1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

[Benátky] Distretto la Ricchezza e la Fama!

Vlákno v 'Stavby a projekty' založil Petrsup 15. dubna 2014.

1. Petrsup

Petrsup Orel

Dámy a pánové, chtěl bych vám představit nejnovější developerský projekt města Benátky z mé vlastní tvorby: Distretto la Ricchezza e la Fama! (Čtvrť Bohatství a slávy.)
    Tato čtvrť je tvořena sedmi domy sestavenými do jednotného bloku se zahrádkou uprostřed. Čtvrť je určena k rekreaci, k vytahování se, že máte dům od Supa a ještě k tomu v Benátkách + pro mě za mě i k bydlení, a to pro každého, kdo si to může dovolit. Tyto domy nejsou z nejlevnějších, tudíž pokud již delší dobu šetříte, nebo máte vysoké zisky z nějaké legální aktivity, a přejete si něco nádherného, co se jen tak nevidí, je Distretto la Ricchezza e la Fama právě pro vás!
    Každý dům má svůj originální design, barvu, tvar a velikost. Jsou očíslovány podle velikosti od jedné do sedmi, ale sedmý dům byl darován jako hlavní cena do prestižního Velikonoční derby.

Pohled 1..png Pohled.png Pohled 2..png Pohled 3..png Pohled 7..png

Poloha:
    Distretto la Ricchezza e la Fama je situována poblíž Piazza del Palazzo (palácové náměstí) mezi Derkysovým palácem a NOIPalácem, (který jsem navrhoval já). Mezi touto čtvrtí a Piazza del Palazzo se nachází palác Martina22346, který jsem taktéž navrhoval já. Od čtvrti směrem na sever se bude nacházet náměstí, které bude svou velikostí konkurovat Piazze del Palazzo, na jehož okrajích se bude nacházet velkolepé Benáteské divadlo, navrhované Osefalem, (jehož interiér budu nejspíše dělat já), obrovské Benátské lázně (navrhuji já) a Benátská knihovna (také já). Vidíte tedy, že lokalita je velice vybraná záležitost, nehledě na to, že toto místo tvoří jakýsi přechod mezi starým a novým pobřežím. Projekt je tedy i symbolické otevření této nové části Benátek.

Ve čtvrti budou platit tato speciální pravidla:
    Nepředělávat vnější podobu domů, každý dům může mít sklep klidně až po bedrock, nepoužívat domy jako farmy na cokoliv a kdykoliv, krom případných mrkví ve sklepě a samozřejmě - nepouštět hlasitou hudbu od půlnoci do rozednění. :D

Nyní již k domům jako takovým:
    Každý dům má udělaný provizorní interiér – jednoduchá podlaha, strop a místnosti. Celkovou podobu a uspořádání interiéru můžete dle libosti měnit, nebo si zaplatit můj speciální Supův interiér, který je věhlasně známý a také velice ceněný. Cena za Supův interiér je u každého domu trochu jiná a je napsána v závorce za cenou domu. Také bych měl říci, že v ceně interiéru nejsou materiály.
    Domy jsou ceněny podle velikosti, ovšem na vzhled to nemá vliv. Každý dům je udělán tak, aby byl co nejlepší a nejhezčí, tudíž se nemusíte bát, že čím nižší cena, tím jednoduší dům.
    Uprostřed čtvrti se vyskytuje již zmíněná malá zahrádka, ke které má naprostá většina domů přístup. Každý dům má přízemí a minimálně jedno patro, (to jen aby se nepletla terminologie). Veškeré fasády jsou udělány z claye. :artist:

Vše rezervováno

1. Dům: Bucket_CZ
    Je první navržený dům v této čtvrti s přenádhernými výhledy z každé místnosti. Má dvě patra, tři terasy, (jedna na střeše, druhá ve druhém patře a třetí v prvním patře), dva balkony v prvním patře, jeden s výhledem na zahrádku, a zadní vchod na zahrádku. První patro a přízemí je vedeno ve žluté barvě s Quartzovým obložením, okny s okenicemi na černém podkladu a stříškou z nether bricku. Druhé patro má oranžovou barvu, okna stejné jako v prvních dvou patrech + jedno speciální „kulaté“ okénko z D.O. dřeva. Cena: 5000£ (Interiér: 2300£)
    Dum 1.png Dum 1...png

