sa dajú otvoriť len ľavým klikom.
    • Informativní Informativní x 1
  4. Webess

Webess Nightmare

Keď si to tak vezmeme, tak to až taký bug nie je, keď by to originál nemalo ísť vôbec.

Menší update k tomuto problému:
    Šípy aj elytra sa čiastočne (nie vždy a všetky, ktoré pridáte do shopu) stackujú a to takým spôsobom, že najprv každý jeden šíp vložíte do obchodu, potom každý jeden z neho vyberiete a po ďalšom vložení sa už väčšina nastackuje. Budem rád za skoré vyriešenie - je to otrava.

Nový typ potionov, jedla... sa stackuje v poriadku.

//Edit: šípy sa stackujú aj potom ako ich vystrelíte a pozbierate (aspoň čiastočné zlepšenie oproti vyklikávaniu v obchode).

//Edit2: tak je problém aj so stackovaním nových potionov.
    Poslední úprava: 06. června 2016
  5. dwi

dwi God

ad stackování: nevím jak vyřešit. Imnplementuji teď tělání stacků v BetterShops nějakým novějším způsobem, ale nevím jestli to bude mít na to vliv.
  6. Webess

Webess Nightmare

Ono je to práve celé divné, raz to ide raz nie. Niekedy stačí šíp vystreliť alebo to všetko nahádzať a vybrať zo shopu, niekedy nie.

Tak isto nové potiony. Prvé čo som spravil sa v pohode nastackovali a keď som potom doniesol na doplnenie skladu tak už nie.

Inak ako to vyzerá s výkupňami?
  7. _Eazy_

_Eazy_ AFK 24/7/365

Spawnování mobů z Overu v Netheru, Guardinani a toto.
    Díky za brzkou opravu.
    Poslední úprava: 27. září 2016
    • Zábavné Zábavné x 2
  8. Webess

Webess Nightmare

:D :D :D Inokedy nikde nič :D a potom kopa a ešte aj v džungli :D (btw. oceloti nič?)
    • Líbí Líbí x 1
  9. _Eazy_

_Eazy_ AFK 24/7/365

Oceloti nic :D
  10. peripsen

peripsen Registered

třeba se taky někde najdou :D
  11. jarda09

jarda09 Registered

Teď si nejsem jistý, jestli to je bug serveru nebo je to hrou ale nepadaj téměř žádné sazenice z jungle stromů.
  12. Jajinek

Jajinek Registered

Specifikoval bych téměř nepadá. Mám dlouhodobé zkušenosti, že pokud pěstuju jungle tree jako 2x2, padá 4-6 saplingů a lze hovořit o postupném nabývání. V případě stromů z jednoho saplingu jsem stěží udržel nulovou bilanci, tedy jeden sapling ze stromu. Totéž platí pro černý dub. Rozhodně jsem tyto dva saplingy spíše opatroval, než nimi topil v peci. Netýká se to určitě této verze. Alespoň jsem si nevšimnul.

EDIT: černý dub samozřejmě lze pěstovat pouze 2x2.. Jen je z nich taky málo saplingů ve srovnání se zbytkem stromů.
    Poslední úprava: 30. září 2016
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  13. jarda09

jarda09 Registered

@Jajinek, díky :) a já pěstuju jen ty malý :D
    a černý dub jde jen 2x2 z jednoho bloku nevyroste
  14. Sognus

Sognus TechniForger

Popište mi prosím někdo, jak se projevují chyby v BetterShops. Potřebuji komplexní popis problému. Jak se chová problém, u kterých itemů se projevuje (typ, enchant/neenchant, pojmenovaný, speciální metadata)?

Ve volný chvilce se v tom zkusim povrtat, předpokládám, že aktuální zdrojáky jsou https://github.com/Majncraft/BetterShops (@dwi) . Bohužel jsem hodně vytíženej, nečekal bych, že se něco pohne hned. Dokonce bych ani nečekal, že mi podaří opravit něco/všechno.

Chvíli jsem se v tom vrtal. Nevím, jestli je to tím, že jsem takovej noob, ale nepodařilo se mi ani buildnout aktuální verzi. Myslím, že některý z repozitářů už dávno nefunguje, další je rozbitej. Nevim co s tim. Nejlepší by bylo prostě se na tyhlety umírající pluginy vysrat a prostě je nahradit nečim, co se vyvíjí více aktivně a to i za cenu toho, že ten plugin bude méně pohodlný. Navíc tyhle problémy pak prakticky zabraňujou jakýmukoliv updatu na novější verze (kdy staré verze pluginu chtějí předělat a není nikdo kdo by to provedl / už to nadále nejde)
    Poslední úprava: 05. listopadu 2016

Sdílej tuto stránku