1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Apocalicube: Age of Genesis (Věk Vzniknutí)

Vlákno v 'Stavby a projekty' založil Zurivy Pytlik 12. srpna 2013.

1. DvnBthlo

DvnBthlo Registered

Klidnně pomužu napiš mi když tak na skype: luslaby
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  2. FrostbiteMan

FrostbiteMan Registered

mohli by se postavit studia (tady na majncraftu) a tu krajnu postavit tam, nemyslím si, že by to byl problém
    • Nesouhlasím Nesouhlasím x 2
    • Zábavné Zábavné x 1
    • Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 1
  3. Illighair

Illighair Registered

Promiňte, ale myslím si, že tohle nemá budoucnost.
    • Souhlasím Souhlasím x 16
    • Zábavné Zábavné x 4
    • Nesouhlasím Nesouhlasím x 2
    • Líbí Líbí x 1
  4. MedvedPoo

MedvedPoo VIP

Moment, on si snad někdo myslel opak? :D
    • Zábavné Zábavné x 20
    • Souhlasím Souhlasím x 3
    • Líbí Líbí x 1
  5. Zurivy Pytlik

Zurivy Pytlik Registered

Projekt má budoucnost, ale né server. A pokud všichni narážíte na Hamachi a podobné okrajové cesty, tak těma si nebudu zadělávat comp, který by to stejně nerozjel. Navíc na Hamachi mám jen asi 6ti-slotový server, protože mám jen free účet a to nestačí. Na Majncraftu se točit nedá, postavit takové exteriéry by trvalo moc dlouho a navíc by serveru víceméně škodily. Takže je třeba najít jednoduchý soukromý server, na kterým bychom zapnuly předem připravenou mapu a pak to na něm natočily.
    • Zábavné Zábavné x 4
    • Spamování/Trollení Spamování/Trollení x 3
    • Facepalm Facepalm x 1
  6. Zurivy Pytlik

Zurivy Pytlik Registered

Tohle si musí přečíst všichni herci a účastníci natáčení.

Server: v přípravě, v pozdní době natáčení bude jeho IP adresa přístupná veřejnosti, do té doby je tajný. Poskytne nám ho @DvnBthlo. Server bude mít 10 slotů a základní pluginy. Bude na něm načtena předem připravená mapa a všichni na něm budou mít creative mod. Způsob zabezpečení před nepovolanými hráči je ještě v konzultaci.

DŮLEŽITÉ! Natáčení se koná od 9.11.2013 každý víkend v sobotu od 17:00 do 18:00!!!
    • Informativní Informativní x 4
  7. alesekmoravec

alesekmoravec Registered

Já třeba zase vůbec nechápu proč dávají spam/troll, facepalmy a wtf... mě to přijde normální, tak prostě shání lidi na projekt...
    • Souhlasím Souhlasím x 4
    • Líbí Líbí x 2
    • Nesouhlasím Nesouhlasím x 1
  8. Pompeius

Pompeius Ecthelion

Všem kritikům bych rád připomenul, že Vás nikdo nenutí toto vlákno pravidelně sledovat a psát sem svoje posměšky, dávat facepalmy a podobně. Sám sice příliš nevěřím tomu, že z toho něco vznikne, ale nevidím sebemenší důvod to tu ventilovat.

Myslím si, že to je záležitost hráče @Zurivy Pytlik, on se do projektu pustil a nadchnul, tak ho nechte pracovat a neodrazujte ho od díla. Nevidím problém v tom, že využívá fórum pro nábor lidí. Nechápu, proč vám všem to tak vadí.
    • Souhlasím Souhlasím x 11
    • Líbí Líbí x 3
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  9. Zurivy Pytlik

Zurivy Pytlik Registered

Děkuji ti za podporu Pompeji a chci říct, že film opravdu bude a budu se snažit, aby nebyl propadákem... plus je i pár novinek, viz. článek...[DOUBLEPOST=1383405594,1383340181][/DOUBLEPOST]Publikován nový soundtrack a dělám na promo traileru.[DOUBLEPOST=1383455142][/DOUBLEPOST]Konečně jest trailer, sice první a docela slabý. Ale dokazuje, že na tom pracuju.
  10. KubaCraftovsky

KubaCraftovsky RIP IN PEACE

Ehm... stavby a hudba v traileru jsou celkem hezký, ale skoro nic to neříká. Nějaký město se rozpadlo- áha. Nevíme, jakej to bude žánr a už vůbec nevíme, co se tam bude dít/o čem to bude.
    Vlastně to jsou jen záběry ze hry bez jakýkoliv úpravy. Aspoň nějaký ten efekt by tam mohl být.
    Dále k tomu použití angličtiny: Vážně? Vážně si musel používat angličtinu, když jí sotva ovládáš? Možná správné použití jazyka přidává na té "hollywoodskosti", ale rozhodně né takhle. Příště raději použij starou dobrou mateřštinu.

Neber to jako odrazování od projektu, ale až uděláte ten film, tak bude mít pravděpodobně jen jedno vydání a chyby si už neopravíš. Jsem celkem zvědav na konečný výsledek.
    • Líbí Líbí x 3
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  11. _CJ_

_CJ_ while(true); ♾

Tak jsem se na to podival a myslim, ze pro zacatek slusna prace. Chce to zamakat jeste na tom meste a kdyz to prolitas nemelo by byt kolem videt zelenou planinu (tedy prechod: ulice - zelena rovina)

Potom se mi nezda fraze "war become" :) Pokud jsi tim myslel "Byla valka" pouzil bych asi "There was a war". Dalsi divna vec co jsem postrehl byl nejaky vrtulnik v tom ponicenem meste, ktery leti. Udelal bych ho naboreny do nakeho toho baraku. Navic vsechno tam mas stonebrick, cobble, a stone a vrtulnik je ironovy tak to hned cloveka prasti do oci ze tam je neco jineho. (Stalo by zapracovat jeste na dalsich detailech!)