2. Dům: Toonu4
    Je opticky největší s jakousi přirozenou dominancí. Má tři patra, dvě terasy, jednu v druhém patře a druhou zezadu v přízemí se vstupem na zahrádku a dvě Benátská složená okna. Je vedený ve světle modré barvě s okny s okenicemi na tmavě modrém podkladu. Patra jsou opticky oddělena Quartzem a brickem. Má předem udělaný sklep s okénky vsazenými na úrovni ulice. Cena: 4800£ (Interiér: 2000£)
    Dum 2.png Dum 2...png

3. Dům: Martin22346
    Je silně inspirován návrhem jednoho rohového obchodu, který jsem nikdy nepoužil, jelikož jsem nedostal příležitost. Má jednu krásnou částečně dekorativní věž, jedno patro + podkroví, dva balkóny, oba v prvním patře, fontánu v rohu pod věží, zadní vchod na zahrádku a předem udělaný sklep s okénky na úrovni ulice. Je udělán v prověřené kombinaci světlé a tmavé zelené barvy s Quartzem jako konstrukční materiál. Cena: 4300£ (Interiér: 1700£)
    Dum 3.png Dum 3...png

4. Dům: MrNOIP
    Je tvarově nápaditý, rohový dům s ideální velikostí pro běžnou rodinu obyčejného desetitisícionáře.
    Má jedno patro a podkroví s věží a jeden balkón. Je postaven v tmavě modré barvě s Quartsovou konstrukcí a okny s okenicemi na světle modrém podkladu. Cena: 3800£ (Interiér: 1400£)
    2014-04-16_16.18.44.png 2014-04-16_16.18.51.png

5. Dům: rikuhahl
    Je krásný malý žlutý domek s jedním patrem a podkrovím. Má dvě Benátská složená okna, jedno vzadu a zadní vchod na zahrádku. Má okna bez okenic a předem udělaný sklep s okny na úrovni ulice. Cena: 3500£ (Interiér: 1100£)
    Dum 5.png

6. Dům: Testeuros
    Je velice výrazný rohový dům se zcela originálním provedením vzhledem k zbytku čtvrti. Má červenou fasádu na sloupech v přízemí a podpůrným systémem v prvním patře. Přízemí tvoří schodiště do pater a do sklepa. Má jeden balkón a přístup na terasu u prvního domu, takže doufám, že hráči z prvního a šestého domu budou vycházet, jinak je výjimečně možné vchod zadělat. Cena: 3000£ (Interiér: 800£)
    Dum 6....png Dum 6...png

7. Dům: Dostihy
    Je nejmenší, ale za to velice útulný. Má jedno patro a podkroví + Benátské složené okno směrem na zahrádku a zadní vchod. Je to jediný dům, kde je předem udělaný kompletní interiér v celkové hodnotě 1550£. Cena domu je zhruba 2800£, nicméně tento dům byl darován jako hlavní cena na Velikonoční derby. Mezi obyvateli zde tedy bude žít i skutečný šampión.
    Dum 7.png

Já a celá městská rada doufáme, že si tyto krásné mezi vámi domy najdou své obyvatele.
    Pokud mohu být trochu samolibý, myslím si, že Distretto la Richezza e la Fama je opravdový kus architektury. Dle mého názoru je to v současnosti jedno z nejlepších ubytování v celých Benátkách, ale zároveň i na celém serveru. V současnosti je Distretto la Richezza e la Fama v moc pěkném okolí, ovšem v budoucnosti se bude jednat o místo v centru zájmu veškerého pohybu mezi divadlem, lázněmi, knihovnou, další obchodní čtvrtí a portálem na Pískovnu. Každý tedy uvidí, kdo má to štěstí a vkus v těchto domech bydlet.

Prodej bude zahájen až v neděli 20.4., kdy budu přijímat platby, jelikož mezi tím nejsem doma a nemohu tedy prodávat. Navíc si myslím, že někteří hráči ocení krátký čas na to si vydělat nějaké ty peníze.
    Domy si u mě můžete předem rezervovat, ale jedině s tím, že už budete mít připravené peníze, čímž se předejde případným zmatkům. Rezervované domy zde budou po potvrzení označeny.
    Tudíž máte spoustu času si do Benátek zajet, portem přes Pískovnu, a všechny domy si pečlivě prohlédnout. ;)

Váš Benátský dóže Petrsup
    Poslední úprava: 17. dubna 2014
    • Líbí Líbí x 15
  2. Nojp

Nojp Moderátor

Pokud by nějaký zájemce o dům v této čtvrti potřeboval jakákoliv doporučení, mohu mu s klidem na srdci i v duši říct, že supovská architektura dosahuje nejvyšších kvalit po celé Zeměkostce a je velice exkluzivní. Pokud tedy váháte a nejste si jistí, koupit si dům od Supa je rozhodně správná volba.

