1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Apocalicube: Age of Genesis (Věk Vzniknutí)

Vlákno v 'Stavby a projekty' založil Zurivy Pytlik 12. srpna 2013.

1. Zurivy Pytlik

Zurivy Pytlik Registered

Potřebuji vědět, jak je na tom @Testeuros se skiny a @DvnBthlo se serverem. Já sám ho nemůžu spravovat a to proto, že to neumím a taky proto, že nejsem vlastníkem onoho serveru. Takže prosím, ať tam je do příštího víkendu má mapa, já a zbytek účastníků ať mají Admin rank, ať můžeme server spravovat a ať server běží na Minecraft 1.7.2 (kvůli velice užitečným shaderům)
    • Líbí Líbí x 1
    • Zábavné Zábavné x 1
  2. MedvedPoo

MedvedPoo VIP

Sice sis vzal velké sousto, ale aspoň se snažíš a zatím jsi to nevzdal, takže u mě malinko stoupáš v očích. ;)
    Hodně štěstí.
    • Souhlasím Souhlasím x 1
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  3. Testeuros

Testeuros Registered

.Zdravím,
    Momentálně píší z mobilu, pač notebook je už přes týden v opravně. Co se týče skinů, tak bych je měl mít, až se mi vrátí již zmiňovaný notebook (ujediným problémem je to, že nevím, kdy se už ke mne dostane)

Odesláno z mého R800i pomocí Tapatalk 2
    • Informativní Informativní x 1
  4. Zurivy Pytlik

Zurivy Pytlik Registered

A prosím @Testeuros , aby mi zkusil udělat logo APOCALICUBE: Age Of Genesis podle loga Transformers, zdali by to přes nějaký editor dokázal. Nechci kopčit logo úplně, ale ten styl písma, to 3D kovové klasické logo Transformers, prostě aby tak vypadalo i to logo APOCALICUBE... není to nutné, ale pro první postery by se to hodilo
    • Zábavné Zábavné x 1
  5. Zurivy Pytlik

Zurivy Pytlik Registered

Tak jak jsme na tom? :D štve mě @DvnBthlo, neboť už je to měsíc, co byl vůbec na fóru a rád bych věděl proč? Mohl napsat, že délší dobu nebude moct být na kompu...
  6. Zurivy Pytlik

Zurivy Pytlik Registered

Na film jsem nezapoměl a pracuji na něm. Zatím sám, ale server už konečně @DvnBthlo připravil, jede na verzi Minecraft 1.7.4 (když tak to Dvn updatuje) Během ledna nebo února (obří opoždění, mělo se točit už dávno, ale kvůli opoždění serveru se to hodně prodloužilo) bychom měli zapracovat na traileru s herci, a následně budeme pracovat na full filmu. délka bude cca 45 minut a bude rozdělen na dvě, či tři části. Ale jako celovečerák bych ho rád nerozděloval vůbec :D Jo a @Testeuros , máš už skiny? nepospíchá to tolik, jen si to chci zjistit. Jo a na seznam lidí na server přibyl nick FoxMulder_
  7. DvnBthlo

DvnBthlo Registered

Za chybu, že jsem server nedodělal se omlouvám nebyl na to čas škola atd..
    • Informativní Informativní x 1
  8. Zurivy Pytlik

Zurivy Pytlik Registered

Promiňte mi to, ale kvůli vlastní chybě jsem si způsobil do půlky února zaracha. Takže tím pádem umírá veškerá má aktivita na serveru. Jen jsem chtěl tedy zodpovědně napsat, abyste se mnou nepočítali u Světastromu a se stavbou Crafterga RS. Pokud to moderům nebude vadit (místa je na Promenádě ještě dost.. ikdyž...) tak si rezervuji svůj shop do konce února, pokud nebude nadále aktivní, tak ho zrušte. Ještě jednou se omlouvám za problémy. APOCALICUBE je tedy taky pozastaven, ale alespoň můžu dát dohromady scénář k filmu. FAKT MOC SORRY lidi, můžete haitovat, neboť mi to patří... :banghead:
    • Zábavné Zábavné x 2
    • Informativní Informativní x 2
    • WTF WTF x 1
  9. DvnBthlo

DvnBthlo Registered

Omg a na mě nadáváš kvuli serveru :D
    • Zábavné Zábavné x 1
  10. Zurivy Pytlik

Zurivy Pytlik Registered

Natáčení filmu oficiálně pokračuje o víkendu 22.2.2014, pokud jsem si to tipnul dobře. Všichni ať jsou v tu dobu připraveni na server s touto IP adresou: 217.16.177.51:25565
    Přesný čas je ještě neurčen.
    Prosím aby se dostavili všichni, jenž se na filmu podílejí. Ale apeluji na ty, jenž s filmem nemají nic společného, aby na server během natáčení nevstupovali. Jelikož jsme slotově velmi omezení, nemůžeme tam pouštět diváky, když by zabrali místo pro herce a jiné účinkující.
    • Zábavné Zábavné x 2
  11. Zurivy Pytlik

Zurivy Pytlik Registered

Anebo jinak: Jelikož vidím, že můj projekt moc v oblibě není, tak jsem se rozhodl pozvat někoho z vás a na server v době natáčení. Myslím, že kapacita pro diváky je cca 2 lidi, což není moc, proto se domluvte kdo by chtěl vidět natáčení mého filmu naživo a kdo by si na to ten čas udělal (nejlépe někdo, kdo tu kvalitu filmu dokáže posoudit). Snad ho těma pár scénama, které v tu dobu natočíme, přesvědčím, že to není na odpis a že se na to dá těšit. Dva lidi ať se tu tedy hlásí, kdyby někdo ten zájem o to měl. Čas už je stanoven: 22.2.2014 od 14:00 do 16:00.
    P.S. Ten (ti) dotyčný by musel zachovat mlčenlivost o tom, co při natáčení viděl (spoilery), pokud by chtěl otevřeně říct názor na tento projekt.[DOUBLEPOST=1392216237,1392206260][/DOUBLEPOST]K úvodnímu vláknu byl přidán oficiální a konečný popis děje... a nadále trvá má nabídka z postu výše zmíněného...
    • Líbí Líbí x 2
  12. Zurivy Pytlik

Zurivy Pytlik Registered

Datum změněno. Nečekal jsem to, ale natáčení začne dřív, už pozítří v neděli od 13:00 do 14:30 budou první přípravy na serveru. Žádám tímto všechny herce, nechť se dostaví na server v zmíněnou hodinu a ať mají připravené stalkerské skiny. (pokud nějaké seženou, když tak se bude točit bez nich, je to jen příprava nanečisto) Taky zvu @FreeZeee, jestli by měl čas a mohl posoudit z našich příprav, zdali by projekt mohl za něco stát.
  13. Zurivy Pytlik

Zurivy Pytlik Registered

@DvnBhlo, proč server nejede? které je verze?
  14. Testeuros

Testeuros Registered

Má tadyhle ban na foru, proto neodpovída.
  15. Zurivy Pytlik

Zurivy Pytlik Registered

Právě probíhá test serveru, nyní je online, pojďte se někdo podívat!! na: 217.16.177.51:25565
    ale jen pro deset lidí!!
    • Zábavné Zábavné x 3

Sdílej tuto stránku