1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Black screen

Vlákno v 'Diskuze' založil Fakut 09. prosince 2017.

1. Fakut

Fakut Registered

Zdravim,
    off topic, mám takový menší problém, jedná se o to, že když zapnu minecraft, tak se mi "načítá" s bílou obrazovkou a jakmile se tedy "načte", tak se mi tam hodí černá obrazovka, pod kterou je abych zadal klasicky email, heslo a znovu heslo (zjistil jsem tak, že jsem proklikával) a je tam nějaký text naznačující tomu, že můj učet lze použít jen pro bezplatné účely,, dohledal jsem, že to lidem dělá, ale načte jim tam normálně login a až potom, co kliknou na přihlášení jim to hodí black screen, mě to už udělá sotva to zapnu, po dvoudenním hledání všude možně, nenašel jsem absolutně nic a nevím si rady a proto se chci obrátit sem, jestli nemá s tím někdo již zkušenosti.
    Díky

2.  
  3. Tobacc

Tobacc Registered

4. jarda09

jarda09 Registered

já mám sice černou obrazovku ale jsem normálně přihlášen, takže jen kliknu na místo kde bývá to zelený tlačítko a ono mi to launchne :D

můžeš ale třeba zkoušet PTM a pak Copy, když ti to nejde tak CTRL + A a pak CTRL + C a někam si si to vlož a uvidíš alespoň text co tam je

5. Fakut

Fakut Registered

Díky za radu, ale já se v tom moc nevyznám jak je to černý a to s tím textem mi nejde :D A Připadne mi, že je to "jinej" launcher, než mám normálně, protože když jakoby stáhnu tam nějaký text a tak vidím co tam je napsaný a něco se smlouvou, takže mi to příjde jiný prostě, nevim no, nedokážu to za žádnou cenu spustit, stejně jsem chtěl reinstalovat windows, tak to třeba aji pomůže :D

Sdílej tuto stránku