Priste domyslet konec videa at neni useklej (o neco delsi cas cerna obrazovka po poslednim textu (2-3sec) a tesne pred koncem nejak useknout hudbu (1-2 sec) at to neni takove ukousle). Jinak jen tak dal ;) Myslim, ze pro zacatek slusna prace, urcite jeste nekdo dalsi prida napady na zlepseni a casem z toho bude aj neco poradneho i kdyz tomu lidi neveri ;)

A nenech se odradit, minimalne se tak naucis s programy na praci s videem a to se ti muze hodit i jinde.

// @KubaCraftovsky vrrr - jinak souhlasim ze to moc nerika o pribehu :)
    • Líbí Líbí x 1
  12. Zurivy Pytlik

Zurivy Pytlik Registered

Hm, já to udělal asi za hodinu a sám. K úpravě používám Movie Maker. Ten svět byla předem stáhnutá mapa, sám bych asi něco takového nepostavil. Příští týden bude oficiální natáčení na serveru, takže určitě k nějakým úpravám od desingnérů dojde ;-)
    • Zábavné Zábavné x 1
  13. dwi

dwi God

• Souhlasím Souhlasím x 2
  14. Zurivy Pytlik

Zurivy Pytlik Registered

• Líbí Líbí x 1
    • Informativní Informativní x 1
  15. Testeuros

Testeuros Registered

Spoiler uděláš takto, ovčem bez té tečky - [.spoiler=Název Spoileru][/spoiler]
    Zde máš ukázku, jak to pak vypadá -
    Poslední úprava: 04. listopadu 2013
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  16. jerry9900

jerry9900 Registered

Páči sa mi tento nápad, teda točenie CZ filmu z minecraftu, ale do budúcna (narážam na trailer) by som sa na tvojom mieste pohral viac so strihom. Tá pútavá melódia k tomu sa mi dosť páči a ak by si tam dal dynamickejšie zábery tak by to vytvorilo neodolateľné video ;) takže veľa šťastia v ďalšom natáčaní
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  17. Zurivy Pytlik

Zurivy Pytlik Registered

Omlouvám se za nezveřejnění IP adresy na server, kvůli čemuž se včera nenatáčelo, fakt sorry, byla to zaprvé chyba @DvnBthlo, protože mi neřekl, že za celý ten týden nenahrál na server mapu, kterou jsem chtěl a vůbec nějak server nepřipravil, ale i má chyba, že jsem se trochu nenaučil administraci a nezeptal se ho na funkčnost serveru dřív... fakt sorry, další týden se k počítači nedostanu, takže až popříští týden... pochopím, když se herci rozhodnou se mnou dál netočit, mají na to právo, ale doufám, že to spolu nějak vydržíme a film natočíme...
    • Zábavné Zábavné x 1
    • Informativní Informativní x 1
  18. Testeuros

Testeuros Registered

I kdyby se IP adresa dostala k hercům, natáčení by zdaleka nešlo bez problémů, jelikož mi zrovna od sobotního odpoledne stágnovalo internetové připojení díky jednomu "milému" antivirusu.

Ovšem přikládám zde ještě jeden návrh modifikace, která by se mohla hodit - Animated Player Mod.
    Díky němu vypadají animace o dost lépe a taktéž tato modifikace podporuje " rádoby" animaci obličeje, která je velmi pěkná.
    V případě zájmu mohu skiny pro učinkující předělat tak, aby byly podporovány touto modifikací.
  19. Zurivy Pytlik

Zurivy Pytlik Registered

to by bylo super! a díky za podporu.
  20. Zurivy Pytlik

Zurivy Pytlik Registered

SPOILER!
    Přidán český překlad názvu filmu. APOCALICUBE zůstane stejný, podtitul bude česky znít "Věk Vzniknutí". Právě tento podtitul ironicky vystihuje situaci filmu, kdy lidé vylidnění 3. světovou válkou musí začít od začátku a hledat nové zdroje na přežití. Lidé, kteří se se svojí vyspělou technikou schovali do podzemí, vysílali do vesmíru sondy k hledání planet na přestěhování. Nečekali, že jim na to někdo odpoví stejnou mincí.
    Další věcí je, že filmových projektů bude více, takovým zajímavým nápadem je udělat Majncraftové televizní noviny. Vždycky třeba jednou za čas se podíváme po zvláštních událostech na serveru a uděláme o nich reportáž. Dalším plánem jsou videa typu "How to troll" a taky seriál typu Supernatural. A samozřejmě pokračování APOCALICUBE, nehledě na hodnocení filmu. Pokud stále nevěříte v dokončení vůbec nějakého projektu, tak se zapřísahám, že to myslím smrtelně vážně.
    a předem se omlouvám, pokuď jsem tento příspěvek nezpracoval podle vašich hodnot, to jen pro ty, jako @Sognus, kdyby zase dávali spam/troll (Zrovna on je vůči mé najivitě nějak předpojatý)
    Poslední úprava: 15. listopadu 2013
    • Zábavné Zábavné x 2

Sdílej tuto stránku