1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Informace Aktuality

Vlákno v 'Informace' založil Sognus 26. června 2017.

Stav vlákna:
Vlákno je uzamčeno pro další příspěvky.
  1. Sognus

Sognus TechniForger

Zdravím,

Server ve dnech 24.6 až 26.6 nefungoval z důvodu crashe celé mašiny. Po té co byl server spuštěn bylo zjištěno, že uložená mapa je poškozená. Podařilo se mi save jako takový zachránit, ale místy jsem si všiml, že byly některé blocky (spíše dřeva) nahrazeny jinými.

Žádám vás o přihlášení na server a soupis všech ztracených věcí, aby mohly být nahrazeny. O tom, co Vám zmizelo nebo se změnilo mě informujte v soukromé zprávě na fóru. Omlouvám se za komplikace.
    • Informativní Informativní x 2
  2. Sognus

Sognus TechniForger

Zdravím,

V tomto týdnu (to jest 12.9 až 17.9) plánuji provést testování pro optimalizaci a následné spuštění TechniForge 2.1. Touto zprávou bych ty, kteří ještě čtou toto fórum požádal o pomoc. Doufám v to, že se objeví dostatek hráčů s dostatkem času a alespoň s jednou z možných komunikačních aplikací (TeamSpeak, Discord [voice]).

Pokud by z Vaší strany byla jakákoliv ochota k pomoci, kontaktujte mě prosím soukromou zprávou zde na fóru nebo na discordu (na discordu pište mě nebo LynSis#5752).
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  3. Sognus

Sognus TechniForger

Zdravím,

nejspíš jste si všimli, že server běží a přijímáme hráče na whitelist (pokud s nimi není nějaký problém). Věc se má tak, že bylo velice hodně práce, takže je možné, že jsme na některé lidi (zvláště ty, kteří podali přihlášku před spuštěním), prostě zapomněli.

Za mojí zapomnětlivost se velice omlouvám, pokusil jsem se dohledat všechny, kteří mi psali. Pokud jsem na Vás zapomněl, připomeňte se.

Jinak automaticky platí, že přidávám na whitelist pod stejným jménem jako je Váš účet na fóru (pokud si Vás nepamatuji). Pokud máte jiný nick nebo se nemůžete dostat na server potom, co jsem napsal, že jsem Vás přidal, napište mi jednoduchou zprávu ve stylu Nick: <Váš nick>.
Stav vlákna:
Vlákno je uzamčeno pro další příspěvky.

Sdílej tuto stránku