Tato velice neplacená reklama má za účel pozvednout Supovo sebevědomí a oplatit protislužbu. Prosím, nekamenujte mě.
    Poslední úprava: 15. dubna 2014
    • Zábavné x 7
    • Informativní x 2
    • Souhlasím x 1
    • Děkuji! x 1
    • Kreativní příspěvek x 1
  3. Petrsup

Petrsup Orel

Právě byli rezervovány první dva domy, a sice dům číslo jedna a dům číslo tři. Zbývají čtyři domy. :)

//Edit: Tak i pětka je právě pryč. Zbývají už pouze tři domy![DOUBLEPOST=1397596367,1397590911][/DOUBLEPOST]Takže i dům číslo šest už je rezervován :D Jde to rychleji než jsem čekal.
    Zbývají dva domy![DOUBLEPOST=1397634777][/DOUBLEPOST]Zbývá poslední dům číslo čtyři :)
    2014-04-16_16.18.44.png
    Poslední úprava: 16. dubna 2014
  4. TheDarkLeader_CZ

TheDarkLeader_CZ Registered

Rezervuju si 4. dům.
    Poslední úprava: 16. dubna 2014
    • Facepalm Facepalm x 6
    • Nesouhlasím Nesouhlasím x 1
    • WTF WTF x 1
  5. Petrsup

Petrsup Orel

V konverzaci píšeš že na splátky, což neberu, takže bohužel.
    • Zábavné Zábavné x 2
    • Informativní Informativní x 2
    • Líbí Líbí x 1
  6. Petrsup

Petrsup Orel

Technicky vzato: rezervace jsou přijímány do neděle s tím, že musíš mít peníze předem, přes to nejede vlak. Po neděli je možné si dům koupit a ti co mají rezervováno musí zaplatit. Tudíž pokud si ho do neděle nikdo nezarezervuje a od neděle do 22.4., kdy dostaneš unban, nikdo nekoupí, asi ti dovolím si to nějak odpracovat. Ale jen pokud do té doby nepřijde někdo jiný, kdo nemá ban a má rovnou připravené peníze. Což je ovšem velice nepravděpodobné, to vím.
  7. Petrsup

Petrsup Orel

No... Teď přišel Nojp a... Rezervoval si čtvrtý dům, takže... Děkuji všem za účast, v neděli mi pošlete peníze, (jen pokud budu online!) a jsem moc rád, že tento projekt tak hezky vyšel ;)
    • Zábavné Zábavné x 3
    • Děkuji! Děkuji! x 3
    • Informativní Informativní x 2
    • Líbí Líbí x 1
  8. Illighair

Illighair Registered

Vím, že to sem nepatří, ale je zajímavé @bubinek000 jak z nás děláš palidi, tím, že si zde opět povídáme sami se sebou. Možná by nebylo od věci přestat mazat více příspěvků, než vlastně vůbec postneš. Hodnocení se stejně nezbavíš.
    • Souhlasím Souhlasím x 5
    • Nesouhlasím Nesouhlasím x 1
  9. Illighair

Illighair Registered

Tak si před tím, než něco vůbec napíšeš dobře rozmysli, jestli tam náhodou není nějaký faktor špatných hodnocení. End of spamming.[DOUBLEPOST=1397663821,1397662830][/DOUBLEPOST]A tohleto je přesně to, o čem mluvím. Zas vypadám jak imbecil kvůli tomu, že bubynek000 vypustil blbost a teď brečí nad svými hodnoceními.

A @bubinek000 , ani nevíš jak se tomu facepalmu směju. :D
    • Souhlasím Souhlasím x 7
    • Facepalm Facepalm x 1
  10. Petrsup

Petrsup Orel

Je pravda, že bubínek se nechová zrovna nejvyzráleji, ale na druhou stranu je zde spousta hráčů co si nikdy nenechají ujít příležitost si do něj trochu šťouchnout. Což určitě není dobře. Dál to tady už prosím nikdo neřešte.

//_CJ_ @Petrsup2 mas pravdu pravdouci.... kdyztak muzu smazat vsechen ten spam kdybys chtěl :)
    • Souhlasím Souhlasím x 4
    • Líbí Líbí x 3

Sdílej tuto stránku