1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Bugy na serveri 1.11.2

Vlákno v 'Diskuze' založil Webess 04. prosince 2016.

1. _Eazy_

_Eazy_ AFK 24/7/365

Víme, řešíme.
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  2. Potkan8

Potkan8 Registered

V shopech mi mizí ikonky. Resp. ta ikonka i předměty tam jsou , ale po nějaké době nejsou vidět, nevidí je ani ostatní hráči (kliknu-li na místo, kde se ikonka nacházela, dostanu se normálně do nastavení daného itemu). Aktuálně to řeším u mého dýňovýprodeje na Tržišti, kde jsem shop kvůli tomu už párkrát zrušil a znovu udělal, jinam jsem se raději ani nedíval :D. Restart hry nepomůže. Díky za vyřešení.
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  3. Potkan8

Potkan8 Registered

Zdravím, mám další kuriózní bug. Občas si říkám, že některé věci se můžou stát jenom mně, stejně jako teď. Do hotbaru se mi s nějakými intervaly (10 sekund??) givuje přesně 39 birch schodů a 4 birch halfblocky - itemy, se kterými teď pracuji. Vždy se mi takto obnoví poslední dvě políčka v hotbaru, nezáleží na tom, jestli blocky položím či přesunu do bedny, vždy tam zase naskočí (v bedně či na zemi ale zůstanou). Též mi přeskočí aktivní políčko v hotbaru vždy na jedno a to samé. Mám screeny, které jsem líný teď sem naházet (je jich asi 50, na každou sekundu), hodím zítra. No teď si říkám, že je celkem, že se mi tohle nestalo s diamantama xDD <-just joke, dia bych samozřejmě spálil :troll:
    E/ Po restartu hry se to již neděje. Každopádně si myslím, že by se toto mělo řešit, aby se to již neopakovalo. Nastalo to po restartu. Schody mi zůstaly (nebojte, získal jsem tím max dva stacky což pro mě nemá žádnou hodnotu :) )
    • Zábavné Zábavné x 1
  4. vitkovec

vitkovec Registered

Už jsem to psal do modreq ale tnt z tnt duplicatoru bouchají
    • Zábavné Zábavné x 1
  5. dwi

dwi God

Mě spíš zaráží, že vůbec nějaký duplikátor se snažíte postavit a používat, copak jste nečetli pravidla?
    • Souhlasím Souhlasím x 1
    • Zábavné Zábavné x 1
  6. vitkovec

vitkovec Registered

já ho nestavěl to grejt_cz nevěděl jsem co staví já jsem jen zjistil že to tam tim zdemoloval
  7. jenik91

jenik91 Registered

Brejčír, dneska po restartu, kolem 18:00, mi zmizel inventář.

Sdílej tuto stránku