1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Adopce starých nedokončených budov

Vlákno v 'Stavby a projekty' založil Bedrych 12. ledna 2013.

1. Aamaranthine

Aamaranthine Pravá a levá ruka ďábla

U adopce starych staveb vzdy doporucuju kontaktovat moderatora ve hre. Opravdu neni mozne, aby si nekdo jen tak prisel a zabral libovolnou "opustenou" stavbu.
    Nejprve je potreba rozhodnout, ZDA se vubec bude stavba predavat. Potom se bude resit KOMU (spolehlivy stavitel a slusny clovek).
    • Informativní Informativní x 2
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  2. sirarag

sirarag Registered

Zdravím lidi. Poslední dobou nemá ani jeden z nás čas. Ještě minimálně měsíc se to moc rychle hýbat nebude, pak by se to ale mělo zlepšit. Underhall chceme určitě dodělat.
    To co můžete vidět na dynmapě je zatím nedodělaný "plášť" a čeká ho hodně úprav, takže se nebojte, že to bude vypadat takhle ;)
    • Líbí Líbí x 1
  3. dwi

dwi God

Uživatel DolceVitto odešel z našho serveru a nechal za sebou svůj rozdělaný projekt ZDE. Najde se někdo, kdo by ho chtěl adoptovat případně zkrášlit?
  4. Brokarek

Brokarek Registered

Nevím jestli mě šálí zrak, ale je tam jenom dost nešetrně zarovnaná plocha, to je ono?
  5. dwi

dwi God

Aha, tak už se s tím neco stalo :)
    • Zábavné Zábavné x 3
  6. Sauge

Sauge Demon

to je spis volna parcela nez neco k adopci ne?

edit: fuu too late
  7. marmatcze

marmatcze Registered

Zdravím, při procházení mapy blízko mého projektu jsem našel toto, podivně oplocenou vesnici, která je opuštěná asi od 4. dubna hráčem Richardos. Jelikož je docela blízko mého projektu, chtěl bych se zeptat zdalipak někdo neví co s RichardosCZ je.
    Vesnice ej celkem ve špatném stavu, vesničané nahnáni do díry v zemi aby spawnovali golemy po vesnici a samotná vesnice poněkud rozebrána. Ovšem co mně zaujímá je hezky vypadající most.

Chtěl bych se zeptat jestli někdo neví co s tím Richardos zamýšlí a pokud by už o toto místo neměl zájem upravil bych jej pozdější dobou na město, možná s aukčním bodem, správně udělaným portálem (Jelikož ten jejich je portuje kdesi fuč.) a jak to tak vidím tak možná i veřejnou irongolem trapkou pokud by mi její realizací někdo pomohl.
    • Informativní Informativní x 1
  8. Bedrych

Bedrych Klingon

Hráč RichardosCZ tu byl na začátku měsíce jen 15 minut a minulý měsíc dohromady asi půl hodinky, takže tu témeř nehraje.
    Bylo by fajn ho chytnout, když se nepodaří a neodpoví, tak bych byl rád, abys jeho dílo opravil a zvelebil (ta zeď je jak pěst na oko).
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  9. marmatcze

marmatcze Registered

To teda ano, pokud jej někde zastihnu, zeptám se ho.
  10. fretka323

fretka323 Registered

Zdravím,
    po domluvě s Jménem jsme usoudili že se musí něco udělat s jednou budovou kterou jsem stavěl s jedním hráčem který už není aktivní. Odkaz na DYN.
    Součástí budovy je skeleton trapka a spider trapka, a další nevyužitý spider spawner. 2 Beacony myslím že s plnou pyramidou. Stáje pro pár koní kde ale teď jsou zvířata. Okolo stavby jsou 2 malé stavby (malá stavba (stavební buňka) s materiálem a ještě menší je AFK budka).
    Budu rád když stavbu někdo přebere.
    Fretka​
    • Líbí Líbí x 1
  11. _MARINO_

_MARINO_ Registered

Hráč Cechino_CZ dostal perma ban a zanechal po sobě škaredou stavbu vedle mého domu.Chtěl bych požádat jestli mohu tuto stavbu převzít a nějak ji zvelebit.

viz. obrázek

Přiložené soubory:

• Souhlasím Souhlasím x 8
  12. Aoklap15

Aoklap15 Registered

Ahoj,
    Rád bych převzal tyto 3 stavby.

Jsou opuštěné a jeden z majitelů tu nebyl už 8 měsíců. Možná tu už nehraje . Rád bych se v nich zabydlel a staral se o ně. Děkuji :)
    Poslední úprava: 11. května 2014
    • Líbí Líbí x 4
  13. fretka323

fretka323 Registered

@Aoklap15 je to tvoje, píšu to tady aby to věděli i modi.
    • Zábavné Zábavné x 1
    • Informativní Informativní x 1
  14. _MARINO_

_MARINO_ Registered

Převzal jsem stavbu po hráči Cechino_CZ , který dostal PERMA BAN a stavbu jsem zvelebil.

Stavba nyní vypadá takto.

A ještě tam je obrázek jak to vypadalo předtím.

Přiložené soubory:

• Líbí Líbí x 7
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  15. SilveR_sk

SilveR_sk Registered

pripisujem drevenú "loďku" pri Tarawe LHA-1

kamera osídlenia sveta hovorí že tam veľa ľudí nechodí

Sdílej tuto stránku